Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jaki zasilacz za 150zł


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeffosPL

NeffosPL

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:00

Cześć, dziś przychodzę do was z pytaniem jaki zasilacz do mojego komputera za 150zł, niżej podaję obecną i przyszłą konfigurację mojego komputera.

Obecnie:

- Amd athlon 3200+

- MSI k9 Neo

- nvidia geforce 7600GT

- dysk 256gb

 

Planowana:

- Intel Xeon E5410

- Płyta na socket 775

- gtx 560Ti może coś lepszego

- dysk 256 gb

 

Dodam że kable muszą być wystarczająco długie do mojej obudowy czyli SPC Regnum rg1.



#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:26

za 150zł nic nie będzie ... musisz 20zł dorzucić do anteca vp500


jlzqhakr0o4c.jpg


#3 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:27

Jeśli to możliwe to szarpnij się jeszcze 25zł do Vero L1
https://www.morele.n...vl1-500-622218/
opcjonalnie masz jeszcze taki dosyć ciekawy zasilacz
https://www.morele.n...5006401-985297/
Fortorny to ogólnie dosyć fajne zasilacz.Płaskie czarne kable i na dodatek 60 miesięcy gwarancji.
Taniej nie znajdzie z nowych nic wartego uwagi.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#4 NeffosPL

NeffosPL

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:38

Który zasilacz lepszy i czy one będą ciągle ciągły 500w? Przepraszam ale się nie orientuję.



#5 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:38

ten hydro to naprawdę dobry zasilacz , nie wiedziałem że aż tak zeszedł z ceną xD

https://www.morele.n...0-sb-eu-643010/ - w 150zł z tym się zmieści , z tego co wiem platforma CWT , ale mocy trochę mało , kable krótkie no i bida poprostu


jlzqhakr0o4c.jpg


#6 NeffosPL

NeffosPL

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:45

Jestem gotów dopłacić tylko czy one będą ciągle ciągły te 500w czy tyle ciągnie pod obciążeniem ?



#7 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:46

Zasilacz ciągnie z gniazdka tylko tyle ile potrzebuje w danym momencie. Dla przykładu Twoja jednostka potrzebuje 300W, zasilacz ze sieci weźmie 330W. Te 30W trzeb sobie liczyć jako straty podczas zmiany rodzaju prądu na stały oraz napięcia.

Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 31 stycznia 2017 - 10:46

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#8 NeffosPL

NeffosPL

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 10:51

Zasilacz ciągnie z gniazdka tylko tyle ile potrzebuje w danym momencie. Dla przykładu Twoja jednostka potrzebuje 300W, zasilacz ze sieci weźmie 330W. Te 30W trzeb sobie liczyć jako straty podczas zmiany rodzaju prądu na stały oraz napięcia.

Czyli ten Forton jest bardzo dobrą propozycją ? Kable mi starczą ?



#9 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 11:52

Ten fortron jest wart uwagi w innym sklepie widziałem go za 250zł. Kable starczą spokojnie.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL