Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

chrome 5.1

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiesiek93

wiesiek93

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2018 - 07:48

Witam serdecznie mam problem z przeglądarką chrome nie odtwarza mi dźwięku 5.1 jak to można włączyć czy coś proszę o pomoc

#2 Szubrawiec

Szubrawiec

Szalony Naukowiec

• Użytkownik
  • 711 postów

Napisano 08 luty 2018 - 11:54

Czy problem występuje jedynie na Chrome ? Sprawdź Internet Explorer, Microsoft Edge Safari czy tam jakieś inne przeglądarki

czy występuje na konkretnych stronach internetowych czy może każda strona obsługująca dźwięk przestrzenny ma problem ?

Cytat z innego forum : " Niestety obecnie dźwięk 5.1 nie działa na Chrome i YT, ponieważ YT przełączył się na HTML5 player:"

Na IE pewnie nadal używa flash player-a, możesz to łatwo sprawdzić: prawy przycisk na jakimkolwiek filme na TY i jak zobaczysz gdzieś "...Adobe Flash..." (na IE tak powinno być) to 5.1 powinno działać, jak zobaczysz HTLM5 (na Chrome tak powinno być) to nie będzie działało.

Na wszystkich innych stronach gdzie odtwarzanie filmów / muzyki jest robione w technologii Flash - dzwięk 5.1 powininen działać w Chrome. A wynika to z braku wsparcia Chrome dla HTLM5 w zakresie dźwiękowości.

Spierając troszkę w bing.com można odkryć ten poradnik pomógł kilku osobom może tu też zadziała . Ewentualnie pozostaje migracja na inną przeglądarkę .

服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#3 wiesiek93

wiesiek93

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2018 - 08:41

Ale na innych przeglądarkach mam to samo w ustawieniach jest ok a testuje to na youtube i open fm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL