Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Bezprzewodowe słuchawki nauszne z wygłuszaniem otoczenia, do 1000zł


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 JamieD

JamieD

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 grudnia 2016 - 09:28

Cześć,
tak jak w temacie, szukam bezprzewodowych słuchawek nausznych, które wytłumią dźwięki z zewnątrz. Mam iPhone 7 i korzystam głównie ze Spotify, ale chciałbym się przenieść na Tidala. Problem w tym, że nic nie słyszę jak jeżdżę komunikacją miejską, a chciałbym się odciąć od innych dźwięków. Widziałem w sklepie tylko Bose Qc35 i Sony MDRX1000, które naprawdę dobrze to robią, tylko są drogie. Czy dostanę takie słuchawki za około 500zł? Jeśli nie, to chciałbym możliwie najtańsze, szkoda mi pieniędzy. 
 
Z góry dzięki!
 


#2 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 21 grudnia 2016 - 12:23

Takie słuchawki już same w sobię są drogie. Ciężko coś idealnego polecić np Sony MDR-XB950BTB - bardzo super nie wyciszają ale w komunikacji miejskiej myślę że wystarczy.

http://www.x-kom.pl/...btb-czarne.html


:)


#3 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 21 grudnia 2016 - 06:32

A nie wolisz słuchawek dokanałowych? W 100% jesteś w stanie się odciąć od otoczenia i taniej też kupisz coś fajnego :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#4 Sodomka

Sodomka

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 21 grudnia 2016 - 10:03

bezprzewodowe słuchawki miają się z celem jeśli oczekujesz jakiejś jakości dźwięku nawet jak zapłacisz za nie tysiąc złotych

więc już chyba lepiej mieć ewentualnie możliwość używania słuchawek przewodowo lub bezprzewodowo (momentum wireless)

z iphonem dobrze zgrają ci się sennheisery momentum over ear które mają świetną izolację

używki można już dostać za 300-400zł lecz polecam kupować na forach dla wszelkiej maści audiofilów od zaufanych osób ponieważ na rynku zdarzają się podróbki

 

ew. wyżej wspomniane słuchawki dokanałowe


Użytkownik Sodomka edytował ten post 21 grudnia 2016 - 10:07




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL