Jump to content

  •         

Photo

Czy ten zestaw który zrobiłem jest dobry? Jak nie to proszę o pomoc.

zestaw

Best Answer _VeV_ , 14 March 2018 - 10:26 PM

nie jest najgorszy ... ale - ssd ja bym proponował coś na trwalszych kościach MLC - choć to twoja sprawa .

Płytę również - gigabyte to nie jest zbyt dobry wybór , a szczególnie okrojona k5 - jak już musi być giguś to gaming 5 nie k5 . Ale ja bym proponował MSI gaming plus / sli plus lub asrocki killer SLI / Gaming X ewentualnie Najlepszą pod ten socket taichi bo aktualnie na promo jest koło 750zł . 

Zasilacz ? w tej kasie masz dużo lepsze . Choćby focus plus od seasonica .

A dark rock 3 to padaka - nie dość że debilny montaż na am4 obrócony o 90 stopni gdzie ciągnie powietrze z nad karty graficznej to jeszcze wydajność fortisa 3 a cena razy 2 . weź scythe mugena 5 - dużo wydajniejszy , równie cichy i tanszy . Jak maniak ciszy to dopłać do wersji PCGH - 2 wentylatory 800RPM zamiast 1 1300rpm i to jest niesłyszalne . Sam mam i robi robotę . 

Te patrioty nie mam pojęcia jak idą , wersje 3000 na 2933 bez problemu . Może Goodramy IRDM X 3000mhz ? przy odrobinie szczęścia się podkręcają do 3200-3466mhz . 

Obudowa to chińska choinka , może by tak wziąć meshify C od fractala ? dużo lepiej wykonana , przewiewniejsza ... Albo jak już taki maniak ledów to sharkoon ale nowszy i lepszy TG5

Go to the full post


3 replies to this topic

#1 TerencePL

TerencePL

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 posts

Posted 14 March 2018 - 10:10 PM

Zestaw ma być do grania. Na razie bez karty bo chce poczekać aż ich ceny opadną.

Budżet: 3600 zł (bez karty)

Link do zestawu: http://www.morele.ne.../info/1ba9ffb9/



#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8398 posts

Posted 14 March 2018 - 10:26 PM   Best Answer

nie jest najgorszy ... ale - ssd ja bym proponował coś na trwalszych kościach MLC - choć to twoja sprawa .

Płytę również - gigabyte to nie jest zbyt dobry wybór , a szczególnie okrojona k5 - jak już musi być giguś to gaming 5 nie k5 . Ale ja bym proponował MSI gaming plus / sli plus lub asrocki killer SLI / Gaming X ewentualnie Najlepszą pod ten socket taichi bo aktualnie na promo jest koło 750zł . 

Zasilacz ? w tej kasie masz dużo lepsze . Choćby focus plus od seasonica .

A dark rock 3 to padaka - nie dość że debilny montaż na am4 obrócony o 90 stopni gdzie ciągnie powietrze z nad karty graficznej to jeszcze wydajność fortisa 3 a cena razy 2 . weź scythe mugena 5 - dużo wydajniejszy , równie cichy i tanszy . Jak maniak ciszy to dopłać do wersji PCGH - 2 wentylatory 800RPM zamiast 1 1300rpm i to jest niesłyszalne . Sam mam i robi robotę . 

Te patrioty nie mam pojęcia jak idą , wersje 3000 na 2933 bez problemu . Może Goodramy IRDM X 3000mhz ? przy odrobinie szczęścia się podkręcają do 3200-3466mhz . 

Obudowa to chińska choinka , może by tak wziąć meshify C od fractala ? dużo lepiej wykonana , przewiewniejsza ... Albo jak już taki maniak ledów to sharkoon ale nowszy i lepszy TG5


jlzqhakr0o4c.jpg


#3 Kamil1986

Kamil1986

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 posts

Posted 15 March 2018 - 11:33 AM

Może i ja coś podpowiem odnośnie kart graficznych a mianowicie nie licz na to że ich ceny spadną co najmniej do 3 kwartału tego roku mają nawet jeszcze drożeć podobno.Jeśli zostanie Ci jakiś pieniądz może warto przemyśleć na przeczekanie jakaś starszą kartę nową bądź używana z outletu na morele? Później zawsze możesz ją sprzedać.



#4 Mis456

Mis456

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 posts

Posted 15 March 2018 - 11:37 AM

Zamiast tego BQ zdecydowanie weź Mugena 5 albo gelid Phantom Black - ten BQ jest dosyć słaby





Reply to this topic



  



Also tagged with one or more of these keywords: zestaw

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL