Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Wspaniały internet 60 Mb od Multimedia...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minecube

Minecube

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 11 listopada 2017 - 08:45

Spoiler

 

Wykupuje w Multimedia najdroższy możliwy u mnie pakiet internetu- 60 Mb. Obiecywanej prędkości nigdy u mnie nie było, a od jakiegoś tygodnia 10 Mb to jest max, zazwyczaj jest po 5 Mb. To jest po prostu patologia, u kolegi tak samo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


FG42 (11 listopada 2017 - 09:12 ):
Wstawiłem zdjęcie w spoiler.

Użytkownik FG42 edytował ten post 11 listopada 2017 - 09:11

Sygnaturka%2B2.jpg


#2 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 12 listopada 2017 - 12:46

Podepnij się kablem , a wtedy zrozumiesz w czym problem. Jeśli nie pomoże męcz ich bo płacisz za dużo więcej.



#3 Minecube

Minecube

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 07:45

Podepnij się kablem , a wtedy zrozumiesz w czym problem. Jeśli nie pomoże męcz ich bo płacisz za dużo więcej.

Internet z routera do PC leci kablem. Już dzwoniłem do Multimedia i powiedzieli ze jest u mnie problem z sygnałem i ktoś musi to sprawdzić. Fajnie tylko, ze technicy chodzą od 10-12 od poniedziałku do piątku, gdy normalni ludzie są w pracy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sygnaturka%2B2.jpg


#4 kagaxd

kagaxd

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 29 listopada 2017 - 04:45

Znakomicie ;) Dzięki wielkie za ciekawe porady ;) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)


Ludzie czują naturalny szacunek dla zmarłych. Przed chwilą udało im się bowiem dokonać wielkiego czynu - umrzeć


#5 cins

cins

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 28 grudnia 2017 - 03:54

Znakomicie! Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)


Jeżeli człowiek będzie się kierował rozsądkiem i miał oczy szeroko otwarte, to, gdzie jest koniec, będzie oczywiste.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL