Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Nie da się usunąć profilu tymczasowego (ciągle wraca)

Windows 10

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ewa

Ewa

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 lutego 2018 - 12:55

Od 2 dni mam problem z laptopem (ASUS R541U). Był włączony, w pewnym momencie wyszłam z pokoju, a kiedy wróciłam, to ekran był czarny i nic się nie dało zrobić. Zresetowałam komputer, ale system nie chciał się uruchomić. Za którymś restartem pokazała się opcja naprawy przy uruchomieniu, która jednak się nie powiodła. Próbowałam dalej restartować i w końcu udało się włączyć komputer, ale nie zalogować na moje konto - system utworzył konto tymczasowe. 

 

Znalazłam informacje jak usunąć takie konto (w kluczach rejestru), ale kompletnie nic się nie zmieniło - profil tymczasowy od razu wraca. Zaczęłam podejrzewać, że problemy mogą być spowodowane aktualizacją (wyskakiwało mi wcześniej powiadomienie o niej), więc odinstalowałam ją (aktualizacja zabezpieczeń dla Microsoft Windows KB4043961), a potem chciałam zablokować za pomocą Show or hide updates. Aktualizacji tej jednak nie było na liście wykrytych, więc zablokowałam tę, która wyglądała podobnie. Po restarcie komputera wcześniej odinstalowana aktualizacja znowu się zainstalowała, więc powtórzyłam cały proces i tym razem zablokowałam wszystkie wykryte przed Show or hide updates aktualizacje

 

Ponownie usunęłam tymczasowe konto (i '.bak' z nazwy prawidłowego konta), ale dalej nic się nie zmieniło. :( 



#2 KamilUlan

KamilUlan

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 28 lutego 2018 - 12:39

Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie format 


Szukasz najlepszych informacji o grach? Wejdź na najlepsze forum w sieci http://forum.itpc.net.pl/forum/51-gry/




Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL