Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Potrzebuję smartfona do 800zł


1 odpowiedź w tym temacie

#1 RoXo

RoXo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 25 grudnia 2016 - 12:30

Witam serdecznie, potrzebuję nowego smartfona do 800zł ponieważ mój ZTE Blade a452 padł. Na ekranie pojawiły się czarne paski, zawiesił się, zresetował i zaciął się na ekranie powitania plusa. Chciałem wyjąć baterię i na nowo wsadzić, ale coś uszkodziłem i dopiero teraz przeczytałem na baterii, że jest ona niewymienialna. Telefon głównie do Internetu, a gry w jakie gram to klikacze i jakoś nieszczególnie wymagające typu shakes&fidget, plants vs zombies itd. Chciałbym aby smartfon miał przynajmniej 2GB RAMu, 16GB pamięci wewnętrznej i ekran miał z 5 cali oraz żeby nie był taki tandetny wydajnościowo jak mój stary. Na oku mam LG X Screen, jakiś Xiaomi albo Huawei Y6 II. Stawiam na cena=wydajność, a nie na wygląd



#2 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 27 grudnia 2016 - 12:31

W tej cenie zdecydowanie najlepiej dorzucić Xiaomi Redmi 3S 

http://www.x-kom.pl/...-dark-grey.html

Bardzo dobra jakość wykonania, znakomity czas pracy na baterii, precyzyjny czytnik odcisków palców, dobra jakość zdjęć, płynna praca systemu Android, ciekawa nakładka MIUI 8.0, dual SIM, slot na karty microSD (zamiast SIM 2), wbudowany port podczerwieni. Możesz go kupić taniej u chinczyków ale ja polecam autoryzowany sklep, przez co masz 2 lata gwarancji w Polsce.


:)




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL