Jump to content

  •         

Photo

Problem z rozdzielczością ekranu


2 replies to this topic

#1 tycekxD

tycekxD

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 posts

Posted 04 May 2017 - 04:37 PM

Witam! Po formacie posiadam taki problem, że mój monitor Philips 223V5LSB nie jest wykrywany przez system (win7 64bit), przez co mam problem z ustawieniem odpowiedniej rozdzielczości (1920x1080), a nawet jeśli taką ustawię to ekran wydaje się ściśnięty do środka i rozpixelowany.Dodam jeszcze, że zamiast nazwy monitora pisze coś innego; ,, urządzenie wyświetlające na: VGA '' mimo, że zainstalowałem sterowniki do monitora najnowsze ze strony producenta, sterowniki do karty graficznej również mam najnowsze. Pozdrawiam oraz proszę o pomoc



#2 Damcys

Damcys

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 20 posts

Posted 04 May 2017 - 07:18 PM

Cześć, najpierw sprawdź czy podłączyłeś monitor do karty graficznej czy do płyty głównej.

Jeżeli jest ok to odinstaluj te sterowniki i spróbuj jeszcze raz zainstalować tym razem w ten sposób

kliknij PPM na Mój komputer--> zarządzaj--> Menadżer urządzeń-->Karta graficzna--> klikasz na model swojej karty graficznej PPM--> Właściwości-->Sterowniki--> Aktualizuj sterownik.. i klikasz Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika. Analogicznie robisz to samo odnośnie Monitora. Zobacz czy to naprawi twój problem.



#3 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8398 posts

Posted 17 May 2017 - 10:39 AM

@tycekxD miałem taki monitor i polecam go zmienić bo naprawdę można sobie od takiego syfu popsuć wzrok .


jlzqhakr0o4c.jpg




Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL