Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

PS4 czy xbox one s ? (w moim przypadku )

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hepsko

Hepsko

Forumowicz

• Użytkownik
  • 219 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 05:53

Przymierzam się do kupna konsoli do gier. Mam dobry komputer( cs, lol :D), ale to co innego niż wyczilować się na sofie i pograć :) Ale mam dlemat ps4 czy xbox one s

1. Cena - dodam że chce kupić używke, bo nie widze sensu kupowania nowej konsoli, nigdy nie słyszałem żeby były jakoś szczególnie awaryjne, a chcę wydać jak najmniej czyli około 650-700 zł. W tej cenie z tego co widziałem można wyrwać półroczne xbox one s z 2 padami + pare gierek na xboxa 360 i one.  PS4 to już koszt około 850 z grami i padami. Wiec w tym podpunkcie wygrywa dla mnie xbox, gdyż odzywa się u mnie mój wewnętrzny Janusz oraz nosacz :D (XO WIN)

2. Gry ekskluzywne- z tego co wiem o wiele lepsze są one na ps4 (uncharted ), aczkolwiek Quantum Break też kusi, pytanie do was. Czy faktycznie gry na wyłączność na ps4 są o wiele lepsze niż te na xboxa  pod względem jakości? Taki informacje znalazłem gdzie indziej. (PS4 WIN)

3.Grafika- czyli coś czym szczyci się ps4, czy faktycznie różnica jest tak drastyczna ? I jak jest z płynnością też znalazłem info że na XO jest troszkę z tym gorzej :/ A nwm co jest prawdą, a co fanboyowskym kłapaniem. (PS4 WIN)

4 Abonament - z tego co widziałem na xbox one sa lepsze gry (zazwyczaj), ale jest minimalnie drożej, ale uznajmy że (XO WIN)

5 Pady- te i te dla mnie sa wygodne więc (Remis)

Pytania:

1. Czy xbox one s ma większą moc obliczeniową i działa w FHD ?

2. Czy waszym zdaniem warto dopłacić do lepszej rozdziałki i gier ekskluzywnych ?

3. Czy jest sesn kupowania używki ?

Użytkownik Hepsko edytował ten post 20 lipiec 2017 - 05:54

#2 XarduneK

XarduneK

Dupek

• Moderator
  • 3368 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:49

PS4, z prostego względu obecnie wszystko co będzie na Xklocka masz także na windowsie 10 (sklep Microsoft)

A co do kanapy... wiesz że pada pozesz podpiąć pod komputer i siedzieć tak samo wygodnie? ;)

#3 Hepsko

Hepsko

Forumowicz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 219 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:55

PS4, z prostego względu obecnie wszystko co będzie na Xklocka masz także na windowsie 10 (sklep Microsoft)

A co do kanapy... wiesz że pada pozesz podpiąć pod komputer i siedzieć tak samo wygodnie? ;)

Znieś sb cały komputer do salonu tylko po to aby pograć godzinę na konsoli :D. Co do tego z win 10 słyszałem że się wycofali 

Użytkownik Hepsko edytował ten post 20 lipiec 2017 - 07:56

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL