Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Problem z uruchomieniem GTA V

GTA V problem uruchomienie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 P4EDRO

P4EDRO

Forumowicz

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 05 maj 2017 - 02:38

Witam!

Mam problem odnośnie odpalania GTAV. Gra jest oryginalna, pudełkowa. Próbując uruchomić przez natywny skrót "Grand Theft Auto V" po 2-3 sekundowym 'wczytywaniu', wyskakuje komunikat "program przestał działać". Grę postanowiłem zreinstalować, lecz chciałem ją pobrać przez instalator od R*, ponieważ szybciej pobiorę i zainstaluje niż z płytek. Przed deinstalacją, spróbowałem jeszcze dodać grę spoza Steam i uruchomić ją z biblioteki i gra się bez problemu uruchomiła. Posiadam zainstalowany Windows 10. Wcześniej nie było żadnych problemów również na tej wersji systemu. Wyczuwam coś problem z launcher'em, nic innego nie przychodzi mi na myśl. Rejestr czyściłem manualnie po deinstalacji, również czyściłem za pomocą programu CCleaner.

Z góry dzięki za pomoc!

#2 valocho

valocho

Entuzjasta

• Użytkownik
  • 250 postów

Napisano 05 maj 2017 - 03:00

dopisz do skrótu w "element docelowy" -verify i dopal ma to wyglądać tak np. C:\Program Files\GTAVLauncher.exe -verify

| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |

#3 P4EDRO

P4EDRO

Forumowicz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 05 maj 2017 - 03:06

Natywny skrót to ścieżka: D:\Grand Theft Auto V\PlayGTAV.exe i ten '-verify' nie działa nadal.

#4 P4EDRO

P4EDRO

Forumowicz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 07 maj 2017 - 03:14

Jeszcze jakieś inne sugestie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GTA V, problem, uruchomienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL