Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Bluescreen 0x00000050 win 7

blescreen 0x0000005 windows7

1 odpowiedź w tym temacie

#1 graci26

graci26

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 603 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 12:57

Witam. Jakiś czas temu moja główna karta graficzna odmówiła posłuszeństwa, odgrzebałem gdzieś z szafy asusowego hd4890 1gb, zmieniłem chłodzenie które niedomagało i używałem karty, dziś naszła mnie ochota aby zagrać w gta 5 ale jako, że hd4890 jest już ''lekko'' starawy to postanowiłem go podkręcić aby wydusić z niego każdą dodatkową klatkę jaką się da. Podczas procesu podkręcania oraz testowania stabilności karty, nagle zrobił się czarny ekran. Zrestartowałem komputer, system wstał normalnie lecz nie działało żadne urządzenie usb. Wyłączyłem komputer, wyłączyłem przełącznik na zasilaczu, po 10 minutach odpaliłem komputer, system się ładował, widzę, że urządzenia usb już działają i nagle bluescreen z kodem 0x0000005. System w trybie awaryjnym wstaje bez problemu, wszystko działa natomiast podczas ''normalnego'' rozruchu sypie bluescreenem już za każdym razem. Po wejściu w menadżer urządzeń w trybie awaryjnym pokazuje żółty wykrzyknik przy ''kontroler uniwersalnej magistrali (USB)''. Czytałem trochę w internecie na temat tego kodu błędu ale większość przypadków wygląda tak, że innym system normalnie wstaje i tylko czasami wywala ten błąd. Bardzo bym chciał uratować ten system ponieważ jest świeży, sporo rzeczy poinstalowałem i nie chce mi się teraz wszystkiego od nowa zaczynać. Niestety z softwaru jestem słaby tak, że proszę o wyrozumiałość:facepalm:.

Użytkownik graci26 edytował ten post 12 listopad 2017 - 01:03

#2 Ren

Ren

Forumowicz

• Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 06:37

spróbuj przywracania systemu. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blescreen, 0x0000005, windows7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL