Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

mikrofon + akcesoria do ok 800 zł

mikrofon akcesoria do mikrofonu yeti

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 fliper210

fliper210

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 30 stycznia 2017 - 09:19

Witam 

 

zaczynam nagrywać na YT i potrzebuję sprzętu: mikrofon, pop filter, ramię mikrofonowe (najlepiej przykręcane do stołu) oraz jakiś koszyk.

Rozważam zakup używanych akcesoriów lecz mikrofon chciałbym nowy, moje wymagania to łatwa obsługa + to aby mikrofon był nie wiem jak to nazwać ale coś w rodzaju kierunkowego (superkardiodalny) ? mam głośną klawiaturę(mechaniczną) i niechciał bym aby łapało coś poza moim głosem z góry dziękuję wszystkim za pomoc :D



#2 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 30 stycznia 2017 - 09:22

Masz większe doświadczenie w temacie i jesteś pewny, że będziesz się tym zajmował? Szkoda takiego budżetu jakbyś zaraz miał z tego zrezygnować.



#3 fliper210

fliper210

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 07:44

miałem wypadek jestem praktycznie "uwięziony" w domu i chcę coś robić bo mi się nudzi a więc odpowiedź brzmi tak ;) 


@up


Masz większe doświadczenie w temacie i jesteś pewny, że będziesz się tym zajmował? Szkoda takiego budżetu jakbyś zaraz miał z tego zrezygnować.

to jest jakaś szansa na pomoc ?



#4 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 09:03

Nie znam się na tego typu sprzętach w tych cenach także musisz zaczekać na pomoc innych.



#5 fliper210

fliper210

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 01 lutego 2017 - 12:55

a na jakich sprzętach się znasz jeśli można spytać ?


FG42 (01 lutego 2017 - 01:11 ):
Nie cytuj wypowiedzi poprzedzającej chyba, że odnosisz się do jej części. Używaj przycisku @Oznacz.

Użytkownik FG42 edytował ten post 01 lutego 2017 - 01:10


#6 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 01 lutego 2017 - 01:05

W sprawach sprzętowych i programistycznych mogę Ci pomóc bo z tym mam styczność. Po prostu nie miałem okazji używać mikrofonów w tej cenie a nie lubię polecać czegoś z czym nie miałem bliżej styczności.

--offtop


Użytkownik snowqwer edytował ten post 01 lutego 2017 - 01:05


#7 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 01 lutego 2017 - 01:25

Jeśli o mikrofonach mowa, z tańszych to "Novox NC-1" - jakieś 250zł albo alternatywa postaci "LD Systems D1014CUSB" - 330zł (ma już koszyk w zestawie).

Bardziej "zaawansowany" to przykładowo "Samson G-Track" (sam go używam), chociaż jego cena aktualnie jest wyższa... można go dostać w wersji z koszykiem (moim zdaniem przepłacona).

Co do statywu, tutaj najlepszym byłby Rode PSA1, ale jego cena to połowa twojego budżetu... w takim wypadku może "Renkforce AD-20" ale musisz pamiętać że po czasie przyjdzie kupić nowy (chińska robota)

Koszyk, tutaj już zależnie od mikrofonu (różna średnica), chociaż tutaj zastanowił bym się nad sensownością zakupu... czy aby na pewno potrzebny.

Popfiltr, tutaj już tak wielkiego znaczenie nie będzie zerknij na ofertę LD systems





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mikrofon, akcesoria do mikrofonu, yeti

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL