Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

honor 7 vs P9 lite Wybór telefonu


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 25 grudnia 2016 - 07:57

Witam. Po długim czasie z 6 propozycji wybrałem 2 telefony między którymi wybieram swój następny po moim g4c który działa tragicznie.Tylko że nadal się mocno zastanawiam.Z jednej strony p9 lite świetnie wygląda i jest to jednak jakiś w mniejszym stopniu flagowiec bo pewne funkcje ma te same bo p9 ale z drugiej strony Honor 7 ma 3 gb ram i wydaję mi się że po prostu później przy różnych aktualizacjach które teraz wchodzą np do messengera czy innych aplikacji będzie potrzebna większa ilość ramu.Oba telefony mam w sumie identycznej cenie do kupienia więc tym się nie sugeruję.Czekam na waszą podpowiedź i to jak najszybszą bo wybór musi paść do wtorku/środy



#2 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 26 grudnia 2016 - 08:47

Honor 7 nie dostanie aktualizacji do 7.0, ale będzie lepszym wyborem niż P9 Lite (to tylko numerki)


Użytkownik bl4d3pl edytował ten post 26 grudnia 2016 - 08:48


#3 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 26 grudnia 2016 - 07:27

Właśnie tak mi się wydaję że będzie lepszym wyborem ze względu na 3 gb ramu i dzięki temu nawet przy większej ilości aplikacji nie zwolni.



#4 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 12:29

Z tych dwóch wybrał bym P9 lite

 

A nie myślałeś o Xaiomi? Bardzo dobry telefon w niskiej cenie Xiaomi Redmi 3S 

http://www.x-kom.pl/...-dark-grey.html

Bardzo dobra jakość wykonania, znakomity czas pracy na baterii, precyzyjny czytnik odcisków palców, dobra jakość zdjęć, płynna praca systemu Android, ciekawa nakładka MIUI 8.0, dual SIM, slot na karty microSD (zamiast SIM 2), wbudowany port podczerwieni.


:)


#5 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 03:07

@Krzysztof Nowak
Xiaomi i jakość wykonania <śmiech>
Nie ma czegoś takiego jak "bardzo dobry telefon w niskiej cenie" tną na wszystkim od wyświetlacza (rozdzielczość, ilość PPI) aż po dźwięk (tryb głośno mówiący to porażka)
Napisałeś bardzo dobra jakość zdjęć? chyba żartujesz



#6 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 03:08

Jasne że telefon nie jest idalny ale w tej cenie, bardzo bardzo dobry, już wielu użytkowników pisało że beznadziejny aprat wykonanie słabizna, polecam wziość do ręki potestować jakiś czas.


:)


#7 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 03:11

Miałem już parę modeli w rękach (ten wymieniony wyżej też) i nie poleciłbym Xiaomi nawet wrogowi.



#8 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 12:49

@bl4d3pl ty xiaomi a ja samsunga  innego niż seria note lub S ... pieruńsko niezoptymalizowana nakładka psuje całą przyjemność z korzystania 


jlzqhakr0o4c.jpg


#9 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 28 grudnia 2016 - 01:23

Decyzja już zapadła.Zamówiłem honora 7 jednak te 3 gb ramu bardziej do mnie przemawiają niż wygląd.Temat do zamknięcia.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL