Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Brak możliwości edytowania plików jako admin

Najlepsza odpowiedź Black15 , 07 marzec 2018 - 07:35

Jeżeli ktoś zna się na jakichś komendach które mogą to naprawić czy konfigurowaniu uprawnień konta to proszę o kontakt.

Przejdź do postu

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Black15

Black15

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 03:15

Chciałem usunąć plik dllhost(w system32) który w procesach występował pod nazwą com surrogate, nie dało się go usunąć, bo nie miałem dostępu do edytowania tego pliku i też żaden administrator. Więc dodałem że uprawnienia do edytowania pliku miał admin kompa i reszta użytkowników i nie wiem czemu zaznaczyłem w okienku permissions for ddlhost (zdjęcie: https://zapodaj.net/...5252b0.jpg.html ) deny we wszystkich okienkach i zatwierdziłem. Odciąłem sobie furtke do jakiejkolwiek edycji.

Nie mogę włączyć nawet właściwości tego pliku, a w innych plikach też moge zmienić ustawień czy zobaczyć właściwości.Nie mam kopii żeby przywrócić rejestr. Jest jakiś sposób na wrócenie ustawień sprzed kilku godzin albo choćby program do tego.Proszę o pomoc i rade. 

Co dzisiaj zauważyłem: nie mogę np. wyłączyć karty sieciowej(resetuje ją jak mi internet szwankuje, działa tylko to jeżeli wejde na profil admina, a na koncie mam teoretycznie te same uprawnienia). Nie mam dostępu do opcji które obok siebie mają ikonkę tarczy czyli dostęp dla administratora. Nie włączają się właściwości jakiegokolwiek pliku,folderu, programu. 

#2 Black15

Black15

Dużo pisze

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 07:35   Najlepsza odpowiedź

Jeżeli ktoś zna się na jakichś komendach które mogą to naprawić czy konfigurowaniu uprawnień konta to proszę o kontakt.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL