Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Mause Bounge Domowy/ Zowie itp.


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Teleskop0636

Teleskop0636

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 16 stycznia 2017 - 04:16

Mam spory problem z kablem, który chaczy o nóżke od monitra co mi strzasznie przeszkadza. https://www.google.p...BnXntdGLidm4kM: TO jest mój monitor i właśnie kabel jak robie szybkie ruchy myszką to chaczy o nóżke. Zrobiłem sobie domowy mause bounge z butelki 1l i klamerki, ale za dużo nie pomogło bo nie jest eleastyczny i jak chce dojechać do końca podkładki musze troszke więcej kabla dać i wtedy  opada i zaczyna znowu chaczyć o noge od monitra, a jak dam mniej to za to nie mogę do końca podkładki pojechać. Myślałem czy po prostu nie kupić  tego Zowie Camade lub Roccata czy nawer Razer. Znacie może jakieś inne domowe sposoby na ten problem ?  http://imgur.com/a/kGi5Q Tak to u mnie wygląda i ten kabel chaczy o róg podstawy



#2 snowqwer

snowqwer

    ❄🎮🎧💻🎵❄

  • Użytkownik
  • 1 596 postów

Napisano 16 stycznia 2017 - 05:02

Jak na domowe sposoby to chyba wykorzystałeś limit :P pozostaje chyba tylko kupic bandżi chociaż jak teraz patrzę na cenę to za co tu płacić 60zł. Mi Zowie Camade udało się kupić za 27zł z przesyłką a tu się cenią co nie miara.



#3 Teleskop0636

Teleskop0636

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 16 stycznia 2017 - 05:06

No właśnie wszystkiego próbowałem od kabla przylepianego taśmią do ściany/monitora po rozniego typu prowizorki :P No to chyba zostaje dać te 70zł na ProCpu


oho widzę, ża nawet już na ProCpu nie ma za 70zł :/ Znalazłem tylko na morele za 130zł O_O Zł



#4 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 16 stycznia 2017 - 05:49

Zawsze możesz zamówić na Aliexpress tylko miesiąc czekania.

Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 16 stycznia 2017 - 05:49

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#5 Teleskop0636

Teleskop0636

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 16 stycznia 2017 - 08:25

Jak myślicie co będzie lepszym wyborem  ? Ten Zowie Camade czy od Roccata z tymi USB ? Cena taka sama bo bede na morele chyba zamiawiał :P



#6 glowa

glowa

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 stycznia 2017 - 11:43

Myślę, że najlepszym wyborem jest mouse bungee z aliexpress za 4.28dolarów. Ja zamówiłem tydzień temu i czekam aż przyjdzie.



#7 Teleskop0636

Teleskop0636

    Dużo pisze

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 17 stycznia 2017 - 07:48

Witam chciałbym się zapytać jak poprawie wypełnij ten formu z AleExpress.

Adres: Rozumiem, że ma być bez polski znaków tak ?

City: Miasto tak samo bez polski znaków czyli np. Namyslow zamiast Namysłów

Kod pocztowy: zamiast xx-xxx musze to wpisać ze spacja  zamiast kreski



#8 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 17 stycznia 2017 - 08:16

Tak zgadza się wpisujesz bez znaków specjalnych.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#9 Przemok

Przemok

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 stycznia 2017 - 04:38

Jestem pełen podziwu dla inwencji twórczej :D O Zowie słyszałem same pozytywy, jestem niemal przekonany do zakupu ich myszki, więc raczej byłbym za tą propozycją.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL