Jump to content

  •         

Photo

Praca na dwóch monitorach - wybór tych monitorów


3 replies to this topic

#1 cerber

cerber

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 posts

Posted 23 May 2017 - 12:45 PM

Witam wszystkich,

przygotowuję sobie stanowisko pracy i przewiduję dwa monitory do użytku jednocześnie. Moje pytanie brzmi - jakie to powinny być monitory (chodzi mi też o funkcje zewnętrzne i "fizyczne", by komfort pracy był na wysokim poziomie). Jeśli macie jakiekolwiek cenne rady i sugestie to śmiało - przyjmę każdą z pocałowaniem ręki, bo nie jestem znawcą, a chciałbym z tej sytuacji wyjść dobrze. 



#2 valocho

valocho

    Entuzjasta

  • Użytkownik
  • 253 posts

Posted 23 May 2017 - 01:54 PM

Zależy co potrzebujesz tilt, pan, pivot, regulacja wysokości, hub usb, klika złącz; DP, HDMI, DVI, matryca glare czy matte,


| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |


#3 Minecube

Minecube

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 392 posts

Posted 25 May 2017 - 08:30 AM

Chyba najważniejsze, żeby były tego samego rozmiaru i formatu. Jeżeli masz zamiar na jednym monitorze grać/ obrabiać zdjęcia, a drogi ma być do internetu/ pomocniczy to ten główny weź jak najlepszy. Drugi monitor nie ma zbyt wielkiego znaczenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sygnaturka%2B2.jpg


#4 ameba

ameba

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 posts

Posted 21 June 2017 - 04:06 PM

Rozmiar i format to podstawa - muszą być takie same. Najlepiej kupić po prostu identyczne. I według mnie dobrze by było, gdyby miały cienkie ramki. Dlaczego? Ponieważ to będzie dodatkowe ulepszenie optyczne, a co za tym idzie - usprawnienie pracy. Po prostu wygoda, a o to chyba między innymi chodzi. Poszukaj czegoś z kompletem najbardziej popularnych złącz. Nie napisałeś też w ogóle więcej szczegółów a czym ta praca polega (co innego dobiera się dla np. grafika, a co innego dla bardziej "zwykłej" roboty biurowej) i jakie masz konkretnie wymagania, więc trudno mi będzie ci jakkolwiek doradzić. Wejdź sobie na iiyama-sklep.pl i poszukaj czegoś z przeznaczeniem dla siebie. Jak tam ostatnio kupowałem to mi fajnie doradzili. A i monitor od nich sobie chwalę.





Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL