Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Windows 7

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Michas27

Michas27

Początkujący

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 02:17

Witam , ostatnio dałem komputer do naprawy do "profesjonalisty" . On zainstalował mi nowy system (windows 7 64 bit) i od tamtego czasu nie mogę wejść do biosu ani zainstalować swojego systemu.

Gdy włączałem komputer przed tą "naprawą" zawsze był napis "ASUS (taką mam płytę główną)" a poniżej zawsze było napisane "Naciśnij przycisk F2 by przejść do biosu (tylko po angielsku) i system normalnie się włączał. Teraz gdy włączam komputer przez jakieś 15 sek jest czarny ekran i napis "Brak sygnału" i po chwili pokazuje się myszka i system się włącza. Tak samo przy instalacji win 10 . Ściągam Media Cration Tool i normalnie instaluje do czasu gdy nie trzeba zresetować komputera , dzieje się to samo jak przy normalnym włączeniu komputera i wyskakuje błąd "Nie mogliśmy zainstalować Win10 ...."

Co robić? Miał ktoś podobny problem? Wie ktoś jak to rozwiązać? Pozdrawiam smile.png

#2 Ren

Ren

Forumowicz

• Użytkownik
  • 224 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 08:50

Najprościej i najszybciej będzie zresetować bios do ustawień fabrycznych za pomocą zworki. Tylko trzeba go sobie umieć ustawić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL