Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Bluetooth - nietypowy problem Win 10

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zombek16

Zombek16

Advanced Member

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 27 październik 2017 - 02:14

Siemka,

Piszę do was żeby prosić o poradę. Kupiłem nowy laptop Hp Omen 15-ce008nw. Bluetooth w lapku nie chce ruszyć. Próbowałem wszystkich metod. Usuwanie przez menedżer zadań, instalowanie sterowników przez win update, z strony producenta, z strony intela i nic. 

Bluetooth niby się włącza po kliknięciu włącz. Nie można wysłać ani odebrać plików (opcja w ustawieniach). Przy wysyłaniu plików nie wykrywa żadnego urządzenia, po kliknięciu odbierania plików wyświetla się komunikat że transfer plików został wyłączony przez zasady. Nie mogę również otworzyć okna "więcej opcji bluetooth". Po prostu nic się nie otwiera, nic nie reaguje na klikanie.

Próbowałem podłączyć pada. Laptop go nie wykrywa. Telefon również nie widzi laptopa (pad działa, łączy się z telefonem). Wiecie może co jest nie tak? Nie bardzo widzi mi się oddać go na gwarancję, gdyż na studiach jest cały czas potrzebny :/ 

Gdy klikam dodaj urządzenie wyświetla się taki komunikat. Win update pokazuje że wszystko już jest pobrane jako najnowsze. Ręce opadają. Z góry dzięki za pomoc. 

Pozdrawiam.

Spoiler

FG42 (27 październik 2017 - 02:50 ):
Wstawiłem zdjęcie w spoiler.

Użytkownik FG42 edytował ten post 27 październik 2017 - 02:50

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL