Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Niedziałający mikrofon tylko w moim komputerze

mikrofon bbrak dźwięku

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Faizen

Faizen

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 lipca 2017 - 06:21

Cześć, mam problem z niedziałającym mikrofonem w komputerze. Mikrofon działał normalnie popłudniu, gdy nagle coś zaczął się dziwnie zachowywać - raz działał, raz nie. Ostatecznie dziś nie działa w ogóle, lecz co jest lepsze - nie działa tylko w moim komputerze. Na laptopie, telefonach, wszystko  pięknie działa, bez zarzutów, a na komputerze szłychać tylko szum, taki jakby w ogóle nie zbierał głosu. 

Patrzyłem na różnych systemach - windows 7, 10, linux(różne distra), nawet na hackintoshu, lecz bez żadnych efektów. Pomyślałem, że może być to wina zepsutego złącza mikrofonowego na płycie głównej - podłączyłem do przedłużki i odziwo słuchawki z telefonu działają bez problemu. Ustawienia takie same, nic nie zmieniałem. Nie mam już pomysłów co zrobić, a ekipa już powoli się niecierpliwi, z braku aktywności. Jest ktoś w stanie mi pomóc?


Zapomniałem dodać, że słuchawki to HyperX Cloud Drone, a płyta główna MSI H110m pro-vd



#2 Faizen

Faizen

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 lipca 2017 - 12:34

odświeżam



#3 Ren

Ren

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 25 lipca 2017 - 08:35

Ja na twoim miejscu podmienił bym przedłużkę/rozdzielacz one najczęściej są winne. Wiem że to już szukanie po omacku ale, ale innego pomysłu nie ma. 



#4 Faizen

Faizen

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 lipca 2017 - 10:35

Wątpię, że jest to wina rozdzielacza, bo na słuchawkach z telefonu działa normalnie mikrofon i słuchawki

.



#5 Faizen

Faizen

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 lipca 2017 - 10:53

ref



#6 Faizen

Faizen

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 sierpnia 2017 - 11:55

ref





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mikrofon, bbrak dźwięku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL