Jump to content

  •         

Photo

Chłodzenie semi-wodne za Dark rock pro 3 . Jakie ?


Best Answer _VeV_ , 19 June 2017 - 06:39 PM

wiesz że to totalnie bez sensu ?

AiO to same wady , irytujący dla niektórych dźwięk pompki , konieczność wentylatorów o wysokim ciśnieniu statycznym  na wysokich obrotach dla utrzymania wydajności , możliwe wycieki , iluzoryczna wydajność co dobrze opisuje filmik :

Spoiler

do tego wielkość ? przecież to dark rock 3 jest mniejszy , poprostu AiO przenosi swój rozmiar w inne miejsce ... co pociąga za sobą konieczność odpowiedniej obudowy .

Moim zdaniem nikt mądry w AiO nie pójdzie bo nie ma to sensu , to iluzoryzm dla ryzykantów co nawet nie wiedzą co tak na prawdę kupują bo bazują na niekompetetnych testach .

Go to the full post


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 Perios09

Perios09

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 posts

Posted 19 June 2017 - 06:35 PM

Witam,

Zwracam się do was z pytaniem o pomoc w wybraniu odpowiedniego chłodzenia semi-wodniego. Mam Dark rock pro 3 i jest dla mnie za duże chcialbym zamienić na jakieś odpowiednik semi-wodny 😉 w granicach 420zl . Pozdrawiam

#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8398 posts

Posted 19 June 2017 - 06:39 PM   Best Answer

wiesz że to totalnie bez sensu ?

AiO to same wady , irytujący dla niektórych dźwięk pompki , konieczność wentylatorów o wysokim ciśnieniu statycznym  na wysokich obrotach dla utrzymania wydajności , możliwe wycieki , iluzoryczna wydajność co dobrze opisuje filmik :

Spoiler

do tego wielkość ? przecież to dark rock 3 jest mniejszy , poprostu AiO przenosi swój rozmiar w inne miejsce ... co pociąga za sobą konieczność odpowiedniej obudowy .

Moim zdaniem nikt mądry w AiO nie pójdzie bo nie ma to sensu , to iluzoryzm dla ryzykantów co nawet nie wiedzą co tak na prawdę kupują bo bazują na niekompetetnych testach .


FG42 (19 June 2017 - 07:35 PM):
Wstawiłem filmik w spoiler.

Edited by FG42, 19 June 2017 - 07:35 PM.

jlzqhakr0o4c.jpg


#3 Perios09

Perios09

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 45 posts

Posted 19 June 2017 - 07:23 PM

No dzięki chyba jednak zostanę przy tym Dark Rocku 😉




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL