Jump to content

  •         

Photo

Przedłużenie Umowy Orange abonament


1 reply to this topic

#1 Bulgartiw

Bulgartiw

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 posts

Posted 08 July 2018 - 04:50 PM

Witajcie,
Kilka tygodni temu Pomarańczowy Operator reklamacyjne umożliwił mi przedłużenie umowy na rok przed jej zakończeniem, także żal nie skorzystać z możliwości przedłużenia umowy. Obecnie od grudnia 2017 użytkuję Xiaomi Redmi 4A, który muli niemiłosiernie, chciałbym wrócić do nieco mocniejszego urządzenia (przed R4A używałem Alcatela Idola 4). Po kontakcie z Działem Utrzymania Klienta (nie z BOK. W DUK dają lepsze oferty) zaproponowana mi została przykladowa oferta abonamentu za 29.99 zł + rata za telefon. Nie potrzebuję flagowca, a urządzenia, które zapewni w miarę stabilną pracę przez najbliższe 2 lub 1.5 roku.
Zastanawiam się nad
Samsung Galaxy A6 - abonament z ratą 75.99 zł (nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu i 10 GB internetu)
Moto G5S - abonament z ratą 61.99 zł (warunki jak wyżej)
Huawei P Smart - abonament z ratą 65.99 (nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu i 25 GB internetu)

W grę wchodzi tylko i wyłącznie zakup u operatora (nie mam już możliwości zakupu w normalnym sklepie na raty). I to jest zakup urządzenia dla mnie.
Czy warto któregoś z nich wybrać? Pozdrawiam serdecznie

#2 franek82

franek82

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 81 posts

Posted 19 July 2018 - 03:34 PM

Z tej trójki jeśli chodzi o wydajność i nie mulenie to wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie P smart. Telefon z najmocniejszym procesorem, 3GB ram i oreo na starcie i w miarę dobrym wyświetlaczem myślę że będzie ok.

Reply to this topic  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL