Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Grandis 2 - montaż

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 James27

James27

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2017 - 07:08

Witam wszystkich forumowiczów.

Dzisiaj zlozylem komputer oparty o procesor i7 podstawka 1151, plyte MSI Z270 Gaming M5 i chlodzenie SPC Grandis 2 XE1436.

Podczas montażu chłodzenia zobaczyłem, że radiator opiera się na procesorze a nie na konstrukcji utworzonej z części dostarczonych wraz z chłodzeniem. Czy to jest norma, że po dokręceniu śrub (nie do oporu) mocujących radiator do konstrukcji zostaje między nimi przerwa a cały ciężar radiatora spoczywa na procesorze?

#2 SilentiumPC

SilentiumPC

Dużo pisze

• Przedstawiciel Firmy
  • 715 postów

Napisano 08 maj 2017 - 08:24

Witaj James27 :)

Przyznam szczerze, że niespecjalnie potrafię sobie wyobrazić Twoją sprawę. Skontaktuj się proszę z naszym działem supportu w celu wyjaśnienia :) support@silentiumpc.com

#3 James27

James27

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2017 - 02:23

Witaj James27 :)

Przyznam szczerze, że niespecjalnie potrafię sobie wyobrazić Twoją sprawę. Skontaktuj się proszę z naszym działem supportu w celu wyjaśnienia :) support@SilentiumPC.com

Do supportu napisze, ale aby sprawa była bardziej przejrzysta na zdjęciu jest zaznaczone miejsce, które opisywałem.

74477773384579645700.jpg

Po położeniu radiatora na CPU mam tam ok 3mm przerwy, a dokręcając śrubki wydaje mi się ze mogę zniszczyć procesor. Oglądając film instruktażowy na stronie producenta po położeniu radiatora przerwa jest minimalna a nie tak duża jak u mnie.

#4 SilentiumPC

SilentiumPC

Dużo pisze

• Przedstawiciel Firmy
  • 715 postów

Napisano 08 maj 2017 - 02:45

Ach rozumiem, chodziło Tobie o przestrzeń między belką na podstawie radiatora a ramkami montażowymi. Jeśli jest ona u Ciebie dużo większa przed wkręcaniem śrub, to po prostu nie dokręcaj śrub do samego końca :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL