Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Fortis 2, a montaż na AM4?

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Green-Ivan

Green-Ivan

Bushi

• Moderator
  • 9220 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 10:38

Witam zapoznałem się z listą kompatybilności chłodzeń waszej marki z nową podstawą AMD dziwi mnie brak na liści chłodzenia Fortis2. 

Znajduje się tam również tak samo stara fera 2 czy pierwszy grandis, ale wsparcia dla fortisa 2 brak.  

Chciałem się dowiedzieć czy tak pozostanie czy będzie możliwa adaptacji zestawu montażowego z innego chłodzenia SPC. 

Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 30 styczeń 2017 - 10:39

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!

"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō

#2 SilentiumPC

SilentiumPC

Dużo pisze

• Przedstawiciel Firmy
  • 719 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 10:26

Witaj Green-Ivan :)

Od dość dawna nie oferujemy Fortis 2 XE1226, Fortis HE1225 i Fera PRO HE1224 stąd też nawet nie mamy możliwości dostosowania ich zestawów montażowych do AM4. Jak również łatwo zauważyć dopiero od pewnego czasu staramy się mieć jednolite zestawy montażowe dla naszych chłodzeń i dopiero te zestawy mogliśmy dostosować do platformy AM4 :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL