Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Obudowa Zalman z11 godna uwagi?


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ghostraiderv2

ghostraiderv2

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 01:17

Jestem zainteresowany kupnem tej obudowy. Wyglada bardzo ladnie jest przewiewna. Oplaca sie ja kupic za 230zl? Kupuje tez radeona 7970 ghz edition i moje chlodzenie jest dosyc duze bo fortis HE 1225. Zmiesci sie?

#2 graci26

graci26

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 614 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 01:25

Powinno wejść bez problemu ale zaczekaj na wypowiedź innych. Co do samej obudowy, bardzo mi się spodobała. Z tego co wiem, Black odradzał tą budę ale dlaczego to nie wiem dokładnie. Wydaje mi się, że ona tylko fajnie wygląda a co do wykonania pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że dużo lepszym wyborem będzie Gladius m40. :D

#3 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 12:11

Dla tego zalmana Fortis HE 1225 to małe chłodzenie.W tych obudowach składa się zestawy z Thermalrigh HR-02 Macho które jest znacznie większe.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#4 Guest_marcin21164_*

Guest_marcin21164_*
  • Guests

Napisano 19 stycznia 2013 - 12:15

za ok 210zł masz:
SilentiumPC gladius m40

#5 Patryk94

Patryk94

    Jestę Hejterę Haswella

  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 01:43

ja posiadam tego Zalmana :P bez problemu zmieściła się Noctua NH-D14, a wiemy że to ogromne chłodzenie :) jedyną wadą tej obudowy jest to że ciężko wyciera się kurz z wszelkich załamań i grillu.

No, chyba nie


#6 ghostraiderv2

ghostraiderv2

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 07:14

To chyba ją wezme :D

#7 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 07:22

Ten zalman jest polecany właśnie do zestawów gdzie właściciel ma zamiar wsadzić duży schładzacz CPU.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#8 0rero

0rero

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 25 stycznia 2013 - 09:50

Co do tego Zalmana. Mam i odradzam. Tak, w tej cenie super, ale strasznie głośna i te wentylatory na bokach obudowy. Jak już kupiłeś, to nawet ich nie podłączaj.

Co do chłodzenia, spokojnie się zmieści.

#9 Savater

Savater

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 31 stycznia 2013 - 10:46

Też posiadam tą obudowę.
Jedyny minus to te małe wentylatory w boku obudowy. Prawie nic nie dmuchają i strasznie głośne.
Aha, no i przedni wentylator trochę wyje. xD

AMD Phenom II X4 B50
Gigabyte GA-880-UD2H/Corsair DDR3 8GB (2x4) 1600MHz CL9.0 XMP Vengeance7/GTX 660 GIGABYTE/ Chieftec 550W/
Western Digital Caviar Green 1TB 64MB/LG DVDRW DL x20/ZALMAN Z11 PLUS
thermaltake contac 29 bp


#10 Patryk94

Patryk94

    Jestę Hejterę Haswella

  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 31 stycznia 2013 - 10:52

co wy mówicie :P ja tych wentylatorów prawie nie słyszę :P Noctua szumi od samego startu a tamte nic :) te boczne coś tam wdmuchują, ale bardziej się przez nie wszystko kurzy

No, chyba nie


#11 t.luk

t.luk

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 394 postów

Napisano 04 lutego 2013 - 12:39

A propos tych bocznych wentylatorów, to przecież wiadomo, że pod tym względem ta obudowa ma wadę fabryczką (test, video recenzja). Ale fakt, za 230 zł to solidna obudowa :)

wielu wie dużo ale nikt nie wie wszystkiego...




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL