Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Jakie wentylatory za rozsądną cenę? 2x140mm podświetlenie biało/czerwone

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 magaw56

magaw56

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 07:40

Witam!

Poszukuję 2 wentylatorów 140mm (pytanie tylko czy takie dwa 140mm wejdą na fortisa 3??) z podświetleniem led w kolorach: 1 wentyl biały + 1 wentyl czerwony lub oba wentyle z kolorem ledu czerwony.

Osobiście polubilem Enermaxy T.B Apollish, lecz czy one nie są zbyt wolne do chłodzenia? Mam taki jeden na tyle budy i topie budy (tutaj 140mm) i je na pewno zostawię (!!), lecz po zmianie chłodzenia na fortis 3 szukam 140mm na to chłodzenie z podświetleniami, ktore wymieniłem u gory, moglbym kupic t.b. apollish 140 RED, ale nie wiem czy nie są za wolne by dobrze schłodzić taki radiator. Jeśli chodzi o podswietlenie na radiatorze to chcę takie jak enermaxach apollish red, czyli więcej ledow niz tylko 4.

Jakieś sugestie co do wentyli 140mm? 2 sztuki na fortisa o ile wejdą. :)

#2 Luxanna

Luxanna

krulofa

• Użytkownik
  • 471 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 09:27

Na fortisa wchodza tylko wentylatory 120mm. Ten ktory masz w zestawie to wentylator oversize (mocowanie o rozstawie 120mm, smiglo o rozmiarze 140mm)

Propozyjca ode mnie: https://www.morele.n...l12re-a-726816/

Widzialem je w buildzie na forum pcl i wlasciciel nie narzekal. Ba! Nawet je chwalil.  

Zawsze wierny swojej pięknej, wspaniałej, zaradnej, oświeconej, niezastąpionej, pomysłowej, kreatywnej, wdzięcznej, kulturalnej i ogólnie rzecz biorąc - perfekcyjnej pani. <3 

k2PCD6P.png

Spoiler

Audio: 

Spoiler

#3 magaw56

magaw56

Początkujący

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 09:58

A widzisz nawet nie zauwazylem ze jest oversized! 

Te ringi mi srednio przypadaja do gustu, szczerze to wentyl ma dobrze swiecic, a te ringi na tym tle zle wypadaja jak widze.

Zastanawia mnie czy te Enermaxy 120 apollish red ktore mam wystarcz dla tego fortisa i bez problemu mu dogodzą. 900 RPM to maks na nich.

#4 _VeV_

_VeV_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 6601 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 11:27

a może LC power TUBE ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL