Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Śródziemie - cień wojny, problem z save

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ren

Ren

Forumowicz

• Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 29 październik 2017 - 10:35

Zagotowała mnie ta gra. 

Coś mi się zepsuło w trakcie wykonywania obleczenia i nie mogłem go skończyć. Więc porzuciłem zadanie. W ziołem je znowu i niestety gra sie wiesz na ekranie ładowania zadania. próbowałem prę razy. Pomyślałem że coś sie w save rypnęło, więc odpaliłem grę znowu porobiłem inne zadania i wróciłem do tego które mi sie nie załadowało. Niestety dalej to samo. Wiec przeinstalowałem grę, niestety dale to samo. 

Wszedłem do katalogu z save, Miałem tam 5 zapisów. Jeden był z 15:10, czyli wtedy kiedy wyłączyłem grę kiedy wszystko było ok. Potem odpaliłem o 20 aby wykonać tą właśnie misję i sie zaczęło. Zrobiłem sobie kopię tego katalogu. A we właściwym Dokumenty\WB Games\Shadow of War usunąłem wszystkie pliki zostawiając tylko ten z 15:10. Odpaliłem grę i o dziwo załadował mi sie dalej ten save już po pierwszej nie udanej próbie wykonania tego zadania. 

Więc wywaliłem wszystkie savey, nawet całą grę. Zainstalowałem od nowa ale gra dalej ma gdzieś zapisane ostatni stan gry, tylko nie wiem gdzie. 

W tym katalogu o o którym ja myślałem zmiany gra robi w zapisach. 

Ktoś ma jakiś pomysł?

#2 snowqwer

snowqwer

❄🎮🎧💻🎵❄

• Użytkownik
  • 1595 postów

Napisano 30 październik 2017 - 11:29

Przeszukaj moje dokumenty i appdatę ( w uruchom wpisujesz %appdata% ).

#3 Ren

Ren

Forumowicz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 30 październik 2017 - 12:27

Nom w moich dokumentach jest folder \WB Games\Shadow of War\ i tu są zapisy. Ale skasowanie ich nic nie daje. Gra nadal sie odpala w momencie kiedy została wyłączona. Z appData też wszystko skasowałem.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL