Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Beyerdynamic DT 990 vs Sennheiser HD 598


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 alanwaston

alanwaston

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 08:35

Jako, że jest to mój pierwszy post, chciałbym się ze wszystkimi przywitać. A teraz do sedna - poszukuję słuchawek przeznaczonych głównie do grania na PC, czasem podłączanych do iPhone'a lub PS Vity. Po przekopaniu różnych, polskich i zagranicznych, stron zdecydowałem się na wybór pomiędzy Sennheiser HD 598 oraz Beyerdynamic DT 990 250 ohm. Źródłem będzie karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Z, czasem iPhone lub PS Vita (raczej rzadko)

Do czego będą używane: głównie granie na komputerze (w większości strzelanki FPS multiplayer), czasem obejrzę jakiś film lub posłucham muzyki (głównie rap)

Czego od nich oczekuję: po pierwsze i najważniejsze - szerokiej, dobrze ukazanej sceny i precyzyjnego pozycjonowania dźwięku. Po drugie - żeby grały efektownie i sprawdzały się w wyżej wymienionych zastosowaniach. Po trzecie - żeby żadne pasmo nie zalewało pozostałych, a przez to nie czyniło dźwięku bardzo nienaturalnym.

Wybrałem te dwa modele i prosiłbym o nie proponowanie mi innych (bo mózg mi wybuchnie jak coś jeszcze dołożycie icon_biggrin.gif) Liczę na pomoc osób bardziej doświadczonych w tej kwestii, najlepiej takich, które miały do czynienia z obiema parami słuchawek. Wiem, że najlepiej byłoby pójść i samemu posłuchać, ale to będę mógł zrobić tylko na muzyce, nie zaś na grach, które są moim głównym cele.

TL;DR Słuchawki głównie do gier, do wyboru z dwóch w/w, będę grały pod SB Z. Które wybrać? icon_smile.gif

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Użytkownik Dszeffko edytował ten post 27 grudnia 2016 - 09:23


#2 FG42

FG42

    VX-120

  • Moderator
  • 1 874 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 10:07

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony


ElektronikaAudioWzmacniaczeHardwareKarty dzwiękoweSłuchawki



#3 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 09:24

Dt990 bez wzmaka da rady także tylko sennki z tych 2 jeśli już

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#4 34domel

34domel

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 496 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 10:39

A dt-770 pro w wersji o mniejszej impedancji, by nie podeszły?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

CPU: i5 4570| MOBO: MSI Z97-G43| RAM: GoodRam PLAY 16GB 1600MHz| GPU: MSI R9 390 Gaming 8G| SSD: Crucial MX200 250 GB| HDD: ST31500341AS i WD5000AAKX| PSU: Be Quiet! Pure Power L8 530W CM| COOLER: Raijintek EreBoss| AUDIO: Xonar U7| CASE: FD Define R4 TI 


#5 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 01:53

Jasne, że ruszą, ale będą grać nijako

Znudzony światem wyruszam w kosmos.




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL