Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

GTX 1060 6GB + LGA775/771


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 aNDRj

aNDRj

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 października 2017 - 09:51

Witam serdecznie,

 

Chciałbym się dowiedzieć czy karta GTX 1060 6GB (OD PALITA) będzie w miarę współpracowała z XEONEM X5460 na płycie ASUS P5K-VM razem z pamięciami Corsair XMS2 4x2GB 800mhz? Zaczynam przebudowywać swój stary komputer i chciałbym zacząć od karty graficznej, a za jakieś kilka miesięcy kupić mobasa + pamięci ddr4 + coffee lake. 

Pozdrawiam serdecznie :)



#2 Ren

Ren

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 06 października 2017 - 01:46

Będzie działaś, aczkolwiek aby to miało sens konieczna jest wymiana platformy.

Spoiler

 

Chociaż, jeśli mogę doradzić to nie kupował bym teraz karty, i tak skrzydeł nie rozwinie, a za kilka miesięcy będzie tańsza, lub w tej samej kwocie kupisz coś lepszego. No chyba, że mówimy tu o jakiejś super okazji używki, lub zmuszony jesteś kupić jakieś źródło obrazu. 


Użytkownik Ren edytował ten post 06 października 2017 - 01:46


#3 aNDRj

aNDRj

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 października 2017 - 08:31

Dzięki za odpowiedź, podejrzewam, że będzie ograniczona, ma być to tylko tymczasowo do czasu kiedy kupie mobasa itd. (kilka miesięcy). Dałeś mi do myślenia odnośnie @Ren myślisz, że po nowym roku potanieją ?



#4 Ren

Ren

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 07 października 2017 - 09:45

Na 100% nikt ci nie powie co będzie za pół roku. Na pewno nie będzie droższa, a powinna być tańsza. TYm bardziej że obecnie cena za tą kartę nie jest najniższa jaka była. Myślę, że warto poczekać. 



#5 januszewicz

januszewicz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 12 listopada 2017 - 06:35

Nie opłaca się brać teraz karty graficznej. Za pół roku będzie tańsza. A dołączanie jej do LGA 775 to "samobójstwo".





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL