Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Adapter WiFi na USB / problem z szybkością

wifi adapter usb internet T2UH

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jmper

Jmper

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 sierpnia 2017 - 11:00

Post jak najbardziej na serio, po prostu jestem dziwnym człowiekiem.. Z góry dzięki wielkie za pomoc ! :3

 

Hej, mam adapter WiFi na USB i z nim śmieszny problem bo nie mam pojęcia co się mu dzieje:sciana: Dobra, ale co ci się z nim dzieje? Zacznijmy od początku... Czasami robię sobie coś na komputerze i nagle włączam Chrom i przykładowo MojąTube, ale ale zaraz coś tu nie gra, strona się ładuje, ładuje i załadować nie może, ciągle biały ekran i tyle, aż tu nagle zgon. Raz problem z DNS, raz coś o zmianie sieci, ogólnie to wszystkie błędy randomowo mi pokazuje. Zacząłem więc szukać rozwiązania... No że miałem adapter podpięty do USB z przodu a tanie kable jakieś w obudowie wsadzili, to sobie pomyślałem że to na pewno to! Kluski śląskie bo znowu po pewnym czasie żadna strona się nie ładuje. Znowu wziąłem sztychówkę i kopałem, kopałem i znalazłem:zdziwko: Wchodzę w Centrum sieci i udostępniania, no jest to moje wifi, klikam i w stanie WiFi wszystko jest jak być powinno tzn Połączenia IPv4 Internet IPv6 brak bla bla bla SZYBKOŚĆ: ... 1Mb/s... I jak do tej pory albo czekam czasem parę minut albo wyciągam adapter modlę się i wsadzam z powrotem by działało. Normalnie szybkość nie spada poniżej 58,5 Mb/s a dochodzi do 117 Mb/s. Windows tu nie ma nic do tego. No i w sumie kto jeszcze to czyta to może pomoże. Dlaczego szybkość mojego adaptera WiFi spada do 1Mb/s przez co nic się nie ładuje? Kupiłem specjalnie USB 3.0 na PCI z zasilaniem 15 pinowym SATA ale przed paroma minutami znowu się szybkość obraziła i spadła do 1. Ktoś coś wie? Bo ja nie:facepalm: Jak ktoś chce jakie specyfikacje to spoko: adapter Archer T2UH tp linka (miałem TL-WN722N i było to samo), WiFi śmiga na 5 ghz jak coś, zasiłka ocz modxstream pro 500w 80 bronze modularny ten zabytek już xD, Winda do nieba 10 pro, nie wiem co by tu jeszcze dopisać. Ah tak, może to problem po prostu z USB? Chodzi mi o to że może adapter chce więcej prądu jeść ale z usb leci tyle co mucha w smole? Jutro mam zamiar zrobić sałatkę z tuńczyka z ryżem to może nakarmię adapter i przestanie wariować.





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wifi, adapter, usb, internet, T2UH

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL