Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Windows 10 Home, certyfikat elektroniczny (ESD) vs BOX

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 tomtat

tomtat

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 01:39

Witam, czy jest jakaś różnica między tyli licencjami?

BOX wiem ze będę mógł przenosić na inny sprzęt przy jego wymianie lub modernizacji. Przy licencji elektronicznej jest zapis z informacja ze licencja dożywotnia i przenośna.

Wynika z tego ze jedyna różnica to brak nośnika z windowsem. Mam z innego kompa przygotowany pendrive z systemem Win10 więc chyba sam klucz mi wystarczy?

A może się mylę? Prośba o poradę.

BOX - 478 zł

https://www.morele.n...bit-box-766584/

certyfikat elektroniczny (ESD)- 339 zł

Windows 10 Home, certyfikat elektroniczny (ESD)
box-windows10-home-software-deals.png
  • 32 i 64 bitowa wersja
  • instalacja z pliku instalacyjnego ISO
  • licencja dożywotnia i przenośna
  • możliwość wyboru języka polskiego
  • możliwość instalacji na komputerze każdego producenta
Otrzymasz: Klucz produktu: elektroniczny Dostawa: elektroniczna

OK, mam już odpowiedź. Temat do zamknięcia.

ESD Windows zakupimy bezpośrednio w sklepie Windows i będzie to licencja legalna, którą możemy przenosić na inne urządzenie, po odinstalowaniu z urządzenia, na którym oprogramowanie zainstalowane było pierwotnie. Jedyna różnica między licencjami ESD i BOX to fakt eliminacji kosztów produkcji wersji pudełkowej i ich dystrybucji. W praktyce oznacza to, że oprogramowanie w wersji ESD kupimy po prostu taniej. Dochodzi tutaj jeszcze czysto praktyczna zaleta, bowiem nie musimy czekać na przesyłkę wersji pudełkowej czy płacić za kuriera. Linki do oprogramowania, klucz aktywacyjny i numery seryjne produktu otrzymujemy bezpośrednie po jego zakupie. Kupując taką licencję, przyczyniamy się też do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszamy produkcję odpadów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL