Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Problem ze stroną.

1 odpowiedź w tym temacie

#1 AtoMiK

AtoMiK

Advanced Member

• Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 09:04

Witam robię sobie stronkę internetową tak dla frajdy i w sumie mam już wszystko gotowe mam tylko 1 problem chciałbym aby dodawanie zdjęć czy tekstu na moją stronę odbywało się w ten sposób jak np na forum żebym nie musiał wchodzić w html chciałbym żeby było takie coś że np daje tekst edytuj i edytuje czyli pewnie do tego musiał bym zrobić logowanie na stronie jak bym mógł zrobić taki edytorna razie zrobiłem edytor bo siagłem skrypt ale jak chce edytować wywala błąd . Poradzi ktoścoś lub da jakiś szablon czy coś ?

#2 RafalFromPL

RafalFromPL

Advanced Member

• Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 09:42

Możesz:

1) Nauczyć się programować w jakimś języku (np. PHP, ASP, Python, Ruby), poznać jakąś bazę danych (np. MariaDB, MySQL, PostgreSQL) i dorobić do strony panel zarządzania treścią

2) Wykorzystać gotowe CMS-y, np. WordPress, SilverStripe, Joomla, ModX (2 pierwsze są wg mnie proste) i na nich oprzeć stronę.

Są inne możliwości, ale one nie są już związane z "frajdą".

PC: ASUS H110M-D, i5 6600, 16GB DDR4, 500GB SSD+500GB HDD, Gainward GTX780 GLH, GNU/Linux openSUSE 42.2
Laptop: iCom/ASUS Z96S, C2D T7300, 4GB DDR2, 240GB SSD, GTS 8600, GNU/Linux openSUSE 42.2

Mobilnie: Lenovo K6 Power 16GB, Android 6.0.1 / Moto G 1gen, Android 5.1
/ Nokia 6310i

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL