Jump to content

  •         

Photo

OC za pomoca GAME Boosta MSI m7


4 replies to this topic

#1 Dudix

Dudix

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 posts

Posted 18 December 2016 - 02:13 PM

Witam 

Czy ktoś posiada, ową płytę msi z170a gaming m7 lub płytkę msi z tym pokrętłem od game boosta. Na razie ustawiłem software'owo na"jedynkę" czyli podkręcenie i5 do 4 Ghz, po resecie  ukazał się komunikat ze niby to nie jest odpowiednie dla komputera czy coś.... Chciałbym się dowiedzieć czy to bezpieczne, gdyż płyta ustawia wtedy napięcia i wgl automatycznie, a każda sztuka proca się w sumie inaczej podkręca :?



#2 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4928 posts

Posted 18 December 2016 - 02:17 PM

Daj sobie z tym spokój bo nie dzialą to dobrze .W tych cpu kreci sie napieciem i mnoznikiem .Chyba nie tak trudno znalezc napiecie na którym jest ponizej 80 stopni na pełnym obciazeniu a pozniej pooleciec z mnoznikeim dla all core na +



#3 Dudix

Dudix

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 33 posts

Posted 18 December 2016 - 02:24 PM

Własnie tez tak myslalem wiec narazie dałem tak leciutko na "pierwszy tryb" 4ghz a jest ich w sumie 8 do 4.7 ghz (gdzie niektore kreca do maks 4.5 take pozdro jak ktos walnie na max od razu ), a wgl w książce od msi sami Pisza ze nie odpowiadają za uszkodzenia i wgl przy podkręcaniu game boost xD



#4 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4928 posts

Posted 18 December 2016 - 02:31 PM

No zostaka slady podkrecanioa na msi w bisoie nawet jak sie go resetuje zworką .Nie wiem jak z bateria bo nie sprawdzałem .Pozniej ci spojrza w bios i po zawodach



#5 Dudix

Dudix

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 33 posts

Posted 18 December 2016 - 02:40 PM

Po zawodach, jak mniemam chodzi o gw ?





Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL