Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Windows 10 problem z instalacją.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tome133

Tome133

Advanced Member

• Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 06:26

Witam.

Instalacją systemów zajmuje się od dziecka i poraz pierwszy spotkałem się z takim problemem. Mam laptopa lenovo z570 (i3, karta nvidia 4gb ramu). Laptop miał od nowości win 7 i został rok temu zaktualizowany na win 10. Postanowilem zrobic czysty reinstal i zainstalować win 10. Podczas instalacji gdy po rozpakowaniu plików i zainstalowaniu funkcji komputer uruchamia się ponownie to zawiesza się (widać tło i kursor). Resetuje go i instalacja idzie dalej gdzie za kawałek znowu zwiecha. Gdy się uda go zainstalować to potem się nie chce nawet wyłączyć, i pracuje wolno. Próbowałem instalować i z płyty i z pendrive, mam 2 kopie win 10 gdzie działają na drugim laptopie. Dodam że win 7 czysty się instaluje dobrze. Proszę o pomoc.

#2 SkyShadow

SkyShadow

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 08:20

Windows 10 po dwóch latach od premiery, nadal ma problemy sam ze sobą. Nie zostały jeszcze wprowadzone łatki dzięki którym system będzie działał poprawnie na każdej konfiguracji sprzętowej.

Tutaj ten problem jest trochę lepiej opisany. (2:14 minuta filmu)

► https://www.youtube.com/watch?v=b8kMJQ7uWfE

#3 valocho

valocho

Entuzjasta

• Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 09:42

zainstaluj W10 LTSB, można go używać chyba za darmo przez 90 dni i zobacz czy działa

| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |

#4 Tome133

Tome133

Advanced Member

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 09:49

A klucz od Windows 10 home będzie działał?

#5 valocho

valocho

Entuzjasta

• Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 10:04

raczej nie bo to jest biznesowa wersja windy, nawet klucz pro nie będzie działał

| Filmowanie, animacje, efekty specjalne i inne takie. | AAE CS5, PS CS5, AU CS5.5, SV Pro 12, C4D Studio R12, Blackmagic Fusion 7.5 | 550D (BMPCC niedługo), obiektywy, lampy, filtry, rig, blendy i inne takie |

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL