Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Wysoki ping w grach

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jurbif

Jurbif

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 04:53

Mam wysoki ping w grach. Internet jest wyłączony we wszystkich urządzeniach w domu, a i tak mi laguje. Dzieje się to w nowych grach, bo np. w CS 1.6 nie ma tego problemu. Nie jest to spowodowane plikami gry, sprawdzałem spójność i wszystko ok. Pomóżcie :s

#2 valocho

valocho

Entuzjasta

• Użytkownik
  • 203 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 10:10

Wysoki ping czyli ile?, Jakie gry?, Jaki internet?, Jaki system?

| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |

#3 Jurbif

Jurbif

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2017 - 10:17

Wysoki ping czyli ile?, Jakie gry?, Jaki internet?, Jaki system?

Internet z t-mobile. Wystepuje w grach takich jak np. cs:go, system windows. 1000+ pingu

Użytkownik Jurbif edytował ten post 02 maj 2017 - 10:18

#4 valocho

valocho

Entuzjasta

• Użytkownik
  • 203 postów

Napisano 04 maj 2017 - 11:29

Internet radiowy zawszę będzie miał duży ping, nie nadaje się do grania w gry.

| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |

#5 Damcys

Damcys

Początkujący

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 04 maj 2017 - 02:07

Z twojego posta domyślam się że korzystasz z routera i to pewnie LTE. 

Nie wiem jaki masz model tego urządzenia i ciężko jest mi Ci pomóc.

Powiem Ci tylko to co uważam że Ci pomoże.

Spójrz na router i sprawdził jego opis w miejscu gdzie masz napisane jakie masz hasło powinno się też znajdować twoje IP ( u mnie np. to IP: 192.168.8.1). 

To IP wpisujesz w przeglądarce (tylko nie w googlach, ale tam wyżej gdzie masz link stron)

Jak wejdziesz to tam masz wszystko odnoście twojego routera jaki obecnie masz zasięg ile kresek itd. 

Musisz się zalogować domyślnie Login: admin Hasło: admin później wchodzisz w Ustawienia ---> Ustawienia Połączenia --> Ustawienia Sieci  tam zmieniasz Preferowany tryb: LTE na HSPA+/UMTS i klikasz zastosuj. 

Zobacz czy coś Ci to pomoże.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL