Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Czy są sposoby na wykorzystanie pieniędzy z konta telefonu.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Black15

Black15

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 19 lutego 2017 - 05:29

Koledzy serdeczni, macie jakieś sposoby czy stronki gdzie można wymienić hajs z telefonu( nazbierało się kilka set zł, a chcę przejść do innej sieci) na np. pieniądze na steam czy konto bankowe. Coś sprawdzonego, żebym nie stracił?  Wiem, że nie dostanę wszystkiego tylko np. 40-60%, ale to zawsze coś.

 


#2 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 19 lutego 2017 - 09:20

Może strony z kluczami do gier na których można płacić SMS?.
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś kupowałem tam klucz do CS'a i płaciłem SMS.

Keye.pl


#3 Black15

Black15

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 11 kwietnia 2017 - 11:27

Ktoś ma jakąś stronkę gdzie można część chociaż odzyskać, obojętnie czy zwrot na konto, paypal, czy waluty na platformach?



#4 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 11 kwietnia 2017 - 11:42

Nie odzyskasz tego bezpośrednio. Jednak opcja jest taka, że możesz zrobić to na zasadzie. Jak Twoi koledzy grają w gry online to doładuj im walutę tej gry, a oni Ci oddadzą np.5zł mniej niż zapłaciłeś z telefonu.
Nie do końca opłacalne, ale odzyskasz jakąś część kasy.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#5 Black15

Black15

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 12 kwietnia 2017 - 04:00

Wiem że można sprzedawać waluty do gier na allegro, lecz wiążę się to z ryzykiem, jeżeli ktoś zna sprawdzonego kupca albo inną stronę do takich wymian, to prosiłbym o napisanie do mnie lub w tym poście.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL