Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Co myślicie o słuchawkach koss porta pro?

słuchawkimuzyczne

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OneGamer

OneGamer

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 03 czerwca 2017 - 06:11

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek do muzyki do 200zł

Myślę,że koss porta pro to dobry wybór,ale chciałbym poznać waszą opinię.

A może jakieś całkiem inne słuchawki?

Piszcie!

 



#2 MrBrainwash

MrBrainwash

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 czerwca 2017 - 11:27

To zależy od kilku rzeczy. Jak słuchasz, czego słuchasz i czego oczekujesz oraz jakim budżetem dysponujesz. KPP są słuchawkami do biegania, ewentualnie na miasto i raczej do mniej ambitnej muzyki. Mają basowe mięsiste brzmienie. Z odpowiednim grajkiem dają frajdę. Jednak ja osobiście nie dałbym rady już na nich słuchać. Modelem bardzo zbliżonym są KSC35 w formie clip-onów. Wiem, że były jakieś słuchawki nie pamiętam nazwy, co jeszcze się w x-komie masowo sprzedawały co były na poziomie właśnie tych ksc i kpp a kosztowały w promocji 20zł a bez promocji 30-40zł.

 

Ja osobiście nie korzystam z dokanałowych słuchawek. Jednak jeśli mówimy o niskim budżecie takim np. do 200zł i słuchawkach mobilnych to pod względem jakości dźwięku najlepsza opcja. Ostatnio był hype na 4ro przetwornikowe chińczyki za 80zł (kz zs5 2dd). :D lub dwuprzetwornikowe za 44zł (KZ ZST) :)

 

Wracając do nausznych mobilnych to parę sztuk by się jeszcze znalazło. Lecz nie siedzę w tym tak głęboko, musiałbyś popytać na innym forum z "mp3" w nazwie. ;) :P



#3 franek82

franek82

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 13 czerwca 2017 - 05:27

Tak jak już pisałem w innym temacie ja posiadam od kilku lat aurvane live (creative trochę przereklamowany ale ten model im się na prawdę udał) oraz fajne są również superluxy HMD660X ale jakimś melomanem to ja nie jestem :)





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL