Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Problem z kartą (lub czymś innym)

nvidia gtx980 spotify gry problem fps

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marsholinho

Marsholinho

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 18 grudnia 2017 - 07:56

Mam problem z kartą graficzną gtx 980, zaczęło się tydzień temu, prosto mówiąc gry zaczęły się odpalać na procesorze albo karta graficzna nie daje z siebie wszystkiego ( wiem to, bo posiadam wersję zotac extreme edition ze światłami obciążenia , wcześniej odpalały normalnie na czerwonym czyli obciążenie, a od tygodnia na zielonym) Dzieje się to nie zawsze, ale często. np: uruchamiam TESO lub Overwatch i nagle jest 30 fps-50 gdy normalnie miałem 150-200, ale jak po raz trzeci lub czwarty uruchomię to już zadziała. Jaki może być problem?

 

Usunąłem wszystkie sterowniki i zainstalowałem ponownie i nadal problem występuje.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Aktualizacja -->dzieje się to tylko gdy włączę spotify i grę na pełnym ekranie (wtedy karta graficzna tak jakby bierze większy priorytet na spotify i nie dostrzega gry, gdy wyłączę spotify to już karta normalnie działa na obciążeniu), ale np: jak włączę spotify i grę na pełnym, ale w okienku to już działa normalnie. Mimo to nadal chciałbym to naprawić.



#2 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 22 grudnia 2017 - 05:21

Zgraj bios programem gpu-z i wrrz uc na upolad

 

jakie masz obecnie stery?



#3 TitoBandito

TitoBandito

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 582 postów

Napisano 25 grudnia 2017 - 07:41

Spróbuj zmienić plan zasilania na "wysoka wydajność". Być może coś ci się przestawiło w kompie :

sdaCo56.jpg
TitoBandito.png

#4 melonik

melonik

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 254 postów

Napisano 27 grudnia 2017 - 07:10

@Marsholinho

Masz uruchomiony w TleMSI Afterburner ?


Bitwa o Anglię-1940r.IL-2 Sturmovik :Cliffs of Dover -Blitz"
server dostępny 24h ->> > Home- ATAG




Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nvidia, gtx980, spotify, gry, problem, fps

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL