Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

SLI z gtx1070 i gtx670

sli nvidia gtx1070 gtx670

Najlepsza odpowiedź Szubrawiec , 15 marca 2017 - 02:34

Ja mam dokładnie taką konfiguracje, nie zrobisz z tego sli ale po podłączeniu tych GPU normalnie można to użytkować nie potrzebujesz mostka SLI. W programach korzystających z physX oraz w grach takich jak Mafia II , gears of war 4, czy batman arkham knight które wykonują sporo obliczeń właściwości fizycznych na GPU daje to kopa w mniejszym lub większym stopniu .

jedyne co musisz zrobić to wejść w ustawienia nvidia i ustawić tam takie coś :

 

Spoiler
Przejdź do postu


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Salomon

Salomon

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 15 marca 2017 - 01:28

Dzień dobry, tak jak w temacie opłaca się robić SLI z gtx1070 i gtx670 (który mi się kurzy)?



#2 MiK

MiK

    Ostatni konsolowiec forum.

  • Moderator
  • 1 492 postów

Napisano 15 marca 2017 - 06:45

Nie połączysz tych kart.

#3 valocho

valocho

    Entuzjasta

  • Użytkownik
  • 253 postów

Napisano 15 marca 2017 - 09:29

sli nie ale możesz wykorzystać drugą tylko do obliczeń physx np. w batmanie nawet dużo to daje


| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |


#4 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 15 marca 2017 - 02:34   Najlepsza odpowiedź

Ja mam dokładnie taką konfiguracje, nie zrobisz z tego sli ale po podłączeniu tych GPU normalnie można to użytkować nie potrzebujesz mostka SLI. W programach korzystających z physX oraz w grach takich jak Mafia II , gears of war 4, czy batman arkham knight które wykonują sporo obliczeń właściwości fizycznych na GPU daje to kopa w mniejszym lub większym stopniu .

jedyne co musisz zrobić to wejść w ustawienia nvidia i ustawić tam takie coś :

 

Spoiler

FG42 (15 marca 2017 - 03:06 ):
Wstawiłem zdjęcie w spoiler.

Użytkownik FG42 edytował ten post 15 marca 2017 - 03:05

服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#5 Salomon

Salomon

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 16 marca 2017 - 03:37

Ja mam dokładnie taką konfiguracje, nie zrobisz z tego sli ale po podłączeniu tych GPU normalnie można to użytkować nie potrzebujesz mostka SLI. W programach korzystających z physX oraz w grach takich jak Mafia II , gears of war 4, czy batman arkham knight które wykonują sporo obliczeń właściwości fizycznych na GPU daje to kopa w mniejszym lub większym stopniu .

jedyne co musisz zrobić to wejść w ustawienia nvidia i ustawić tam takie coś :

 

Spoiler

Dziękuję za pomoc.





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sli, nvidia, gtx1070, gtx670

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL