Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Kuchnia Wielkanocna - co jeść aby nie przytyć nadmiernie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafael

rafael

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 31 marca 2017 - 08:36

Co jeść na Wielkanoc aby nadmiernie nie przytyć? Z drugiej strony to tylko 2-dni - chociaż metabolizm już nie ten co kiedyś.



#2 rum67

rum67

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 31 marca 2017 - 09:59

Jeść tak samo jak dotachasz, i nie myśleć o tym że są święta, bo że święta to nie znaczy że trzeba się opychać... 



#3 rafael

rafael

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 31 marca 2017 - 10:37

Niby tak, ale wiesz... Jak się patrzy na takie sałatki: https://www.przepisy...nowa-swiateczna - to mimo, że jestem najedzony to by się opędzlowało :)



#4 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 31 marca 2017 - 12:26

Wystarczy zamienić majonez na jogurt naturalny i już oszczędzasz zbędne kalorie.

Pytanie brzmi czy ktoś ugotuje Ci specjalnie coś fit z tej okazji, bądź Ty sam coś takiego przygotujesz. Chyba, że pytasz co z potraw wielkanocnych jest najmniej tuczące. Wtedy musisz sam sobie zadać pytanie czy warto ;) oczywiście nikt nie broni Ci zjeść coś mało kalorycznego ale nie musi to być od razu pół talerza tylko jedna łyżka sałatki bądź jeden kawałek ciasta. Nie jestem tylko pewna czy będziesz miał na tyle silną wolę skoro pytasz się innych czy możesz zjeść ;)



#5 valocho

valocho

    Entuzjasta

  • Użytkownik
  • 253 postów

Napisano 31 marca 2017 - 01:12

Jak tam jem ile wlezie jeszcze potem wyjadam przez 2 tygodnie resztki ze świąt. I nic się nie zmienia, wbrew pozorom nasza kuchnia jest bardzo zdrowa w przeciwieństwie do tego co można kupić w biedrze czy lidlu, kiedyś przez tydzień jadłem "szynki" z w/w sklepów - nie polecam, nasze domowe wędliny są najlepsze i najzdrowsze.


| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |


#6 szajbus1-3

szajbus1-3

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 453 postów

Napisano 01 kwietnia 2017 - 02:14

nie licz kalorii to bez sensu jedz ile wlezie i zapisz się na siłownie



#7 mpire

mpire

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 06 kwietnia 2017 - 01:56

Gdy będziesz przyrządzać potrawy, niezdrowe składniki zastępuj tymi, mniej tuczącymi. Spójrzmy na ten przepis: http://www.przepisy....m-ciescie-11925 - możesz użyć mniej cukru a mąkę pszenną zastąpić na razową! Słyszałem też, ze wiele osób zamienia margarynę na chociażby olej kokosowy! Trzeba kombinować!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL