Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jaki komputer z taką kartą graficzną?


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kayzo

Kayzo

    Świeżo zarejestrowany

  • Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 stycznia 2018 - 08:32

(KOMPUTER PRZEZNACZONY DO GIER)
Cześć,
ODRAZU MÓWIĘ, ŻE MÓJ BUDŻET TO MAX. 4600ZŁ A PODZESPOŁY BĘDĄ KUPOWANE NA OLX (ok. 40%-50% z nich)
Planuję złożyć komputer ale nie wiem jakie podzespoły byłyby najwydajniejsze i kompatybilne. Planuję kupić kartę graficzną:
- Gtx 1070 za 1700zł
- Gtx 980ti za 1600zł
- Gtx 970 w SLI za ok. 1500 zł - 1600zł
Jaka płyta główna i procesor oraz inne części do tego?
Jeśli chodzi o procesor pomiędzy i7 a i5 różnicy w grach raczej nie ma z tego co słyszałem a wole nie przepłacać za i7
Najlepiej gdyby była to i5 min. 6 generacji z wersją "k" z możliwością podkręcenia.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka

#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 25 stycznia 2018 - 10:39

powiem ci tyle ... intele teraz średnio są opłacalne . 7 gen piekielne grzałki , 6 gen nie takie złe ale tak czy siak wypadało by to zeskalpować by potem już o tym nie myśleć ... No i rozbudowa zero i max 4 rdzenie ... To nie jest za dużo ... a wręcz już niektórym grom przeszkadzać zaczyna . 8gen dalej Glut i bez rozbudowy ... Poszukał bym ryzena 1600 ... starczy na długo , zaoferuje rozbudowę i jako że wychodzi w kwietniu refresh to powinno niedługo wysypać używek :]

6 rdzeni i 12 wątków starczy ci jeszcze długo a nowy kosztuje około 800zł ... używkę pewnie za 550 dorwiesz .

SLI ja bym nie pakował się ... skalowanie wypada różnie a tylko cieplej w budzie i pobór prądu mocno do góry .

z tych 3 1070 ... wydajność ta sama co 980ti praktycznie a nowsza jednak ...


jlzqhakr0o4c.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL