Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Spadek fps z godziny na godzine

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Terize

Terize

Początkujący

• Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:46

Musicie mi pomóc, w cs mam normalnie 300 fps np na takiej mapie jak inferno a na cache mam 130 i na innych mapach tak samo, a wcześniej było że na takich i takich ustawieniach mam tyle samo fps. Inna rozdziałka tyle samo fps. Na mirage bez botów mam 600 fps a na mixie/deathmatchu mam 130 i trochę lipa jak strzelasz się z kimś bo zacina nie można nikogo zabić. Niby te 130 fps to też jest dobrze ale jest np 200 fps i podchodzę pod typa i spadek na 130 i trochę mnie to boli bo mam 144 hz. Ustawiłem na max 151 żeby było te 150 stałe i też spadki do 130. Pobierałem aktualizacje z nvidia experience i może przez to? Udostępnianie mam wyłączone w nvidia experience, xbox dvr wyłączone, low ustawienia i też lagi.

i5 6500 3,2
win10 oryginalny
gigabyte 1060 windforce 6gb
16ram dualch
aoc g2460pf
wszystkie wiatraki powłączane i też nic nie daje a var i choke w cs go są na najlepszym możliwym poziomie
Optymalizacja czy dam na max wydajność czy max jakość też nic nie daje.

Podczas gry mam 5gb zużycia ramu a jakiś tydzień temu było jeszcze jakieś 2-3 ramu przy większym obciążeniu ( Muzyka, nie wyłączone google podczas gry, kilka folderów i jeszcze się coś wypakowywało z winrara)

Pomóżcie bo mamy lana nie długo i musimy ćwiczyć a trochę lipa bo nie mam jak z tymi lagami. Włączę komendę treningową :noclip  że można latać i też spadki fps a wcześniej nie było. Pod smoke podchodzę i to samo. Zmieniam broń z np ak na teca lub wyjmuję flesha i też taka drobna zacinka.
Może być tak że to monitor pod amd a mam podłączone pod nvidie? Wątpię  ale możliwe, wcześniej działało niesamowicie dobrze.

Jeżeli mam podać temperatury to napiszcie jakimi programamy i jaki parametr dokładnie. Tam są w skrótach widziałem u kogoś także ten skrót od nazwy parametru podajcie, pozdrawiam.

#2 krzysiek01j

krzysiek01j

Forumowicz

• Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 07:00

Jeśli jest wzrost zużycia RAMu to ja bym obstawiał jakiś program działający w tle zjadający dużo zasobów... Może to jakieś automatyczne aktualizacje Windows Update lub po prostu jakiegoś programu, który posiadasz. Sprawdź w menedżerze zadań co zużywa ci tyle pamięci. Napisz także jak z użyciem procesora. :)

CPU: Intel Core i5-6500 COOLER: SPC Fera 3 v2 MOBO: MSI Z270 Tomahawk RAM: 2x4GB Kingston HyperX FURY DDR4 2133MHz CL14 / OC na 2933 MHz CL16 GPU: MSI Radeon RX 480 GAMING X 8GB PSU: SPC Supremo M2 550W HDD: WD Blue 1TB SSD: ​GoodRam Iridium Pro 240GB CASE: NZXT S340 Elite Black/Red + SPC Aurora II & 2x Corsair AF120

#3 liquid

liquid

Advanced Member

• Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 05:53

Od jakiegoś tygodnia, dwóch jest to dość powszechny problem, między innymi sporo zawodowych graczy skarży się na nieustające spadki fpsów. Oczywisćie jest to konsekwencja Valve oraz ich wypuszczanych łatek..

Aktualizowałeś również sterowniki do karty dźwiękowej? Może to dziwnie zabrzmi, ale w dyskusjach często to się przewija jako ewentualne rozwiązanie problemu.

Druga sprawa, HRTF masz włączone czy wyłączone? To samo się tyczy renderowania wielowątkowego(coś koło tego) znajdziesz to w opcjach graficznych gry.

Następnie pobierz z warszatu steam od Ulleticala mapę do benchmarku FPS i testuj.

edit : spróbuj jeszcze tego włącznie z kolejnymi sugestiami w komentarzach od NIPu

https://twitter.com/...158909744488448

Użytkownik liquid edytował ten post 26 lipiec 2017 - 06:04

#4 Tani-Toner

Tani-Toner

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 02:49

Sprawdź komputer pod kątem zawirusowania. A jak przedstawia się sytuacja z temperaturą komputera? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL