Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Uwagi dotyczące funkcjonowania i działania forum ITPC


459 odpowiedzi w tym temacie

#51 mariusz_1004

mariusz_1004

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 25 grudnia 2011 - 02:01

Irytujące jest otwieranie nieprzeczytanych postów w nowej karcie.
Da się to wyłączyć?
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

#52 animek3

animek3

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 25 grudnia 2011 - 04:43

kidler obiecal to zmienic na dniach

MacBook Air


#53 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 06 stycznia 2012 - 11:00

Ponawiam prosbe, nowe posty otwieraja sie w nowych oknach, szlag moze czleka trafic :P

#54 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 06 stycznia 2012 - 11:08

Pomyśl jak fajnie będzie, gdy już to zostanie poprawione :P

Spoiler

ns40yz-2.png


#55 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 08 stycznia 2012 - 12:12

Czy tylko ja tak mam, że nie wszędzie jest okienko szybkiej odpowiedzi?

Spoiler

ns40yz-2.png


#56 Greg

Greg

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 08 stycznia 2012 - 02:40

też tak miałem, lecz nie pamiętam w którym to wątku było
mam dynamicznie przydzielane IQ

#57 mariusz_1004

mariusz_1004

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 26 stycznia 2012 - 06:35

Już kawałek czasu minęło a nieprzeczytane wątki nadal otwierają się w nowej karcie.
Aktywowanie tej opcji zajęło wam chwilkę, czy naprawdę nie da się tego cofnąć ;) :?:
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

#58 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 27 stycznia 2012 - 09:50

Da się, cierpliwości, niech chłopaki się wysesjują do końca a potem wezmą forum w obroty :)

Top Secret :)


#59 Kidler

Kidler

    Forumowicz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 04 lutego 2012 - 08:34

Już kawałek czasu minęło a nieprzeczytane wątki nadal otwierają się w nowej karcie.
Aktywowanie tej opcji zajęło wam chwilkę, czy naprawdę nie da się tego cofnąć ;) :?:


zrobione :) soory za takie opóźnienie :) wybaczysz?
Moja wizytówka: http://zamkowski.net
Transport Sanitarny w Radomiu: http://medi-car.pl

#60 mariusz_1004

mariusz_1004

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 04 lutego 2012 - 08:46

Spoko :)
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

#61 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 05 lutego 2012 - 05:16

Proponowałbym dać tą reklamę na sam dół. Ilość wyświetleń się nie zmieni, a jednak nie będzie ona aż tak widoczna i nie będzie ograniczała widoczności forum.

Auto-scalanie też by się przydało - np. do godziny.

Coś z linkami się psuje. Po edycji postu wyskakują informacje, które powinny być ukryte: "

Spoiler

ns40yz-2.png


#62 mariusz_1004

mariusz_1004

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 09 marca 2012 - 09:48

Zauważyliście że w dziale motoryzacja brakuje okna szybkiej odpowiedzi?
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

#63 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 09 marca 2012 - 09:51

Trafna uwaga, wiedziealem,ze mi cos nie pasuje :P
Jak Kidler bedzie mial troche czasu to moze nam naprawi ;)

#64 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 10 marca 2012 - 12:40

Oj, to php w ogóle jest dziwne. W Invision power board miałam pełną funkcjonalność dla każdego nowo utworzonego działu a tutaj jest tak, że żeby utworzyć dział, muszę skopiować ustawienia z jakiegoś innego i nadpisać kilka ustawień wedle gustu. Bez sensu. Ale podobno lubi się co się ma ;) więc się przyzwyczaję do tego rozwiązania.

Top Secret :)


#65 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 01:47

taka mała uwag i niedotycząca tego forum.
na samym początku powstało takie coś jak: https://pcdoc.fora.pl/ . może by pomyśleć sprzątnąć to

#66 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 04 kwietnia 2012 - 09:12

To była pierwsza wersja itpc?
Ciekawe, czy ktoś tam zagląda, ale jeśli tak, to warto wyczyścić wszystkie działy, zostawić jedną kategorię, którą opisać komunikatem, że towarzystwo urzęduje tutaj i dać przekierowanie na itpc. A nóż, może ktoś zajrzy i zostanie?

Top Secret :)


#67 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 04 kwietnia 2012 - 03:03

Zrobione

#68 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 04 kwietnia 2012 - 04:16

brawo :) zuchy chłopaki :)

Top Secret :)


#69 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 04 kwietnia 2012 - 05:35

Problem polega na tym, że nowo przybyły forumowicz nie jest w stanie określić kto jest ekspertem, a kto trollem, więc może wyciągnąć złe wnioski i zaufać trollowi.
Jest nas tutaj mało, więc nie zawsze jesteśmy w stanie dopilnować, aby nieprawdziwe informacje zostały zdementowane, co niekorzystnie wpływa na jakość udzielanej pomocy.
Kilka razy już była mowa o tym, że nie jest to demokratyczne forum, więc proponuje zastosować niedemokratyczne metody.
Osoby które posiadają dobre informacje i ich wypowiedzi są wartościowe powinny być w jakiś sposób wyszczególnione z tłumu.

To w jaki sposób miałaby być wyszczególnione to temat do dyskusji.
Z jednej strony nie może to sugerować "nowemu", że jesteśmy moderatorem czy expertem z jakiejś firmy, z drugiej powinno powinno być widoczne i jednoznaczne.

Ja jestem za wprowadzeniem "belek" z rangą pod nickiem a nad avatarem. Opcja belki powinna być dostępna jedynie dla zasłużonych userów, reszcie pozostaje zwykły napis.
Innym pomysłem jest wprowadzenie punktacji rzetelności. Aby dodać czy odjąć punkty trzeba by w profilu zaznaczyć +/- i napisać dlaczego plusujemy / minusujemy (do wglądu).
Punkty takie byłyby widoczne za pomocą gwiazdek / rang.

Tak czy inaczej coś trzeba z tą sytuacja zrobić, bo naprawdę ciężko się obecnie zorientować które informacje są dobre, nawet dla mnie jest to niekiedy problemem, a co dopiero ma powiedzieć "nowy".
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#70 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 04 kwietnia 2012 - 09:49

A co inni mysla na ten temat?

#71 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 05 kwietnia 2012 - 06:47

Myślę, że pomysł dobry, od zawsze uważam, że rangi oraz wyróżnienia są, wbrew pozorom przydatne, zwłaszcza jeśli wyłączy się zliczanie postów w wybranych działach.

Mój pomysł jest taki, by utworzyć grupę - nazwa grupy do wspólnej decyzji.
Osoby, które zostaną włączone do tej grupy, będą zgłaszane przez społeczność i wybierane na podstawie jej głosowania. Myślę, że to mogłoby być uczciwe. Trzeba tylko rozpisać jasne i czytelne zasady.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, jest duża szansa, że do grupy wejdą osoby, które faktycznie są pomocne, a nie tylko dlatego, że osiągnęły wymaganą dla danej rangi liczbę postów.

Ponadto, dla niektórych osób, chęć znalezienia się w grupie, mogłaby działać motywująco.
A dla admina przeniesienie takiego użytkownika do grupy to chwila moment :)

***************************
Na szybko utworzyłam taką grupę, roboczo nazwaną "specjalista" Powinna być widoczna dla wszystkich na dole forum:
A oto, jak mogłaby wyglądać wewnątrz:
Opis grupy i zasady przynależności oraz lista członków
klick-> specjalista

Kidler mógłby pogrzebać ciutkę w ustawieniach, by wyciągnąć tę danę na wierzch, by była widoczna kto skąd dla czego i po co ;) Inaczej, by sprawdzić, że ktoś należy do tej grupy, trzeba wejść głębiej w profil a nikomu nie będzie się chciało tego robić.

Top Secret :)


#72 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 05 kwietnia 2012 - 09:11

"Specjalista ITPC"
Opis grupy powinien być bardziej przejrzysty i raczej bezosobowy.
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#73 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 09 kwietnia 2012 - 07:42

Nazwę podałam roboczą, może warto zrobić małą burzę mózgów i wymyślić coś bardziej sexy? :) specjalista samo w sobie brzmi strasznie sztywno, choć sugeruje doświadczenie w danym temacie.

Top Secret :)


#74 Fifix

Fifix

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 11:36

Myślę , że ten pomysł jest genialny, ponieważ nowi użytkownicy będą pewni że jeżeli uzyskają odpowiedź od użytkownika z rangą powiedzmy "Ekspert" to będzią mieli świadomość , ze Ekspert zasłużył sobie na taką range swoją wiedzą i doświadczeniem i jego pomoc będzie na najwyższym poziomie.Jednocześnie jakość pomocy oraz całego forum poprawi się.
@Edit
Chciałbym jeszcze zaznaczyć żeby nie doszło do sytuacji zeby użytkownicy bez rangi nie byli dyskryminowani.Na jednym z forum po wejściu rangi ekspert dochodziło do takich kuriozalnych sytuacji, że powiedzmy zwykły użytkownik który wypowiedział się w temacie był wyśmiewany a gdy przychodził ekspert i powiedział to samo co zwykły użytkownik to jego słowa były święte i nie podważalne.

#75 mariusz_1004

mariusz_1004

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 12:04

I właśnie dlatego byłbym ostrożny z wprowadzaniem takiej funkcjonalnosci.
Jest to bardzo dobry pomysł, jednak ekspert to tak trochę z grubiej rury.
Może by tak wprowadzić okres próbny i poobserwowac jak to się sprawdzi?
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

#76 Julo2003

Julo2003

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 04:12

Fifix to bardzo dobrze ujal, pomysl dobry pol na pol.
Ludzie z "ekspertem" beda bardziej zaufani jezeli chodzi o odpowiedzi, ale zeby nie doszlo do systuacji gdy nowy uzytkownik bedzie mogl tylko czytac odpowiedzi, a nie pisac, bo dla nikogo to by nie mialo sensu

#77 xXgardiaszXx

xXgardiaszXx

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 04:48

Może na stronie głównej jakiś czat, pole do wolnej rozmowy coś w tym stylu, to się przydaje ;)
Ludzie sobie w sposób szybki gadają poznają i nawet kształcą w informacjach które są dla nich bardzo przydatne :)

#78 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 06:02

Nie dla shoutboxów i tematów ogólnych - może i fajniej się z tego korzysta, ale to negatywie wpływa na forum. Sprawy są załatwiane w tematach ogólnych, przez co ciężko znaleźć to co naprawdę nas interesuje. A to co jest na shoutboxie ginie bezpowrotnie.

Prośba do moderatorów, żeby nie ukrócali dyskusji offtopowych (o ile są merytoryczne), a w momencie rozwinięcia tematu wydzielali posty do nowego tematu. Na ocforum często zdarza się, że odbiegamy od jakiegoś tematu w dyskusji, po czym posty są wydzielane i dalej dyskutujemy bez przeszkód. Więcej roboty dla moderacji, ale też dużo lepsza atmosfera na forum. Zamiast teksów "przestańcie offtopować bo wam bany dam" mamy nowy temat i większą swobodę.

Posty bezwartościowe w wątkach merytorycznych powinny być przenoszone do "śmieci".
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#79 MrXxxx200 yt

MrXxxx200 yt

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 10:12

Nazwę podałam roboczą, może warto zrobić małą burzę mózgów i wymyślić coś bardziej sexy? :) specjalista samo w sobie brzmi strasznie sztywno, choć sugeruje doświadczenie w danym temacie.




a może weteran forum itpc lub wyjadacz w dziedzinie informatyki ;)

#80 foh23

foh23

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 280 postów

Napisano 12 kwietnia 2012 - 12:32

Ja tam nie wiem. Jakoś nieszczególnie ten pomysł do mnie trafia. Moim zdaniem nagrodą jest samo rozwiązanie czyjegoś problemu i satysfakcja że się pomogło, a nie jakieś rangi, gwiazdki, plusy i inne duperele.

A czy to komuś pomoże że będzie widział że ktoś ma jakąś rangę ...... nie wiem. Ocenić użytkownika można po samej treści jaką wnosi w temat i widać czy wie o czym rozmawia, czy nie. Ewentualnie zawsze jest coś takiego jak inni użytkownicy i dyskusja z nimi na dany temat, która szybko pokaże kto się zna a kto nie (jak kto zacznie pitolić farmazony to go inni użytkownicy zaraz ustrzelą ;) )

#81 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 12 kwietnia 2012 - 12:38

Proponuje zrobic ankiete i pozwolic userom wybrac czy chca ramgi , czy nie
Co wy na to?

#82 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 12 kwietnia 2012 - 12:56

Robisz ankietę czy wprowadzić ankietę ?

Dawaj tą ankietę i już nie pytaj :D
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#83 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 12 kwietnia 2012 - 02:12

Od kiedy ranga oznacza to samo co tytuł? Ranga kojarzy mi się z tymi "śmiesznymi" napisami pod nickiem, które zmieniają się wraz z ilością postów. To co Guz zaproponował to tytuł nadawany przez grupę ludzi lub poprzez całą społeczność danej osobie w dowód uznania jej wiedzy/umiejętności. Podsumowując jestem za tytułem.

Spoiler

ns40yz-2.png


#84 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 12 kwietnia 2012 - 07:28

Czarny, imo, jest już grupa utworzona, ustaliliśmy wcześniej, że zamiast rangi do tego celu wykorzystamy grupy, ponieważ nie będą leciały z automatu i żeby trafić do tej grupy, trzeba sobie na to zasłużyć.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, efekt będzie miarodajny.

Wiele osób zgadza się z tym, że można, przynajmniej na okres próbny, wprowadzić taką zmianę.
Utworzona roboczo grupa ma nazwę "specjalista", poszukujemy dla niej fajnego tytułu - ekspertów jednak wolałabym unikać, to słowo zobowiązuje jednak dość mocno.

Ok, żeby nie zgubić wątku, utworzę dla tego tematu osobne miejsce, by zachować klarowność dyskusji.

Wydzielony wątek dla tematu grupy: >klik<

Top Secret :)


#85 cplerek

cplerek

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 01 maja 2012 - 04:00

Poproszę o klikalne logo , nie wiem czemu ale zawsze gdy chce wrócić do głównej to klikam w logo.

#86 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 02 maja 2012 - 12:55

Wystarczy kliknąć "strona główna" tuż pod logo ;) będzie szybciej :D

Top Secret :)


#87 cplerek

cplerek

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 02 maja 2012 - 01:13

Przeczuwałem , że dostanę taką odpowiedź , ale ja wolę w logo kliknąć :D
Ale z tego co widzę to logo jest połączone ogólnie z headerem tzn nie wycięte i cała góra tzn styles/xandblue/imageset/top.gif" by się zaznaczał no chyba , że troszke top by się przerobiło.

#88 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 02 maja 2012 - 07:24

Ja będzie kim, to się przerobi ;)

Top Secret :)


#89 DawidN20

DawidN20

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 03 maja 2012 - 12:29

Ja też bardzo często klikam w logo ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#90 cplerek

cplerek

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 03 maja 2012 - 11:57

linki nawalają , zawsze do linku dodaję się takie coś:
window.open(this.href);return false;

http://www.phpbb.com... ... &t=1124475"

Tutaj ktoś miał taki sam problem. A co do loga nie klikalnego to sobie ściągnę potem phpbb,wgram ten szablon i przerobię kawałek kodu i podeślę poprawiony :)
/edited Z tego co widzę nawet nie trzeba nic wycinać aby to wyglądało ładnie:
logujesz się do panelu admina->styles->templates(po lewo)->xandblue->edit->overall_header.html->ctr+f->wpisujesz->logodesc->
<a href="{U_INDEX}">{SITE_LOGO_IMG}</a>
Pewnie samo {site_logo_img} jest. Tak na szybko to zobaczyłem. Cała górna część czyli header/logo będzie klikalne, nawet nie trzeba nic wycinać bo to ładnie wygląda.

ps. Możesz jeszcze do href dopisać tytuł tzn po najechaniu wyświetli się to co w title jest:
<a href="{U_INDEX}" title="itpc.net.pl Forum o komputerach czy jak tam chcesz">{SITE_LOGO_IMG}</a>

----------------------------------
A co do "description"+"keywords" to -> styles->templates->xandblue->edit->overall_header->u samej góry będzie w sekcji head->description oraz keywords(możesz dać ctrl+f i wkleić i ci się podświetli) i zmień np na :
<meta name="keywords" content="forum komputerowe,forum o komputerach,komputer,naprawa,pomoc komputer" />
<meta name="description" content="Najlepsze forum o komputerach, fachowa i szybka pomoc!" />

Próbowałem zrobić to poprzez opcję ale właśnie coś nawala bo zapisało ale nie zmieniło. Jeszcze można pewnie jakiegoś moda dograć i ustawić to automatycznie ale tak też jest łatwo :)
description - dzięki ustawieniu tego np. google zaindeksuje sobie to i pod tytułem strony będzie opis strony teraz np. dla przykładu teraz coś takiego jest "Ostatnia wizyta: mniej niż minutę temu Teraz jest 03 maja 2012, 02:05. Strona główna forum. Strefa czasowa: UTC. Dział, Wątki, Posty, Ostatni post. Software ...", a keywords to poprostu po tych słowach kluczowych ludzie nas znajdą w google, słów kluczowych nie powinno być za dużo.. nawet nie wiem czy keywords są jeszcze brane pod uwagę przez wyszukiwarki ale warto ustawić.

----------------------------
Po trzecie dodaj stronę do google , google zaindeksowało pewnie sobię stronę ale nie będziesz wiedziała po jakich słowach kluczowych i po jakich linkach ludzie wbijają na forum:
http://www.google.com/webmasters/tools"

#91 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 04 maja 2012 - 06:49

dzięki za pomoc :)
forum ma podpięty kod analytics, także regularnie od dwóch lat gromadzimy pełne statystyki oglądalności forum i poszczególnych treści.

Top Secret :)


#92 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 10 maja 2012 - 06:49

Hello, czy ktoś coś grzebał w forum? dlaczego od jakiegoś czasu wszystkie linki się wywalają?

Top Secret :)


#93 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 10 maja 2012 - 07:48

jak już będzie coś grzebane w linkach to może by je jakoś podbarwić by się lepiej rzucały w oczy.

#94 Dorian

Dorian

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 15 maja 2012 - 01:26

Poproszę o klikalne logo , nie wiem czemu ale zawsze gdy chce wrócić do głównej to klikam w logo.

Dokładnie cały czas klikam w logo a w logu nie ma odnośnika :)

#95 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 18 maja 2012 - 07:08

czy coś się dzieje z postami na forum?
od wczoraj zniknęły 2 moje posty w wątku firefox narzuca aktualizacje
firefox-narzuca-aktualizacje-t851.html

#96 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 21 maja 2012 - 06:49

A jest szansa, że jakimś cudem po prostu nie opublikowały się? sprawdziłam logi modów i adminów, na tym wątku nikt z nas nic nie działał + w spisie Twoich wypowiedzi są późniejsze posty po 17 maja w innych wątkach, choć ostatni w tym, o którym piszesz, faktycznie jest z 17 maja.

Top Secret :)


#97 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 21 maja 2012 - 07:22

odpowiedziałem zaraz po wpisie Przemkaf7, jeszcze przed Levenem, nie sprawdzałem czy wpis został opublikowany, bo odszedłem od komputera. po odświeżeniu post Levena był, na swój nie zwróciłem uwagi.
już kilka razy taka sytuacja miała miejsce, może trzeba czekać na potwierdzenie.
dzięki za sprawdzenie, myślałem że zostało już to olane.

#98 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 21 maja 2012 - 02:41

Wiesz co, uczciwie przyznaję, że ostatnio coś niedobrego dzieje się z forum, także jeśli sytuacja się powtórzy, daj znać tutaj, co? Mimo wszystko lepiej wiedzieć. A mam nadzieję, że wkrótce znajdziemy osobę, która pomoże nam z naprawieniem różnych błędów.

Top Secret :)


#99 jkbgajda

jkbgajda

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 21 maja 2012 - 02:49

Ja programuję w phpBB i mogę wam pomóc ,ale douczę się jeszcze żeby niczego nie zrobić źle przypadkiem.
Jutro to dziś, tyle że jutro.

#100 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 22 maja 2012 - 07:36

No i wcięło nam adtaily.

Top Secret :)




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL