Jump to content

  •         

Photo

Głośniki komputerowe do muzyki +/- 350zł

głośniki

No replies to this topic

#1 Emes

Emes

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 230 posts

Posted 08 July 2018 - 04:18 PM

Witam!

 

W moich obecnych głośnikach Modecom MC-MHF60 ( 6-cio letnich ) subwoofer wyzionął ducha. Nie wiem czy chce je naprawiać, są dość problemowe, membrana w subie mi się naderwała, plastikowe klipsy też się połamały, więc nie wiem czy chciałbym nadal z nimi walczyć lub kupować takie same mimo, że jakość dźwięku była dla mnie bardzo dobra.

Czego szukam? Głośników 2.1 z bardzo dobrym czystym bassem, słucham głównie rapu z dość mocno podbitym equalizerem na tony niskie. To na czym mi zależy to to, aby głośniki na pewno nie grały gorzej niż obecne modecomy pod względem głośności oraz jakości dźwięku i mocy bassu. W grę również wchodzą zestawy 2.0, ale nie posiadam dużego biurka przez co zmieszczenie kolumn o podobnej mocy głośników z subwooferem, który stawiam na podłodze mogłoby być problemowe.

Podobają mi się logitechy z533 (mocowo podobne), ale nie jestem pewien czy grają lepiej (zwłaszcza satelity) od moich modecomów, logitech z623 też są ciekawe ale są ponad moim budżetem i podobno dość awaryjne.

Za propozycje i pomoc z góry dziękuje :)

 


Dołączona grafika
Zapraszam na mój profil DeviantArtBehanceCargo



Reply to this topic



  



Also tagged with one or more of these keywords: głośniki

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL