Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zestaw za 2900 zł przeznaczony do gier, pracy


82 odpowiedzi w tym temacie

#51 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 09:46

@Zawik chyba sam widzisz jak się HAL nie potrafi zachować już nie mówiąc o braku jakiejkolwiek dyskusji, a już nie wspominając, iż HAL zapomniał o kulturalnym zachowaniu.
A ty piszesz, że to z _VeV_ nie da się dogadać.

#52 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 09:46

x299 jest do wysokich rozdzielczości i multi gpu a cofee jest numerem jeden z 1 gpu

Spoiler

Spoiler

A tu zegar 8700 z 1 biosem i poźniejszymi żadnych problemów z zegarem nie ma

 

Spoiler

 

Tu jak to wyglada w cpu intela z wyjatkiem że jest bład w tabeli bo łacznie z avx 2

 

_VeV_

 

jak wiesz skąd on pochodzi to juz mi starczy i daje do myśleniaxD


Użytkownik FG42 edytował ten post 06 kwietnia 2018 - 03:27


#53 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 09:50

tak to wygląda że ja jeszcze nie spotkałem nieskalpowanego 3/4/7gen powyżej i3 który by trzymał pełny takt w AVX ... 

Na 8700 nigdy problemów z zegarem nie było , to nie 8400 ...

A coffe tak samo jak ryzen lubi szybkie ramy , tylko z zupełnie innych sposobów i tu nie odkryłeś Ameryki .

X299 jest syfem nie z tej ziemi z czym się nie umiesz pogodzić ... nie mówiąc o tym że z 80% płyt jest nieprzystosowana do 10+ core na x299 bez wodowania sekcji więc naprawdę jest co chwalić ... Na x99 nigdy takich jajc nie było i nawet "tanie" SLI plus i podobne płyty bez problemu trzymały najwyższe modele , wiadomo - nie koniecznie z OC do oporu ale nie było tak żeby na stocku lub nawet po lekkim OC się poddawały . 


Użytkownik _VeV_ edytował ten post 05 kwietnia 2018 - 09:53

jlzqhakr0o4c.jpg


#54 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 09:58

Z każdym był na 1 biosie i długo sie przegrzewaly bo było złe napiecie na autoa teraz nie ma żadych problemów i to od dłuzszego czasu

Wszystkie płyty mają dobrze napisany bios

 

A mój kazdy cpu intela pracował w odpowiednich temperaturach łacznie z avx 2 nawet z oc

Gdyby tak było to caly internet byłby w tematach ze nie trzyma zegara a tak nie jest.Jak sa jakieś tematy to albo awarie typu wypiete chłodzenie albo połamańce co nawet nie wiedza ze trzeba zdjąć folie z chłodzenia


Spoiler

 

jak widac bzdury szerzysz z discorda


Spoiler


https://www.youtube.com/watch?v=3imF_SvJV64


https://www.youtube.com/watch?v=VjGBuI_Yepw


Użytkownik FG42 edytował ten post 06 kwietnia 2018 - 03:28


#55 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:02

@HAL900 ta , a kto testuje na AVX ? GARSTKA OSÓB ... większość nawet o AVX nie słyszała i tak to wygląda ... A throttling 8400 nie ma nic wspólnego z temp bo wszedzie gdzie go widziałem temp nawet 60c nie przekraczały więc niziutko ...

A z tym discordem już skończ , bo nwm czy mam się z ciebie śmiać czy jak... Odrobinę kultury człowieku .


Użytkownik _VeV_ edytował ten post 05 kwietnia 2018 - 10:05

jlzqhakr0o4c.jpg


#56 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:04

Absolutnie wszyscy na forach testuja z avx i avx2 wiec nie kto testuje a kto nie testuje powinno brzmić

To samo jak ktoś przybiegnie na forum to tez najczęsciej każa mu zapuścic test occt wiec o czym ty piszesz.........

 

btw tak sie składa że wkeilem 4 różnefilmiki z 8400 i pewnie sa tam tempxD



#57 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:07

@HAL900 tak , OCCT ... i zwykle zwykłe small data ... bardzo rzadko się widzi by do AVX namawiali . 

Może i są temp , ale nie mam nawet po co na nie patrzyć bo wiem że nie będą problemem .


jlzqhakr0o4c.jpg


#58 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:19

Na 1 zakładce occttez jest avx

Potwierdzone przez blaka ;)Zapytaj go:o 



#59 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:24

https://drive.google...iew?usp=sharing - gdzie ty to widzisz w 1 zakładce ? Jest dopiero w linpacku


Użytkownik _VeV_ edytował ten post 05 kwietnia 2018 - 10:24

jlzqhakr0o4c.jpg


#60 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:26

W 1 jest avx a w avx 2



#61 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:34

dałem ci screen a ty swoje , w 1 zakładce NIE ma AVX , jest dopiero w 2 zakładce .

Tak samo nie potrafiłeś załapać że do duala nie muszą być kości tej samej wielkości , ostatnio dałem ci dual 8+4 screeny , teraz mam 8+2+2 ... dalej dual działa , jest to dual asymetryczny - mniej wydajny niż symetryczny ale jednak wydajniejszy od single ... ale i tak nigdy nie przyjąłeś tego do wiadomości ... 


jlzqhakr0o4c.jpg


#62 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:39

No to blaku mnie oszukał bo na 1 zakładce w occt mu mnożnik obniża ja ustawia offset avx A to oznacza że w 1 zakladce avx jest albo pierdzieli głupoty .Dopisz do niego o to jak cie to interesuje;)

 

A twój duall mnie średnio interesuje jak ty masz na tej i5-ce braki w wydajności bo sie ciągle o to żalisz.

Ja nie mam xD


Użytkownik HAL900 edytował ten post 05 kwietnia 2018 - 10:40


#63 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:51

braki mam nie wydajności a ilości rdzeni , czasami brakuje dodatkowych 2 ... a żalę się nie bez powodu , bo masę nerwów mi ten proc przysporzył .

napiszę do blacka chętnie , może coś się pomylił ... JA nie widzę AVX w 1 zakładce , masz linka wyżej to sam sobie sprawdź ...


jlzqhakr0o4c.jpg


#64 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 05 kwietnia 2018 - 10:55

Nie sprawdzę bo bym musiał sobie zapodać nowy bios a nie chce ze spectre ;)



#65 Zawik

Zawik

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 01:48

Gównoburza bez sensu. Ja już nie mam zamiaru się tutaj z nikim kłócić, skoro to nie ma sensu. Ja wiem swoje, Wy wiecie swoje. Koszyk jest dobry? https://www.morele.n.../info/ab98db70/


Użytkownik Zawik edytował ten post 06 kwietnia 2018 - 01:49


#66 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 01:53

Jest git , choć ja bym wziął ab350 pro 4 zamiast tego PC mate - co nie znaczy że jest zła . Pamięci pisałem od samego początku , ale jak uważasz . te G skille na asrockach działają wzorowo . Na msi nie dam gwarancji , aczkolwiek modele 3000 śmigają od strzała . 


jlzqhakr0o4c.jpg


#67 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 01:56

https://www.morele.n...pro-vdh-980225/

https://www.morele.n...4i58400-978216/

w tej cenie masz 8400 który zje ryzena


Pamieci do niego 2666 jakiekolwiek najlepiej z niskim cl ;)



#68 Zawik

Zawik

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 02:14

@HAL900 Tu nie chodzi o to, że jest w tej samej cenie, ponieważ ryzena jak już mam kupować to nie kupię z morele, tylko kupię gdzie indziej, taniej. Dorzuciłbym do tego jakieś GPU za 60 zł, żeby to na początku jakoś hulało. Gdybym miał kupować nowkę ryzena a i5 8400, to wybrałbym raczej i5 :) A to, że mogę kupić ryzena 200 zł taniej nówkę to raczej go wybiorę, ponieważ będzie lepszym wyborem niż i3 8100, co nie oznacza, że będzie lepszy niż i5 8400.

Gdybym wybrał zestaw Intela to muszę się liczyć z niskim modelem płyty H310, gdzie można wsadzić maksymalnie dwie kości, w dodatku max. 2666Mhz. Ponadto, B350 Mate bardziej mi się podoba, jest lepiej wykonana, posiada więcej wejść na karty rozszerzeń, jest w ATX, a nie w mATX. Gdybym wybrał tańszą płytę od intela bo żyłbym w przekonaniu, że zaraz coś może je*nąć :D A tak to mam pewność, że wszystko będzie działać dobrze.

Nie jestem zapalonym graczem, od czasu do czasu pogram w jakieś gierki. Myślę, że Ryzen będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest wspierany do 20/21 r (tak przynajmniej słyszałem) i mogę spokojnie wszystko rozwijać na AM4. Kto wie, może druga generacja ryzena zamiecie wszystko? To była ich pierwsza generacja, a i tak dobrze im to wyszło (pomijając gry, które nie są zoptymalizowane pod amd)

Nie jestem ani fanbojem AMD, ani fanbojem Intela, ale myślę, że na Ryzenie bardziej będzie opłacało mi się złożyć zestaw, szczególnie że zestaw ten nie jest tylko stricte pod gry.



#69 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 03:17

@Zawik Tak jak zauważyłeś Ryzen to 1 generacja, czyli dla AMD, to dopiero prototyp, który dopiero teraz zaczynie być udoskonalany ZEN+, ZEN2 i zapowiedziane ZEN3. Intel seria mainstreamowa, natomiast jest już dopracowaną technologią, a przynajmniej w jakimś stopniu, więc stawiany starego wyjadacza(serię) kontra młodzika, który dopiero zaczyna. Wiele osób o tym zapomina, traktując Ryzena tak jakby był na rynku dobre kilka lat.

Dopiero jak AMD rozwiąże problemy, które się pojawiły i podbije zegary, będzie mógł konkurować jak równy z Intelem, choć oczywiście HAL zaraz napisze, że to kolejne brednie, ale kto mu broni, mnie i tak jego opinia mało interesuje.

 

Kolejnym faktem jest to, że Intel mimo wszystko czuje na sobie oddech AMD, w przypadku FX nie miał się czego bać, lecz przy Ryzenach, posady nie straci, ale musi się też wziąć do roboty nie chcąc stracić podium. Biernie dowalając kolejne rdzenie i podbijając zegary niczego nie osiągnie na dłuższą metę, czasami wystarczy wprowadzić sprytną technologię, która może wiele zmienić.

 

Ale jak to wyjdzie to czas pokaże.

 

Mimo wszystko jak pewnie widziałeś w testach, Ryzen nadaje się do grania w ultra przy mimo wszystko wysokim fps, dla wielu to jest wystarczające i nie potrzebują w każdej grze mieć 144+ fps.

 

Dla mnie osobiście zainteresowanie I7-8700K zaczęło by się w momencie chęci zakupu 1080Tii składania zestawu w okolicach 7k-8k, wtedy trzeba by przeboleć gluta, powiedzieć sobie, no trudno.



#70 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 07:18

Zen 2 to jest za 2 tygodnie ibedzie to 10% fps więcej czyli dalej sraczka przy lake

ZEN nie ma żadnych szans z lake i niby czemu ma sie brac do roboty jak intelma lake

Na jesień bedzie to samo co w 2015 roku tylko 8/16 z avx 512 i nieco większym zegarem



#71 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 07:50

@HAL900 Niestety mylisz się: https://www.google.p...B8EX8NQPaNet6M:

 

Zen to 14nm, Zen+ to 14nm+, dopiero ZEN 2 to 7nm a ZEN 3 to 7nm+

Sam Ryzen to prawda 2 generacja ale na architekturze ZEN +

 

Cytat: "Warto tu mieć na uwadze to, że Zen 2 nie jest kolejnym krokiem w cyklu "Tick-Tock". Planowane dopiero procesory Ryzen serii 2000 najpewniej otrzymają architekturę Zen+, a więc zoptymalizowaną wersję Zena. Spodziewać się można też zmniejszenia rdzeni krzemowych. Architektura Zen 2 powinna więc zadebiutować wraz z procesorami Ryzen serii 3000. " Źródło: https://pclab.pl/news76324.html



#72 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 08:07

https://pclab.pl/news76655.html

 

Ryzen 2. generacji

''Niedługo później, w kwietniu poznamy procesory Ryzen 2. generacji. Wcześnie znane jako Zen+ albo Pinnacle Ridge, będą produkowane w ulepszonym procesie technologicznym 12 nm, który zapewnia do 10% wydajność tranzystorów (czyli zależność taktowania od napięcia zasilania), choć gęstość ich upakowania jest taka sama, jak w procesie technologicznym 14 nm GlobalFoundries.'''

 

 

Weź sie choć zapoznaj troche z tymi cpu.Oprócz tego zena co w tym roku to bedzie juz tylko 7nm w 2019 i koniec

Tam jest namieszane w nazewnictwie przez slajdy które najczęściej były tworzone nie przez amd

 

Mnie zupełnie one nie interesują i nic o nich nie czytam bo mają podła wydajność a wiem wiecej o nich niż ty

Może dlatego że mam noska ;)



#73 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 08:28

Okej na ten artykuł nie trafiłem, bo w sumie też za dużo nie czytam o tym, bo po 1 za bardzo nie ma o czym jeszcze, a po 2 mnie interesuje konkretna analiza, a nie domysły.

 

@HAL900 lepiej skończyć dyskusję AMD vs Intel, bo Ty masz swoje zdanie ja swoje i tak pozostanie, niezależnie ile będziesz się wysilał, wysyłał filmików itp.

Choć w przeciwieństwie do Cb jestem w stanie zaakceptować Coffee, na obecną chwilę jak pisałem gdybym miał budować potężny zestaw do powiedzmy około 8k zł wybór padłby na Coffee i tu jestem w stanie się zgodzić, że w takiej sytuacji Ryzen na obecną chwilę byłby za słaby, a jedynym wyborem zostaje i7-8700K.

 

Do tańszych zestawów preferowałbym AM4 z racji, że potem będziemy mogli łatwo upgradować procesor bez zmiany płyty, a Z370 na 99% już nam nie umożliwi wykorzystania 9 generacji procesorów, tak samo jak Z170 i Z270 nie umożliwiło wykorzystania Coffee i tu będzie się nasze zdanie różniło, więc na tym poprzestańmy i uznajmy, że Ty masz swoją wersję i Ja mam swoją wersję i każdy jest happy.:E

 

No jest jeszcze X99 jako alternatywa, ale to bardziej z myślą o SLI, lub do wykorzystania przy grach z jedną kartą, ale uwzględniając pracę wymagające powiedzmy i7-6900K czy i7-6950X pod zastosowania profesjonalne, gdzie i7-8700K już byłby za słaby.



#74 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 08:43

Tam nizej akurat jest jak piszesz ale dla mnie bez różnicy bo to jest w rdzeń ok 50% do lake a to zbyt wiele aby cokolwiek zrobić lake

Intel wydał troche wiecej ale produkt sprzedaje ten sam przez 5 lat.I to jest pomysł na interes

I jaki potezny zestaw ?1200zl ten cpu kosztuje np 8700 albo 8400 700zl



#75 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 08:56

Cokolwiek zrobić lake ... Gdyby nie ryzeny to coffe by nie było , tylko cannon w połowie 2018 z tego co pamiętam ... a tak to zmuszeni zostali do odpowiedzi .


jlzqhakr0o4c.jpg


#76 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 09:31

@HAL900 Gdybym miał robić zestaw dla siebie to wyglądałby on mniej więcej tak: http://www.morele.ne.../info/7fdb23a8/

Dlaczego tyle dysków, które kosztują sporo? No cóż lubię dużo miejsca i 2 dyski służyły by jako magazyn danych w RAID0 a 2 jako bezpieczny magazyn danych których nie chciałbym utracić w RAID 1.

I SSD na M.2 na system, programy, gry itp.

Karta na ten moment przepłacona, choć mnie się podoba i wybierałem ją też pod względem designu, RAM-y zresztą tak samo.

Monitor to kolejna moja preferencja, lubię duże ekrany przy wysokiej rozdzielczości.

Płyta główna z chłodną sekcją jak to u Liptona na testach wyszło.

Chłodzenie wydajne, nie wiem czy jest coś wydajniejszego na ten moment, bo dawno się nie interesowałem głębiej tematem chłodzeń.

Obudowa i zasilacz chyba nie potrzebuje komentarza.

Wyszło drogo, lecz spora część to po prostu moje fanaberie, Gdyby je odjąć zamykamy się gdzieś w okolicach 9000 zł, a gdy karty zeszły by do pierwotnych cen to zamykamy się w kwocie 8000 zł. Tak na prawdę całe fanaberie to dyski, monitor i przepłacona karta.

 

Tak wyglądał by mój potężny zestaw z jedną kartą opierając go o Coffee.

 

PS. No i oczywiście doliczyć skalp u VBT PC - 150 zł.

PSS. Oczywiście gdybym miał kupować to nie teraz, a poczekałbym, aż padną ceny kart tak jak powinny.


Użytkownik Nehero edytował ten post 06 kwietnia 2018 - 09:34


#77 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 09:51

To ja mam zupełnie inne marzenia :P

http://www.morele.ne.../info/5b656699/

w ten sposób bym zaszalał . tylko biała wersja obudowy ale nie ma jej na morele ... Wydajność aż nadto u mnie , a stawiam na kulturę pracy którą zaoferował by wręcz idealną .

Choć teraz to już na 100% bym do refresha przeczekał . 


jlzqhakr0o4c.jpg


#78 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 10:01

Marzenia bez dobrego dźwięku .Ciekawe.....



#79 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 10:07

@HAL900 nie każdy ma wysokie wymagania do audio + nawet jeśli to peryferiów tutaj nie dodawaliśmy , a według mnie słuchawki czy głośniki to peryferia . 


jlzqhakr0o4c.jpg


#80 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 10:59

Marzenia bez dobrego dźwięku .Ciekawe.....

Tu się zgodzę, lecz dla mnie dobry dźwięk z słuchawek to koszt ok. 20k zł, niestety słuchałem Audeze LCD 3 oraz EnigmaAcoustic Dharm D1000 i niestety to było to granie :D, choć jeśli się uda to koniecznie chciałbym elektrostatów od STAXA posłuchać.
Chyba że mówimy o stereo, lecz to są już wyższe koszta, jeśli mowa o tradycyjnym stereo, ewentualnie skromnie to głośniki aktywne i po sprawie.

Niestety dobre audio kosztuje, jeśli mamy wymagania większe niż pierdziawka z MediaMarktu.

#81 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 07 kwietnia 2018 - 09:25

Ta 20 k złotych....

 

Panocki jest dobrze aim 808 powtórnie dostępny na dniach .Niestety sugerowana cena zniecheca.550złw komputronie a to 120zł wiecej jak była wcześniej


Użytkownik HAL900 edytował ten post 07 kwietnia 2018 - 09:26


#82 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 07 kwietnia 2018 - 09:37

maya u5 + microlaby 6c słuchałem i zrobiło wrażenie , ihmo to za duża kasa dla mnie ... bynajmniej na razie , kiedyś pewnie się skuszę .


jlzqhakr0o4c.jpg


#83 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 07 kwietnia 2018 - 04:23

Wiecie problem jest taki, że tutaj udział bierze słuch, a nie testy.

Miałem dwie pary Dharm D1000 oraz HiFiMAN Edition X słuchając na audio-GD Master 11, Dharmy bardzo mi się spodobały, dynamiczne, agresywne granie, nie pozwalające się nudzić, z dobrym basem jak i górą, choć to zaleta przetwornika elektrostatycznego, potem Audeze LCD 2 a nie LCD 3 pomyliło mi się i tego słuchałem z Copland DAC 215, to natomiast spokojniejsze, ciemniejsze granie, idealne do jazzu, słuchając na LCD 2 Louisa Armstronga, czuło się jego głos, głęboki, dobrze zaznaczający się, aż nie chciało się zdejmować słuchawek. Ale Audeze i seria LCD słynie z genialnej średnicy i bardzo dobrego basu, jedynie góra była ciemniejsza przez takie a nie inne strojenie tych słuchawek, a scena dość mała, ale z ładną gradacją planów oraz poprawnym rozłożeniem źródeł w przestrzeni.

 

Poniekąd trzeba samemu posłuchać, aby zrozumieć mój zachwyt, bo patrząc na cenę to faktycznie można mieć inne odczucia. 

 

Obecnie mam AKG K240 Studio i jakby nie patrzeć mając duże możliwości finansowe, możemy więcej wymagać i mniej godzić się na kompromisy, co niestety w niskim budżecie jest nie możliwe.

 

20k to dużo, to prawda, choć trzeba patrzeć z innego punktu, taki zakup może być na długie lata, czy nawet dziesięciolecia o ile ktoś będzie bardzo dbał o sprzęt i nie będzie chciał się z nim rozstawać. To jest inny punkt widzenia niż kupowanie komputera, który tak czy siak będzie coraz mniej wydajny.

a w skład 20k nie wchodzą same słuchawki ale przetwornik oraz wzmacniacz słuchawkowy, lub jako combo plus mogą być listwy zasilające wysokiej jakości, kable słuchawkowe, które zmieniają na prawdę wiele, oraz modowanie samych słuchawek w celu poprawy pewnych rzeczy, jeśli nam coś nie pasuje.

Tak powiedziałem coś niemożliwego kable słuchawkowe, zasilające, listwy zasilające wpływają na brzmienie w pewnym stopniu, co kiedyś cześć ludzi uważała to za herezje, a potem część zrozumiała, że to nie są wcale takie herezje.

 

Aim SC808 nie miałem, ale słyszałem wiele dobrego o tym, jak również na audiofanatyku był obszerny artykuł o nim, gdzie jak okazało się, że po wymianie opampów na Burson V5i jest to dobry kompan dla LCD 2, dobry choć do pewnego stopnia, zależy czego ktoś oczekuje.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL