Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Aktualizacja BIOSU


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 VeoonX

VeoonX

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 12 stycznia 2018 - 08:06

Witam, na mojej płycie głównej chciałem zaaktualizować BIOS ponieważ chce włożyć lepszy procesor. Moja płyta główna to MSI K9A2 CF na chipsecie AMD 790X płyta na AM2/AM2+ lecz po aktualizacji obsługuje procki na AM3 i chciałem tu wsadzić AMD Phenom II x4 955 Black Edition. Lecz moje problemy pojawaiją się przy samej próbie wgrania Bootowanego Win98 na pendrive ponieważ podczas próby wgrania nie chce mi zformatować pendriva i próbowałem na 2 pendrivachi i nie jest możliwa instalacja windowsa. I mam jeszcze pytanie czy nie ma innego łatwiejszego sposobu na wgarnie BIOSU ???



#2 gavron7

gavron7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 13 stycznia 2018 - 08:42

Jesli aktualizacja biosu to dla Ciebie trudnosc to oznacza to ze nie powonienes sie za to zabierac bo mozesz sobie zrobic krzywde. Jest prostszy sposob - oddaj na serwis

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

#3 rafix01

rafix01

    Początkujący

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 13 stycznia 2018 - 07:17

A co ma bootowalny pen z Win98 do aktualizacji BIOS?

#4 VeoonX

VeoonX

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 stycznia 2018 - 03:22

Ponieważ na tej płycie nie ma innej możliwości aktualizacji BIOSU. Tylko przez win98 w trybie tekstowym


mam teraz inny problem podczas odpalania afudos programu do upgrate biosu po wpisaniu komendy odpowiedzialnej za upgrate wyświetla ze nie moze odczytac pliku ???

w czym tkwi problem ???



#5 gavron7

gavron7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 24 stycznia 2018 - 09:44

W braku takiego pliku w niemoznosci odczytania pliku w uszkodzonym pliku w bledzie skladni polecenia ktore piszesz.

Podaj co uruchamiasz i czy masz plik z biosem na penie

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL