Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zestaw mini ITX za [2k] przeznaczony do [TYLKO I WYŁĄCZNIE CSGO] dla plecak_pelen_keszu


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 plecak_pelen_keszu

plecak_pelen_keszu

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 października 2017 - 07:00

*Kwota którą chcesz przeznaczyć na zakup komputera - 2k zł

*Wymagania oraz zastosowanie - jedynym wymogiem, który musi być spełniony to największa możliwa liczba fps osiągalna w tym pułapie cenowym w grze csgo. Obecnie gram na laptopie ale chciałbym to zmienić. Zależy mi na oszczędności miejsca, które poświęcę na ten komputer. Dlatego chciałbym, aby był zbudowany na bazie mini ITX. 

 

Jeżeli zestaw będzie tańszy, to również się nie obrażę. Komputer nie będzie wykorzystywany do żadnych renerów, streamów itd. od ponad 7 lat gram w cs i jest to jedyna rzecz, do której byłby wykorzystywany. 

 

*Natywna rozdzielczość monitora - nie posiadam ale będzie zakupiony również z komputerem, jeszcze nie wiem jaki (można podać propozycję w oparciu o minimalizację kosztów) 

*Których podzespołów potrzebuje - wszystko aż po obudowę. Bez myszek, klawiatur, monitorów. 2k wyłączenia na wszystkie podzespoły. 

*Czy planujesz podkręcanie? - nie 

*Czy posiadasz jakieś podzespoły ze starszej konfiguracji - nie, wszystko od zera

*Własna propozycja zestawu komputerowego - wypadłem z obiegu i nie wiem co teraz jest na topie

 

Dawno temu składałem swój pierwszy komputer również z pomocą użytkowników tego forum :) Z góry dziękuję wszystkim, którzy udzielą się w tym wątku:ninja:



#2 TheStachu12

TheStachu12

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 23 października 2017 - 12:24

https://www.morele.n...configId=200139


Mobilnie: Asus K52JT-SX131V (i5 480M, 6GB RAM, HD6370M 1GB, MX500 250GB, Windows 7 HP 64bit PL), Samsung Galaxy J5 2016 SM-J510FN


#3 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 24 października 2017 - 09:48

Dajesz mu takiego bydlaka obudowe (zwlaszcza mATX)? To juz lepiej mATXa robic... bo sa mniejsze ;d


Użytkownik XarduneK edytował ten post 24 października 2017 - 09:48




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL