Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

KONKURS - Wygraj kartę XFX RX480 8GB pod choinkę

• Zamknięty Temat jest zamknięty
492 odpowiedzi w tym temacie

#101 Bartek77

Bartek77

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:56

Powinienem wygrać konkurs ponieważ moja karta już nie daje rady przy bardziej wymagających 
grach. Pokazuje mi niestety bardzo realistyczne wybuchy i właśnie mam ją zamiar zmienić, na dodatek ta karta nie ma 
seryjnie żadnego wentylatora. Grzała się gorzej od starszych procesorów AMD więc zrobiłem go sam z starego chłodzenia 
 procesora AMD które ukradłem od kumpla. Teraz dopiero mu sie procek grzeje :)

Zdjęcie konfiguracji https://imgur.com/a/crU0W

Konfiguracja:
Karta graficzna Nvidia GeForce 8600GTS (https://imgur.com/a/vsVBi zdjęcie do samoróbki chłodzenia)
Procesor Intel Core Quad Q9300
Dysk Seagate 500gb ST3500320AS
Płyta główna Asus TeK Computer Inc. P5K Green 
RAM Patriot Memory DDR2 800Mhz 2GB x2 
Zasilacz Xilence 550W Model XP550 
Windows 7 64bit
Chłodzenie procesora Nieznane pochodzenie, taki był już zamontowany 

(Nie chcę nic mówić ale w datę dodania filmu obchodzę urodziny xD)

Użytkownik Bartek77 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 07:20

#102 Kiper2525

Kiper2525

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:02

Witam, jestem Kacper i od dziecka uwielbiałem grać w gry, do tej pory mam pegasusa i ps1 :) Jednak mój komputer jest u mnie od komunii czyli około 7 lat... Ostatnio w ogóle się nie odpala :P na święta planuje kupić coś za dwa tysiące ale to nie był by komputer który "ciągnął" by najnowsze gry w co najmniej wysokiej jakości i chociaż 50 fps :P a z taką kartą mógłbym Kupić i5 6500 i do tego dołożyć rx'a spod choinki *oczywiście jak wygram*

Mój komputer nie jest dobry a za cenę 1.6k na tamte czasy znalazło by się coś lepszego ... ale ciocia spec od komputerów wybrała taką zupełnie nie opłacalną konfigurację:

http://imgur.com/a/54ySh

CPU- AMD Phenom x4 9850 Black Edition

MOBO- M2N68-AM SE2

GPU- ATI Radeon (nie znam dokładnie modelu ponieważ nawet Speecy nie ma takich informacji)

RAM- Kingston 2x2gb 

PSU- FSP GROUP Fortron 350w

HDD-Samsung 500gb

OBUDOWA- Medion

Pozdrawiam i trzymam za siebie kciuki :)

#103 kamilosmat

kamilosmat

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:06

Witam.

Chciałbym wygrać karte grafczną, ponieważ obecna mi na dużu nie pozwala, np. grać w najnowsze gry. W przyszłym tygodniu zamierzam składać nowy komputer ale niestety satarej karty nie wsadze do niego bo bedzie psuła wygląd i nic naniej nie zrobie, a na nową mnie zbyt nie stać.

Specyfikacja obecnego komputera:

MOBO: ASUS P5KLP-AM SE

CPU: INTEL PENTIUM DUAL CORE E5200

GPU: ASUS G9500GT 512MB

RAM: KINGSTON KVR800D2N5 2GB

HDD: SEAGATE ST3500320AS 500GB SATA II

NAPĘD: LG DVDRW GH22NS30 SATA

OBUDOWA: IN-WIN C603

PSU: SWEEX 350W

Zdjęcia:

https://imgur.com/k24uqZ1

https://imgur.com/QrGFAbA

Specyfikacja przyszłego komputera:

http://www.morele.ne...ry/info/S5wqwj/

#104 MacPiston

MacPiston

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:19

Dlaczego ja: Myślę że dość częsty problem - brak pieniędzy na nowy komponent :) I tak muszę zmienić chłodzenie CPU które drze się w niebogłosy oraz zasilacz z podobnego powodu. Do tego 660'tka już nie pozwala na płynnego ETS2 na fajnych ustawieniach... Dlatego taki prezent baaardzo by mnie ucieszył zwłaszcza że na pewno polubiłby się z kręconym i5, a może w przyszłym roku z AMD Zen :)

Aktualna konfiguracja:

CPU: i5 3570K @OC 4.2GHz

MB: MSI Z77 MPower

RAM: 11GB łącznie: 2x Crucial 4GB+ 1x Kingston 2GB + 1x Kingston 1GB

GFX: MSI GTX660 OC TwinFrozr III (?)

SSD: OCZ Agility 3 60GB

HDD: WD Black 500GB 3,5", Seagate 500GB 2,5"

PSU: Aerocool 750W

CASE: CM Elite 430

Foteczka <3:

5BH6sGY.jpg

#105 Risuey

Risuey

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:28

Witam Pana Blacka!

Na początek coś o sobie: Nazywam się Kamil, mam 18 lat, uczęszczam do technikum informatycznego. 

Dlaczego to ja powinienem wygrać?

Jak większość z nas lubię gry, są gry w które chętnie chciałbym zagrać, m.in. jest to Wiedźmin 3, ogólnie jestem wielkim fanem Wiedźmina gry jak i książki. Ukoronowaniem tej "fanatyki" było by zagranie w tą grę jednakże mój komputer na najniższych wymaganiach jak i najniższej rozdzielczości (przy tej rozdzielczości ledwo można czytać jakiekolwiek listy w grze) wyciska aż 20fps! Jest także wiele innych gier w które chętnie bym zagrał.

Jako, że zaczynam się interesować tworzeniem bardziej zaawansowanej grafiki 3D jak i 2D potrzebuję mocnej grafiki, niestety mój Radeon HD6670 się do tego nie nadaje. Bardzo chciałbym rozwijać te hobby ale jak to hobby często zaczyna pochłaniać fundusze, których nie mam za dużo i tu z nieba spada konkurs. 

Chciałbym także zacząć zabawę z obróbką wideo, tworzeniu animacji i tu kolejny raz potrzebna jest mocna karta graficzna, której nie posiadam co praktycznie uniemożliwia mi poszerzanie swoich zdolności oraz rozwijania hobby.

Dodam, że w okolicach wakacji mam w zamiarze złożyć nową jednostkę, posiadając już tak mocną grafikę mógłbym zainwestować w mocniejszy procesor, który także bardzo przyda się podczas wszystkich operacji związanych z grafiką oraz renderingiem. Zestaw który chciałbym złożyć posiadając taką grafikę to m.in. Intel Core i7 6700k, 16GB DDR4 300MHz, jakiś SSD. Brak kosztów grafiki także dałby mi możliwość zakupu lepszego monitora (aktualnie mam 9 letni monitor).  Aktualnie mam uzbierane już trochę pieniędzy na ram oraz MOBO, po feriach prawdopodobnie będę miał pieniądze na CPU (resztę dorzucę w wakacje). Moim zdaniem komputer powinien służyć na lata a taki zestaw będzie mi służyć dobre pare lat. 

Specyfikacja mojego PC:

CPU: AMD Phenom II x4 945 3GHz (bez oc) + boxowy cooler

GPU: ASUS Radeon HD6670 1GB DDR5 128Bit 

MOBO: Gigabyte GA-M52L-S3P rev 1.2

RAM: 2x2 GB 800MHz DDR2

PSU: Be Quiet Dark Power BQT P6 PRO 530W (Stary zasilacz od Logica padł i ten odkupiłem od wujka)

HDD: Samsung 320GB 7200/16MB

Obudowa: Noname

Zdjęcie komputera:

http://i.imgur.com/38HTbM5.jpg

Życzę powodzenia reszcie konkursowiczów i pozdrawiam

Kamil 

#106 hudiyt

hudiyt

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:33

Witaj Black, 
Dlaczego chciałbym aby karta trafiła do mnie? Hymm co tu ukrywać.... Sam prowadzę kanał na YT i z chęcią przetestuję również tą kartę u mnie na kanale;)
Kolejna rzecz to to że skoro wygrał bym tą kartę pewnie również ją oddam na kanale bądz sprzedam za niższą cene aby podobnie jak ty mówiłeś na swoim kanale działać na zasadzie twojego patronate. Otrzymuje sprzęt sprzedaje kupuję nowy na testy i rozwijam kanał.

Zdjęcie : http://imgur.com/a/9rXka

CPU: I7 4790k 4,8 Ghz. 
RAM: 16 GB HiperX 1866Mhz
Mobo: MSI Z97S SLI PLUS
Cooler: Fortis 3 MC / Thermaltake Water 3.0 
Zasilacz: BeQuiet Power Zone 650 W
GPU: R9 390X Sapphire 8GB

Avermedia Live Gamer HD Lite 
Karta dzwiękowa Trust SC-5250 ( Wykorzystuję tylko złącze optyczne Out i In)

SSD : Goodram C40 120 GB
#1 HDD : WD Blue 1 TB
#2 HDD : Samsung 1 TB
#3 HDD : Toshiba 2,5 500 GB
Obudowa: Phantek Enthoo PRO.

#107 Rzepton

Rzepton

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:41

Uszanowanko. Swoją maszynę składałem około 2013 roku, wtedy jeszcze niezbyt ogarniałem co i jak jeśli chodzi o komputery, ale nie poszło aż tak źle, miałem pomoc ze strony kolegów, którzy bardziej orientowali się, jeśli chodzi o podzespoły komputerowe o to, co dzięki ich pomocy udało mi się złożyć http://i.imgur.com/4Du2S3n.jpg  wydałem na nią ok 3k zł.

Dlaczego chciałbym wygrać grafikę? Wiadomo, żeby mieć lepsze osiągi w grach! Wiedźmin, skyrim i fallout 4 na modach itp. niestety 2gb vramu nie daje rady z ostro zmodowanym skyrimem i falloutem.

Tutaj specyfikacja mojego pc'ta.

Procesor: i5 4440 ( z tego co słyszałem to chyba jeden z gorszych jeśli chodzi o 4gen, żałuję że nie dopłaciłem do 4460 :/)

GPU: GIGABYTE GTX 660 2GB w wersji oc (bawiłem się trochę w msi afterburner by lepiej podkręcić te graficzkę ale niestety jak zwiększałem taktowania zegarów to wykopywało sterownik, ale za to udało mi się trochę "pomodować" bios ustawiłem stałe napięcie 1.2v i taktowania zegarów na 1150 mhz nic nie wykopuje sterownika nie crashuje więc chyba jest dobrze xD  , temperaturki skoczyły o ok 5 stopni).

Pamięć RAM: GoodRam DDR3 8 gb 1 kostka 1600mhz CL10  (myślałem ze kiedys dokupie 2 kostkę ale jak na razie nie ma potrzeby, a nowe gierki swoje kosztują).

Płyta Główna: ASRock B85m pro4

Zasilacz: SilentiumPC Deus G1 600w z certyfikatem 80 Plus Bronze

Dysk Twardy: Klasycznie WD Blue 1 TB 7200obr/min

Obudowa: Zalman Z9 (z kratą na prawym panelu myślałem, że zamontuje tam 2 wentylatory, ale zrezygnowałem z tego pomysłu, ta krata to jedynie łapaczka kurzu).

Dodatkowo:

Karta sieciowa: PLANET ENW-9504 10/100Mbps (nie jestem pewien co do nazwy stara sieciówka znalazłem ją w pokoju u ojca jak brat zdewastował mi wejście LAN w płycie głównej nwm jak to zrobił ale dał radexD ).

4 Wentylatory Black Jet Fan 12 i Black Silent Fan 14 od AAB (2 140 u góry wyciągają powietrze, 1 120 z tyłu tez wyciąga, a 2 120 z przody wtłacza powietrze).

Chłodzenie na procesor Spartan LT HE922v2 ( kupiłem chłodzonko chyba za 50-60 zł szczerze polecam wymienić te Intelowskie na jakieś inne, teraz na procku mam po 50-55 stopni).

Napęd DVD: jakiś tam LG (mało kiedy się przydawał jedynie jak instalowałem windows'a).

Tutaj jeszcze raz fotka z moim pc http://i.imgur.com/4Du2S3n.jpg .

Ps. Bardziej wole zielonych, ale wiadomo dobry czerwony lepszy niż słaby zielonyxDxDxD .

Użytkownik Rzepton edytował ten post 09 grudzień 2016 - 07:51

#108 Badi91

Badi91

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:56

Zdjęcie link: http://imgur.com/ivwYVPk

ivwYVPkl.jpg

Postanowiłem spróbować sił w konkursie z trzech powodów.

Przede wszystkim uznałem, że można w końcu pochwalić się sprzętem którego kompletacja zajęła mi 2 lata (skończyłem dwa miesiące temu) a jestem z niego mega dumny. Czarny potwór z białymi śmigłami do zasysaniem powietrza na froncie :). Przepiękna masywna srebrna obudowa Phanteks, która idealnie pomieściła wszystkie elementy oraz pozwoliła uporządkować wszystkie przewody. Chłodzenie CPU od Polskiego producenta wydajne, ciche i eleganckie. Całość dopięło zwodowanie referencyjnego gorącego i głośnego radeona r9 290X.Świetne rozwiązanie od NZXT oraz dodatkowy zestaw radiatorów pozwolił na podkręcenie smoka przy zapewnieniu chłodu i ciszy. Zastosowany prze zemnie setup nie jest oczywiście najkorzystniejszy cenowo i najwydajniejszy, ale fun jaki miałem przy jego budowaniu, szukaniu rozwiązań i poznawaniu świata hardware PC jest nie do wycenienia. Dziękuje tu również kanałom takim jak Blackwhite TV, Morele net i DawidN20v2 bo dzięki wam wkręciłem się w ten cały świat i cały czas dostarczacie wielu przydatnych i ciekawych informacji.  

Kolejny powód jest błahy ale każdy powód jest dobry aby otworzyć sprzęt poczyścić z kurzu i się nim trochę nacieszyć. Znaleźć to jedno dobre ujęcie telefonem nie jest łatwo, starałem się, mam nadzieje, że widać.

Ostatnim ale równie ważnym jest chęć wygrania karty. Nie dla siebie ale dla Brata dla którego od pół roku przymierzamy się do złożenia jego własnej maszyny. Wygrana pozwoliła by na odłożenie budżetu na lepszy procesor, który pozwolił by na postawienie pierwszych kroków w stremowaniu. Do konfiguracji mamy już trochę sprzętu jaki pozostał po mojej modernizacji, jednak cały czas brakuje bazy wraz z GPU. RX 480 jest idealną kartą do wszystkich nowych tytułów i zapewni dobrą wydajność na przyszłość. Na koniec Ja również będę miał mega przyjemność ze składania kolejnego PC.

Konfiguracja:

CPU: i7 6700K
GPU: R9 290X Kraken G10/X31 with Gelid Enhancement KIT
MOBO: ASUS VIII GENE
Cooler: Grandis
RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB 3000 CL15
SSD: SSDNow V300 240 GB
HDD: WD Blue 1TB
PSU: Corsair CX750M
CASE: Phanteks Evolv mATX

CPU: i7 6700K GPU: R9 290X Kraken G10/X31 MOBO: ASUS VIII GENE Cooler: Grandis RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB 3000 CL15

SSD: SSDNow V300 240 GB HDD: WD Blue 1TB PSU: Corsair CX750M CASE: Phanteks Evolv mATX

#109 XsimonNGc

XsimonNGc

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 340 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:59

Cześć

Chciałbym wygrać tę kartę ponieważ podarowałbym ją mojemu koledze.Ja mam wystarczający sprzęt do grania.Nie za dobry,nie najgorszy.On ją bardziej potrzebuje.Na swojej 560ti nie osiąga "zabójczych" fps'ów :D 

Co do mojego zestawu:

CPU: I3 6100 Skylake

MOBO: MSI B150m MORTAR

GPU: GIGABYTE GTX 960 4GB Windforce2X

RAM: HYPERX FURY 8GB DDR4 2133mhz (2x4)

COOLER: SPARTAN 3 PRO

PSU: ANTEC VP500

HDD: SEAGATE 500GB

SSD: HYPERX SAVAGE 120GB

CASE: GLADIUS M20

Zdjęcia http://imgur.com/a/0ADnu

Kable są w miarę ogarnięte.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!!!

CPU: I3 6100 Skylake

MOBO: MSI B150m MORTAR

GPU: GIGABYTE GTX 960 4GB Windforce2X

RAM: HYPERX FURY 8GB DDR4 2133mhz (2x4)

COOLER: SPARTAN 3 PRO

PSU: ANTEC VP500

HDD: SEAGATE 500GB

SSD: HYPERX SAVAGE 120GB

CASE: GLADIUS M20

Mouse: SS Rival 300

Mousepad: SS Qck+

Keyboard: Roccat Ryos TKL Pro

iiyama ProLite X2483HSU

#110 Jaross_Boss

Jaross_Boss

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:04

Witam,

chciałbym wygrać, gdyż posiadam w miarę dobry pc (na którym z dobrą kartą mógłbym grać w ultra bez problemów), jedynie brak mi dobrej karty graficznej (no i pieniędzy), aby w pełni cieszyć się grami. Peca kupiłem jako używke początkiem grudnia 2015 jako prezent dla siebie na mikołaja, za ciężko uzbierane pieniądze. Wcześniej przez lata miałem starego athlona x2 z 9400gt i 2GB ram więc nawet filmy w 1080p @60 na yt zacinały, a jako iż byłem uczniem, nie miałem pieniędzy na coś wydajniejszego.Miałem zamiar wymienić gpu jednak pieniędzy brakowało, a później usłyszałem o nowych kartach amd i nvidi, które mają niedługo wyjść, więc czekałem. Ceny jednak okazały się zabójcze, gdyż z moim pc chciałem celować w gtx 1070/1060 lub jakiegoś dobrego rx480, a te w tych dobrych (cichych) wersjach kosztują dla mnie za dużo na dzień dzisiejszy. Powoli odkładam lecz nie wiem czy mi się uda uzbierać kiedykolwiek, dlatego biorę udział w konkursie, choć nie mam nadziei, bo nigdy nie wygrałem nawet przeciętego grosza. :dodgy:

Zdjęcie pc:

https://i.imgur.com/bsw9E7H.jpg

Sorry za nieład kabli, ale nie jestem pedantem, dla mnie ważniejsze jest to, że działa, gdyż obudowa i tak nie ma okienka.

A i fotka z grudnia 2015r, gdyż nie ma mnie w tej chwili w domu, a nie chcę przegapić konkursu, a innej nie mam pod "ręką", jednak od tamtej pory nie zmieniło się nic.

Specyfikacja:

CPU: i5 2500k @OC 4.5GHz (chlodzenie zmienione z boxa na silentium he924 v2 za 70zl :D)

MB: Asrock p67 pro3

RAM: corsair 8GB 1333mhz cl9 (2x4GB corsair z chlodzeniem + 2 wolne sloty na przyszlosc)

GPU: Gainward gts 450 1GB ddr5 (720p 10-25 klatek na low w wiekszosci nowszych gier :c)

HDD: WD Blue 1TB 3,5" 64MB cache 7200rpm

PSU: Chieftec 420W (tak stary, że ma 2 małe wiatraczki po 80mm, ale będzie zmieniony jak będzie lepsza gpu)

OBUDOWA: Chieftec, modelu nie znam, gdyż komp używany, ale obudowa jest wielka i cała metalowa, co widać na zdjęciu. Plus wiatraczek wyciągający 120mm na tyle obudowy, zapewniający odpowiedni przepływ powietrza w środku.

Mam duży monitor (też używka po okazyjnej cenie) więc granie w 720p na low to katorga i pixeloza.

Gdybym wygrał, to miałbym świetny budżetowy pc :)

Pozdrawiam serdecznie

Jarek

Użytkownik Jaross_Boss edytował ten post 09 grudzień 2016 - 08:17

#111 DumBass97

DumBass97

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:15

Witam, od kiedy pamiętam gram w gry komputerowe, no ale niestety jak u większości osób jest problem finansowy więc w w nowe tytuły które człowiek chciał by pograć jak inni ludzie nie za bardzo może za zintegrowanej karcie graficznej. Mam nadzieję że uda mnie się wygrać ten konkurs i zagrać w końcu gry które bym chciał. Link do aktualnej mojej jednostki: http://imgur.com/a/ivHDq

Moja specyfikacja:

Procesor: I3-4170

Chłodzenie CPU: SilentiumPC Fera 2

RAM: Crucial Ballistix 2x4Gb

Dysk: SSD GoodRam CX100 120GB

Płyta Główna: Gigabyte GA-H81M-S2H

Zasilacz: TACENS RADIX ECO 500W

Obudowa: SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

Z wielką nadzieją liczę że uda mnie się wygrać :) Pozdrawiam Wszystkich

#112 Bichits

Bichits

Advanced Member

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:18

1.

Pada mi chłodzenie na grafice (wentylator terkocze do połowicznego obciążenia) Wydajność mojej karty także nie zachwyca ze względu na wiek. Posiadam mocny, podkręcony procesor, który polubiłby się z rx480 ;)

Kolorystyka karty będzie dla mojego komputerka odpowiednia ;) RX480 będzie lekiem na wąskie gardło w moim komputerze. Poprawi  jakość i przyjemność z grania np. The Division czy Battlefield 1 Do tego, pozbędę się nieprzyjemnego terkotania czasami także nawet w idle.

2.

http://i.imgur.com/sOjwlPc.jpg

3.

Mobo: MSI Z77A - G43

CPU: Intel Core i5 3570k (@ 4,5Ghz 1.240v)

Cooler: Fortis HE 1225

GPU: Sapphire HD 7870 Ghz Edition Flex (OC 1170 / 1350)

Ram: 4 x Kingston 2 GB DDR3 1333MHz

SSD: SanDisk SSD PLUS 120GB

HDD: WD Blue 1TB 

Sound Card: Asus Xonar D1

PSU: Thermaltake Smart SE 530w 

Case: Phanteks Enthoo Pro Window, black

Użytkownik Bichits edytował ten post 09 grudzień 2016 - 09:13

MSI 870 - C45 : Athlon II x3 455 BE @ Phenom II x4 B55 : Cooler Fortis HE 1225 : Sapphire HD 7870 Ghz Edition FleX 2GB (1100/1250) : 4x2 GB Kingston DDR3 1333Mhz : Seagate Barracuda 500GB : Kingston v300 120GB : Asus Xonar D1 : SilentiumPC Deus G1 500W : NZXT Guardian 921 blue

#113 Saur0n100

Saur0n100

Forumowicz

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:23

Jestem graczem & małym YouTuberem tworzącym filmy z gier - niestety przez mój komputer który lata świetlnosci ma już dawno za sobą nie mogę nagrywać tego czego chcę (OverWatch, Cities Skylines, Gta V) :(

Ten oto Radeon XFX Rx 480 to byłby ostatni krok ku odświeżeniu mojego kanału i wprowadzeniu bardzo wielu pozytywnych zmian - na pewno ta karta nie miałaby lekko w moim komputerze, na pewno by się nie nudziła ;) 

Zdjęcie PC: http://imgur.com/a/FD7OC

Specyfikacja:

Procesor: Intel Core 2 Quad Q9550

Płyta główna: Asus P5K PRO 

Pamięci: 4x1GB Patriot 800 mhz {DDR-2}

Karta graficzna: GTX 650 2048 MB GDDR5 {OC}

Dyski twarde: 2 sztuki 500 GB Seagate Sata II

Zasilacz: OCZ 750W

Obudowa: Jakiś noname :D 

Napęd optyczny: LG którego modelu nie pamiętam :P 

Urzęduje na Windowsie XP ponieważ ten komputer jest już tak stary, że nie ma sensu "ratować trupa" instalując na tych dyskach twardych Win 10 :) 

#114 Guppy

Guppy

Abstynent Rybka

• Użytkownik
  • 477 postów

Powinienem wygrać tę kartę graficzną, ponieważ byłaby zwieńczeniem mojego projektu, którego w tej chwili nie mam szansy ukończyć ze względu na ciągłe inne wydatki. Inne osoby mają karty graficzne dedykowane mocniejsze i słabsze, ja nie mam wcale. Niektóre osoby potrzebują wymienić resztę podzespołów, bo po prostu ich sprzęt nie uciągnie tej karty. Mój komputer jest gotów na tego XFX'a i dlatego powinien go dostać i umożliwić mi powrót do prawdziwej rozgrywki. Kto mnie zna z forum, to wie jak długo zwlekam z kupnem GPU.

Mój sprzęt:

Procesor: Intel i3 6100

Płyta Główna: Asrock Z170 Gaming K6+

Pamięć RAM: Corsair Vengeance 2x4GB 2400 Mhz CL 14

Karta Graficzna: Jak na razie zintegrowana HD 530

HDD: WD Blue 500 GB

Zasilacz: Corsair RM650i

Obudowa: Corsair Obsidian 450D

http://imgur.com/a/E2Gfb

#115 doner

doner

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

a. Spójrz na nasz ogromny świat, wyobraź sobie tam mnie – małego człowieka. Nie tak łatwo wyobrazić sobie kogoś kogo nie znasz, prawda? Nazywam się Patryk, mam 19 lat. Moim jednym z niewielu, a zarazem największym hobby jest esport. W sporcie ciężka praca, motywacja, wiara w siebie i marzenia doprowadzają do osiągnięcia sukcesu, nie ważne jakiej skali - lecz takiego który zadowoli naszą własną osobę. Natomiast esport zawiera w sobie elementy zbliżające nas do sukcesu takie jak sport, lecz tak jak w wyścigach samochodowych same umiejętności bez auta o porównywalnych osiągach do aut rywali nie wystarczą, aby dojechać na szczyt. Dlaczego dzielę się tymi informacjami z Tobą? Jedni pomyślą, że stoję na dachu i fruwam w chmurach, po części mając rację, lecz tak naprawdę chciałbym zrobić kolejny krok na szczyt esportowej czołówki. Pewnie myślisz sobie - czemu on nie pójdzie do pracy?! Fakt, wakacje to dobry okres, aby zarobić na odświeżenie komputera, lecz chciałbym abyś wyobraził sobie Ronaldo (Ronaldo Luis Nazario de Lima). Jeżeli prześledzisz jego historię to prawdopodobnie dostrzeżesz przerwę w jego karierze (1999-2001). Mnie spotkało to samo, kontuzja. Zerwanie więzadła nie było miłą sprawą, a czekanie już drugiego roku na operację uniemożliwia mi uprawianie sportu, a tym bardziej podjęcia pracy 8h/dzień. Do tego dochodzi szkoła, której nie można zaniedbywać. Na komputera i prawo jazdy udało mi się zarobić 4 lata temu, lecz niestety kupienie gotowca ze sklepu okazało się klapą. Wygranie konkursu byłoby dla mnie szansą na rozwój pasji. Czy ''przegranie'' konkursu byłoby dla mnie porażką? Jasne, że nie! :D Będzie to większa motywacja by dążyć na esportowy szczyt mimo przeciwności losu. Moim marzeniem jest zostać profesjonalnym graczem CS:GO,a jako, że jestem człowiekiem pozytywnym i pełnym wiary w swoje możliwości to nie poddam się mimo wszystko. Granie poniżej stałych 60 klatek na sekundę jest irytujące, a to wszystko przy najniżej rozdzielczości (640x480). Może nie jestem osobą która zasługuję na wygraną w konkursie, lecz czemu nie spróbować, a nuż dostanę super prezent pod choinkę :) Mam nadzieję, że chociaż po części przechyliłem szalkę zwycięstwa na swoją stronę.

Pozdrawiam Patryk :)

b.

http://imgur.com/a/u8dbN

Procesor: Intel Core i3-4130 (3.40GHz)
Płyta główna: Dell 088DT1
Pamięć RAM: 4 GB DDR3 (Samsung)
GPU: Intel HD 4400
PSU: Antec VP 500
Obudowa: nie mam pojęcia, komputer gotowy ze sklepu :/

Użytkownik doner edytował ten post 09 grudzień 2016 - 08:57

#116 katoda

katoda

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:49

Witam.

Napiszę krótko i zwięźle, Nigdy nic nie wygrałem.Karte przetestuje, i albo sprzedam moja obecną lub ta konkursowa, ale pewnie moja obecną bo mimo ze wydajna to jest bardzo gorąca, podniosła mi temp. cpu o 10stopni:/ Będe chyba musiał chłodzenie zmienić...a pieniadze przeznacze na ubezpieczenie OC samochodu które muszę zapłacić w lutym, resztę na jakiś sprzęt do pc pewnie.

Procesor: Intel Core i5-2500k 4.5ghz+SPC FORTIS 1

Płyta główna: Asrock p67 pro 3

Pamięć RAM: Goodram ledlight 2x4gb ddr3 1600mhz

Karta graficzna: ASUS Strix R9 390X 8GB

Zasilacz:Thermaltake smart se 630W

SSD: ADATASP920 128 GB

HDD: SEAGATE barracuda 1tb+stary hitachi 320gb:)

Obudowa: Zalman z9 neo

Zestaw budżetowy,typowy składak heh

http://imgur.com/t6XCPRc

#117 Micre

Micre

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:52

Dlaczego ja? 
Rx480 byłby dopełnieniem do mojego zestawu modernizowanego już, dłuższy czas z 1,5 roku. Obecna karta graficzna służy raczej do wyświetlania obrazu o komfortowej grze w większych ustawieniach niż low można pomarzyć (chociaż, są wyjątki dobrze mi się gra w DIRT RALLY), ale da się grać np. w Wiedzmina 3 (ok. 30fps było na ustawieniach low-1680x1050). Komputer głównie służy do pracy więc wymiana karty graficznej nie było moim priorytetem na początku modernizacji. Uznałem, że wymienią ją szybko, ale... nie wyszło do tej pory. Wygrana pod choinkę była by dla mnie bardzo miła, nowa karta graficzna posłużyła by mi do mojej pracy, no i przede wszystkim do gier;)

Zestaw:
Procesor: Intel i7 4790k @4,4k GHz
Chłodzenie CPU: SilentuimPC Fortis 3 HE1425 v2
Płyta główna: Gigabyte GA-Z97M-D3H rev. 1.1
Ram: 8GB CORSAIR Vengeance 2x4GB DDR3 1866MHz (CMZ8GX3M2A1866C9)
Karta graficzna: Asus Radeon HD7770 1GB DDR5
Karta Wi-Fi: Tp-Link TL-WN851ND
Dysk SSD: GOODRAM 120 GB CX200
Dysk HDD: Samsung 160GB HD161HJ
Dysk Zew: WD Elements Portable 1TB
Zasilacz: Corsair CX500M
Obudowa: Corsair Obsidian 350D

Pozdrawiam, Micre

Użytkownik Micre edytował ten post 09 grudzień 2016 - 09:29

#118 MrTomi2k

MrTomi2k

Advanced Member

• Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:56

Marzyłeś kiedyś o płynnej grze w GTA czy chociaż Overwatch w 1080p? Ja też, niestety moja grafika mi na to nie pozwala. Jest to staruszek czyli Radeon XFX 6850. Jego mankamentem jest głośność oraz 1GB pamięci, który nie starcza praktycznie do niczego. Większość mojego komputera wymieniłem pracując w wakacje lecz to właśnie GPU jest najdroższe z wszystkich komponentów i aby na nie zarobić musiałbym czekać do kolejnych wakacji. Niestety parę miesięcy jeszcze do nich pozostało...

Zdjęcie mojego staruszka: http://imgur.com/EYU2tnw

Procesor: i3 4130 3,4GHz

Płyta główna: MSI H81M-P33

RAM: GoodRam Play 1x8GB 1600MHz DDR3

Karta graficzna: Radeon HD 6850 XFX ZNFC

Zasilacz: Be quiet! System Power 8 600W (kupiony od blacka :DD)

HDD: WD Blue 320GB

#119 macgajwer

macgajwer

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:12

Chciałbym dostać tę kartę ponieważ mój komputer już nie daje sobie rady w grach. Nie miałem też nic nigdy ze stajni AMD. Ta karta bardzo by pomogła w uzyskaniu +30 fps'ów.

http://imgur.com/a/ZCKkS

Specyfikacja:

Płyta główna: Gigabyte GA-H67MA

Procesor: Intel I5-2300

Karta graficzna: Asus GT440

Zasilacz:Chieftec CTG-600 600W

Pamięć ram: Kingston DDR3 4 GB 1333MHZ

Dysk: HDD WD Blue 1TB

Hehe te kabelki to jakiś mistrz układał :)

#120 Oskyyy

Oskyyy

Świeżo zarejestrowany

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:26

Cześć Black. Od dwóch lat zbierałem na mój nowy komputer, byłem mega podjarany gdy udało mi się uzbierać okrągłą sumkę ok. 2700zł. Myślałem że wszystko będzie picuś glancuś ale niestety nie było tak jak oczekiwałem i tak czy siak po zbieraniu 2 lat na moją maszynę nie byłem zadowolony. 2GB VRAM, słaba ogólna wydajność mojej karty i tylko ona zaniża całą moją wydajność i w grach musze schodzić do detali nisko-średnich nawet albo obniżając coś co bardziej obciąża karte, Np. Jakość tekstur. Na dodatek dziwne problemy z kartą od 3 miesięcy, konieczność używania przejściówki, konieczność resetowania PC w bardzo losowych momentach ponieważ wariuje, obraz zanika a późniejsze wyjście GTX 1050 totalnie mnie zdołowało.
Oto fotka mojego PC - http://m.imgur.com/gallery/RZF28

Specyfikacja:
i5-6400
MSI B150 PC MATE
Kingston HyperX Fury 2x4GB 2133Mhz CL15
Gigabyte GeForce GTX 950 WindForce OC 2GB GDDR5
Western Digital Caviar Blue 1TB + Transcend SSD370
Corsair VS450

Jeśli wygram, odeślę ci moją starą karte.
Pozdrawiam, Oskar

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#121 Pawcioo

Pawcioo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:32

a: Dlaczego nie ;) Z chęcią przygarnę nową kartę, do starszego już komputera.

b: Zdjęcie: http://imgur.com/a/jLm9W

Procesor: Intel core i5 750
Chłodzie procesora: Thermalright Macho 120 Rev. A
Płyta główna: GIGABYTE GA-P55M-UD2
Pamięć ram: Goodram Play 8gb 1866mhz CL10
Karta graficzna: PowerColor Radeon HD5670 1GB GDDR5
Zasilacz: Antec vpf650
Dyski: Plextor m6s+ 128GB, WD Blue 1TB
Obudowa: SilentiumPC Aquarius X70W

Użytkownik Pawcioo edytował ten post 09 grudzień 2016 - 10:02

PC:
Procesor: i5 750 (3,6GHz oc)
Chłodzie procesora: Thermalright Macho 120 Rev. A
Płyta główna: GIGABYTE GA-P55M-UD2 (rev. 1.0)
Pamięć ram: Goodram Play 8gb 1866mhz CL10
Karta graficzna: PowerColor HD5670 1GB GDDR5
Zasilacz: Antec 650W (VPF650)
Dysk: Plextor m6s+ 128GB, WD Blue 1TB (WD10EZEX)
Obudowa: SilentiumPC Aquarius X70W
Monitor: 23" Samsung SyncMaster F2380

#122 WyrwijFlaka

WyrwijFlaka

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:36

Witaj Black! 

Karta rx480 byłaby idealnym uzupełnieniem mojego komputera, gdyż moja obecna karta dość mocno ogranicza cały zestaw w grach, najmłodsza już nie jest, a i ramu mało, a drugi powód to taki, że po prostu byłem grzeczny cały rok :)

JeDhHZ7.jpg

Procesor: i5 4590

Chłodzenie CPU:  SilentiumPC Fortis HE1225

Płyta główna: Gigabyte B85M-D3H-A

Pamięć ram:  Good Ram Play 8gb 1600mhz

Dysk:  WD Blue 1TB

Karta graf:  XFX R7850 1GB

Chłodzenie GPU:  Accelero Mono Plus 

Zasilacz:   Be Quiet BQT E5-550W

#123 Zientuś

Zientuś

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:40

Witam serdecznie. Jak widać na załączonym zdjęciu czegoś brakuje w moim PC jest to karta graficzna która uległa niefortunnemu wypadkowi dokładnie zawartość szklanki która się wywróciła wleciała do wnętrza obudowy przez top wszystko wylało się na kartę przez co się uszkodziła. W tym momencie nie mogę grać w większość gier które mam na komputerze. Funduszy na nową kartę niestety brak a możliwości zarobku praktycznie niemożliwe w moim wieku. Był bym bardzo ucieszony z wygranej w tym konkursie w końcu mógł bym dokończyć misje poboczne w wiedźminie 3.

Zdjęcie PC :http://imgur.com/gallery/NQeam9k

Specyfikacja:

-CPU - i5-4590

-RAM - Crucial Ballistix 2x4GB DDR3 1600 MHz

-Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012

-Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W

-Płyta główna ASRock B85 Anniversary 

-Obudowa Zalman Z3

-Dysk WD blue Caviar 1TB

Użytkownik Zientuś edytował ten post 09 grudzień 2016 - 09:42

#124 PiciuU

PiciuU

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 09:55

Gitara siema. Nie stać mnie na aparat więc nie mam jak dodać zdjęcie mojego piekarnika. Jak wiadomo idzie zima, temperatury troche przyjebały mnie do kąta i pełnie swoje zadanie nerda. Niestety mój rozpalony radeon już nie wytrzymuje wysokich temperatur i mi czasem wyjebie artefakta, ale ja mu wybaczam, miał trudne dzieciństwo kiedy to został przeczyszczony odkurzaczem ( ale takim dobrym ). Chciałbym dokończyć Wiedźmina 3 bez nagłego blue screena, dlatego liczę, że uda mi się wygrać ten zajebisty toster. 

http://imgur.com/a/GTbDF

Specyfikacja:

Processor : Core i5-4460, Quad Core, 3.20GHz, 6MB, LGA1150 
Graphics Card : Gigabyte Radeon R9 280 OC 
Motherboard : GIGABYTE GA-H81-D3 H81 LGA1150 
Recorder : DVD RW LG GH24NSC0 RBBB 
Hard Disk Drive : TOSHIBA 1TB 3,5'' DT01ACA100 SATA III 32MB 
Memory RAM : KINGSTON HyperX SAVAGE 8GB (2*4GB) 1600MHz 
Power Supply : Chieftec GPS-700A8 700W 

Pozdrawiam wszystkie dobre mordeczki i fanów cypisa

Użytkownik PiciuU edytował ten post 09 grudzień 2016 - 10:01

#125 Ciujes

Ciujes

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:18

Dlaczego?

Witam serdecznie całą ekipę. Swój nowy PC złożyłem jakieś 2 mies. temu, niestety nie było mnie stać na kupno wszystkich nowych podzespołów... Ze starego PC został napęd DVD, dyski oraz karta graficzna. Dysków i napędu nie mam zamiaru wymieniać (może SSD na pojemniejszy i szybszy (mam na oku Iridium Pro)), aczkolwiek od czasu kupna tego PC rozglądałem się za karta graficzną, która idealnie dopełni ten PC, zarówno pod względem estetycznym jak i bilansie wydajności.

Pierwszy wybór padł na GTX 1060 od Gigabyte w wersji G1 z 6GB pamięci, lecz nie mam zamiaru wymieniać karty przez najbliższe 2 lata, dlatego chcę zostać przy czerwonych.

Jakiś tydzień temu natknąłem się na właśnie tego RX'a, RS oraz GTR. Spodobała mi się jego czarna kolorystyka oraz podświetlane logo a odkąd na kanale blackwhite TV zobaczyłem test wersji RS i wymieniane, podświetlane wentylatory byłem wniebowzięty. RX 480 RS od XFX z niebiesko podświetlanymi wentylatorami stał się moim celem i marzeniem, najwspanialszym dopełnieniem mojego PC i spełnieniem marzenia.

Nie wiem czy wygram czy nie, ale jednego jestem pewien - Black przeczyta ten post i w tym miejscu chciałbym go serdecznie pozdrowić, robisz świetną robotę, tak trzymaj! :)

CzarnoNiebieski 

http://imgur.com/k533azh

Specyfikacja:

GPU: Gigabyte Radeon R9 270XOC 2GB

CPU: Intel Core i5 6600K 4.4GHz

Chłodzenie CPU: SilentiumPC Fortis 3 v2

Płyta główna: MSI Z170A SLI PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4, 16GB(4x4GB), 3000MHz, CL15, Black

PSU: Chieftec A-80 CTG-650C, 650W

Obudowa: SilentiumPC AQUARIUS AQ-X70W Pure Black

LED: SiletniumPC Aurora Lighting System RGB-302

HDD: Seagate Desktop SSHD 1 TB

SSD: Kingston V300 120GB SATA3

Napęd DVD: LiteOn Nagrywarka DVD-RW

Użytkownik Ciujes edytował ten post 09 grudzień 2016 - 10:21

#126 Busiuv2

Busiuv2

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:31

kTGKc1g.jpg

Chciałbym wygrać jakiś podzespół do mojego peceta nie mówię że to musi być karta graficzna, lecz obecna to najsłabszy punkt całego zestawu. Bardzo lubię podkręcać od grafik po pamięci ram, procesory,(Tutaj link do mojego profilu na hwbota gdzie wrzucam wyniki jakie uzyskałem http://hwbot.org/user/busiuv2/), dodając że przy designie i budowie mógłbym siedzieć cały czas. Bardzo potrzebne jest mi chłodzenie do mojej i7, ponieważ na tym które widzicie na zdjęciu (warte około 30zł), nie da się kręcić wyżej niż 4.8GHz, nie daje rady go schłodzić. :D

Zestaw LED był by dobrze widziany ponieważ rozmyślałem o nim, ale hajs się nie zgadza, dodając że posiadam obudowę z oknem :D Pozdrawiam Czarno/Białego

PROCESOR:Intel i7-4790K @4.8Ghz
PŁYTA GŁÓWNA: Asrock Z97 Anniversary 
KARTA GRAFICZNA: Palit GTX750 Ti 
PAMIĘĆ RAM: 4x4GB 1600Mhz 
ZASILACZ: Corsair VS450 
CHŁODZENIE:Arctic Freezer 7 +2x120 wiatraki 
DYSK SSD: Kingston V300 128GB 
DYSK HDD: WD BLUE 1TB

OBUDOWA: SilentiumPC M45 Pure Black

#127 pa123

pa123

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:33

Uważam że to ja powinienem wygrać tą kartę grafiki ponieważ moja jest już leciwa oraz wysłużona i nie spełnia wymagań w nowych grach w ustawieniach jakie chciał bym uzyskać, lecz jeśli nie wygram karty konkursowej to niechaj będzie uciechą kogoś innego kto również jak ja jej potrzebuje.

Zdj. komputera:   https://i.imgur.com/5bdCnZt.jpg

Specyfikacja zestawu:

Płyta główna- Asrock 990fx extreme 3

Procesor- AMD FX 8370E

Karta grafiki- Asus GTX 460

Pamięć ram- Kingston HyperX Fury 1866MHZ

Dysk Hdd- Samsung 1Tb

Zasilacz- Chieftec A-90 GDP-650C  650W

Chłodzenie- SILENTIUM PC SPARTAN PRO HE 924

Nagrywarka DVD- NEC

Czytnik kart- SEMA

Obudowa- I-BOX orion 919

#128 Dawid_goldi

Dawid_goldi

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:53

Siemanko Black i wszyscy moderatorzy, którzy za kilka dni bedą musieli czytać te wszystkie nędzne historie.

Mam na imię Dawid i kocham gry a jestem taki biedny...
Żartuję!

Będę walił prosto z mostu.
Kilka tygodni temu kobieta mnie zostawiła. Płakać nie będę - nie układało się. Dzieci też nie mamy więc gitara.
Kiedy przyszło do podziału majątku nie było z niczym większego problemu. Jakieś meble, sofa... phi! Bierz i nara! Problem pojawił się kiedy powiedziała - Sprzedajemy samochód 
i chcę połowę pieniędzy!

W tym momencie w straszną panikę wpadłem bo samochód to moje narzędzi pracy. Musiałem się więc dogadać...
Oddałem jej 50 cali TV, wszystkie gry i konsole (trochę tego było) no i nasz komputer do grania. Zgodziła się. Zabrała wszystko i zostałem w pustej chacie.

Teraz nie mam zupełnie na czym popykać chociaż baze na niezły komputer do grania już mam. Brakuje grafy i budy a nowy DOOM stygnie.

Komputer jakim dysponuje na tą chwilę to biurowy HP EliteDesk 800 G1 SFF. Zanim zaczniecie się śmiać to przedstawie na szybko specyfikacje po upgrade'dzie:

Intel i5 4590
8GB Crucial Ballistix Elite 1866 (2x4GB)
Zailacz HP 240W 80+ Gold
Dysk na system 120GB SSD Adata SU800
Dysk na dane 500GB Seagate Barracuda
Karta graficzna Asus GeForce 710 1GB DDR3
Nagrywarka DVD i Karta sieciowa PCI-e

Dla tych nie w temacie nadmienie, że to komputer typu SFF więc wejdzie tu tylko karta graficzna o niskim profilu. W tym momencie najmocniejsza to GTX 750ti.
Msi zapowiedział kilka tygodni temu GTX 1050Ti w wersji LP ale na razie ani widu ani słychu.

Teraz do sedna. Jak widzicie baza nie jest zła. Procek, dyski, ramy są porządne.
Dlatego też postanowiłem zbudować sobie komputer do grania. Co jakiś czas dokupowałem sobie części i mam już prawie wszystko.
Nie mam tylko grafy (tzn mam 710 :)) i budy. Częsci ktore kupiłem to:

Płyta główna Asus Vanguard B85 (używana)
Chłodzenie Cooler Master Hyper 103 (nowe)
Zasilacz Corsair CX 500 (refurbished)
Budy jeszcze nie kupiłem ale będzie to Thermaltake Versa H15

Załączam zdjęcia mojego komputera - http://imgur.com/23Msi7I

Zdjęcia części, które kupiłem - http://imgur.com/Fi5mAHK

Zdjęcie komputera do grania, ktory zbudowałem, a którego już nie mam :)http://imgur.com/IKf4thX

No i zdjęcie mojego niegdyś pięknego pokoju gracza... - http://imgur.com/jGAyeKc

Na koniec chciałbym tylko zaznaczyć, że nie użalam się nad sobą, nie jestem chory ani biedny i dramatów życiowych też nie przeżywam.
Swiat mi się nie zawali jeśli grafiki nie wygram :)

Chciałeś Blacku powód no to masz - baba...

Pozdrowienia dla wszystkich
Dawid

#129 Pawcio6860

Pawcio6860

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:20

Witam. Biorę udział w konkursie ze względu ,iż mój PC nie nadaje się kompletnie do gry w dzisiejsze tytuły ,ponieważ jego podzespoły są przestarzałe. Wiem ,że karta nie podniosłaby osiągów tego sprzętu ,gdyż inne elementy z pewnością blokowałyby jej działanie lecz bardzo wierzę ,że uda się Mi ją wygrać. Wtedy na pewno zrobiłbym sobie dodatkowy prezent pod choinkę i zainwestowałbym w wymianę kilku rzeczy by w końcu móc zagrać w przyzwoitej jakości w nowsze gierki. Z tego miejsca chciałbym Cię serdecznie pozdrowić Blacku i życzyć powodzenia innym ! ;)

http://imgur.com/a/Ntx8S

Specyfikacja: 

CPU : Intel Core 2 Quad Q9300 + Autorskie Chłodzenie xD (boxowe wysiadło)

GPU : Nvidia GT240 + Autorskie Chłodzenie (boxowe wysiadło)

RAM : 2x4GB

Zasilacz : Corsair VS650

Płyta Główna : Asus P5G41T-M LX

Dysk1 : Samsung 1TB

Dysk2: Samsung 80GB

#130 Shafcik

Shafcik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:28

Witam,

mam na imię Łukasz i wystartowałem w konkursie, ponieważ ciągle jestem na etapie poszukiwania karty do mojego zestawu. Jak widać na zdjęciu złącze PCI ciągle puste, ale postaram się wyjaśnić zwięźle dlaczego i może to będzie dla Ciebie Blacku dobrym argumentem dlaczego akurat ja miałbym otrzymać kartę. Długo zbierałem na swój sprzęt. Pierwszy staż po studiach, odkładanie grosza, ponieważ chciałem mieć coś swojego na co zapracuję i poszanuję. Ok 2 lat temu udało mi się zebrać sumkę w miarę sensowną. Chciałem zbudować na początek mocną bazę, o którą się nie będę musiał martwić jeśli chodzi o wydajność. Wszystkie podzespoły dobierałem szperając po forach w tym i na Twoim. Szukałem porad co i jak połączyć. Jakie podzespoły wybrałem opiszę niżej, żeby nie przedłużać. Pozostała karta graficzna. W czasie moich zakupów wychodziły generacje Radków serii 300 i GTX-y 900. Jednak ciągle coś miałem w głowie, że to nie to. Mogę jeszcze poczekać. Integra Intela wystarczała do tej pory na to w co grałem (WOT, CS:GO). Jednak przyszedł czas, aby w końcu podjąć decyzję. Obecne generacje w zasadzie przekonują mnie, że już warto po nie sięgnąć. Jestem bardzo bliski wyboru RXa 470 ze względu na fajny stosunek cena/wydajność. RX 480 był trochę w sferze moich marzeń. Długo się czekało na jego premierę i to co pokaże. Jednak cena jest dla mnie trochę zbyt wysoka. Interesuje mnie wyłącznie granie w FHD co obie karty spokojnie by zapewniły, jednak myśląc o przyszłości 480-ka "żyła by dłużej". Nie chcę już czekać. Jest tyle świetnych tytułów, które warto ograć. I muszę się tu przyznać, że jeszcze nie grałem w Wiedźmina 3. 1-ka i 2-ka już dawno ograne, a na drodze ciągle stoi brak karty. Może trochę się rozpisałem, ale chyba nawet z sensem ;) Pora wykonać pozostałem punkty ;)

Oto wnętrze mojego komputera:

http://imgur.com/r3TqIzN

A to specyfikacja:

CPU: Intel Core i5 4690k  (ciągle nie podkręcony, ponieważ nie było potrzeby)

MOBO: ASRock Z97 PRO4

RAM: TeamGroup Vulcan Orange 2133 CL 10 - 8GB

Cooler CPU: Thermalright HR-02 Macho rev.A

Zasilacz: Antec True Power Classic GOLD 550W

Dysk na system: Crucial MX100 128GB

Dysk na dane: Hitachi 2,5 cala 180GB - tymczasowo wyjęty z laptopa, który mi padł (widać na foto, że delikatna prowizorka z jego montażem, ale chciałem tylko dane odzyskać z niego)

Obudowa: Zalman Z3 Plus (1x 12cm zasysający na froncie, 1x wyciągający z tyłu, 2x wyciągające u góry)

Jestem z niego mega zadowolony, działa błyskawicznie i nigdy mnie nie zawiódł. Jednak brakuje tej grafiki ;)

Pozdrawiam i dziękuję za możliwość udziału w konkursie

Użytkownik Shafcik edytował ten post 09 grudzień 2016 - 11:32

#131 karwan33

karwan33

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:30

Witam. Od dawna marzyłem o komputerze, który będzie mi pozwalał na rozrywkę w 60+ FPS przy ustawieniach wysokich bądź nawet ultra. Przez 2 lata "walczyłem" i stworzyłem małego potworka, tylko niestety musiałem postawić na komputer bardziej do pracy, do szybkiego reagowania, dlatego też posiadam taką a nie inną kartę graficzną (czyt. brak). :D  W wolnej chwili, nawet przy tym GPU staram się nie odstawać od innych w grach typu CS:GO, uwzględniając to, że koledzy maja komputery po 5k i "zamykają":D  . Ale niestety, to jednak przeszkadza,te ich namolne gadanie typu: taki komputer a karty brak... Czasami potrzebuje popracować w PS, i niestety muszę się męczyć :/ . Kiedy patrzę na wnętrze tej małej "bestii", to aż mi łza leci, ponieważ ta karta niszczy piękny wygląd. Zastanawiam się już kawał czasu nad GPU, ale zawsze coś, zawsze znajdzie coś, co odbierze to małe marzenie :( .  Kilka razy startowałem w konkursach IT, głownie u BlackWhite'a ale nigdy się nie udało, ale ja jestem z typu ludzi, dla których podnieść się z porażki równa się sukcesowi.  Pozdrawiam BlackWhite'a i całą ekipe http://extrememem.com/  . Black w tej branży jesteś najlepszy, rób to dalej, bo takich ludzi jak ty można policzyć na palcach u jednej ręki. Dobra koniec tego, trzeba kończyć.

Specyfikacja: 

Serce = CPU: i5-6600k ( podkręcone do 4,5 przy napięciu 1,34V (oczywiście wg poradnika Black'a :D),

Chłodzenie CPU: SilentiumPC Fortis 3 v 1.0 ,

MOBO: Asus Z170 Pro Gaming,
GPU: Radeon 6670,
RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 8GB (2x 4GB), 3200 MHz, CL15, 1.35V,
PSU: SilentiumPC Vero M1 600W 80Plus,
SSD: Samsung 850 EVO 120GB,
HDD: WD Blue 1TB,
CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black,

Oto wnętrze tego biednego stworka:  https://imgur.com/a/qsFBi

#132 MatSze

MatSze

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:30

Witam.

1.
Chciałbym bardzo wygrać ową kartę graficzną, ponieważ tak się składa, że żadnej nie posiadam, gram na zintegrowanej karcie z mojego procesora.
Chciałbym razem z moimi kolegami grać w gry takie jak GTA 5, Rust oraz H1Z1, jednak mój komputer na ten moment mi tego nie umożliwia, a kupno karty to wydatek, na który w tym momencie nie mogę sobie pozwolić.. Wygranie konkursu na tą kartę byłby zdecydowanie jednym z najlepszych dni w moim życiu.

2.
Zdjęcie mojej jednostki od wewnątrz: https://imgur.com/a/M2kI7

Specyfikacja:

Proceso
r: I5 4460
Płyta Główna: Asus H81M Plus
RAM: 2x4GB Crucial Ballistix 1600Mhz CL9
Karta Graficzna: Intel HD 4600
Obudowa: SilentumPC S20
Zasilacz: SilentumPC Vero L1 500W
Dysk Twardy: WD Caviar Blue 1TB
Napęd: ASUS, nie znam dokładnie modelu

Obiecuję ogarnąć kabelki, haha.

Pozdrawiam Serdecznie :D.

#133 pronx18

pronx18

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:36

Hej, Black

od nie dawna rozpatruję kupno nowej karty graficznej, lecz budżet jaki posiadam i inne wydatki trochę mi nie pozwalają na to. Uważam, że to ja powinienem dostać tę kartę, ponieważ oprócz rozrywki, głównie posłużyła by mi ona w rozwijaniu mojego hobby, jakim jest tworzenie efektów specjalnych do filmów oraz bawienie się ogólnie grafiką 3D (tworzę w After Effects oraz Cinema4d). Są to programy graficzne, więc polepszenie tego podzespołu dałoby więcej możliwości, lepszą wydajność oraz szybszy render. 

Zdjęcie komputera: http://i.imgur.com/d...ur.com/dHpzHjn 

Karta Graficzna: Gigabyte GTX 750 Ti 2GB

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta Główna: MSI H81-P33

RAM: Cruicial Ballistix 1600 DDR3 8GB

Dyski: Transcend 128GB SSD(na system operacyjny oraz programy), Western Digital Caviar Green 500GB, Seagate 1TB

Zasilacz: Antec VP 500 - 500W 

Pozdrawiam

Użytkownik pronx18 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 11:58

#134 MłodyKOCZNUR

MłodyKOCZNUR

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:42

Dzień dobry lub Dobry wieczór.

Dlaczego chciałbym wygrać tą kartę graficzną? Niestety odpowiedz w moim przypadku nie będzie taka prosta z powodu, że nie posiadam swojego komputera. Jestem 16-letnim chłopakiem, w momencie kiedy to piszę używam laptopa mojej mamy ASUS X58L z 2008r, komputer ma już 8 lat i nie nadaje się praktycznie do żadnej z bardziej wymagających czynności takich jak na przykład : obrabianie filmów, zdjęć czy zwykłego przeglądania internetu, o graniu w gry już nawet nie wspomnę. :-/ W wakacje tego roku postanowiłem pójść do pracy w celu odłożenia pieniędzy na swój własny komputer, gdzie przez dwa miesiące pracy udało mi się zarobić ok.1200 zł.Po dołożeniu tych pieniędzy do moich oszczędności udało mi się uzbierać sumę 2000zł. Uważałem, że jest to zbyt mała suma do złożenia komputera na lata do pracy i rozrywki polegającej na grze w gry ze znajomymi (niestety nie miałem nigdy szansy na doznanie tej przyjemności) dotychczas do grania w różnego typu gry używałem swojego telefonu HUAWEI P8 LITE, jak można się domyśleć nie jest to zbytnio komfortowe.Podzespoły z jakich chciałbym złożyć swój komputer to:

procesor-

Intel Core i5-6500, 3.2GHz

karta graficzna-

Karta graficzna Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB

zasilacz-

Zasilacz Corsair CX450M 450W

pamieć ram -

Pamięć GoodRam PLAY DDR4, 2x4GB, 2400MHz

płyta gówna-

Płyta główna MSI B150M PRO-VDH

dysk-

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB

dysk ssd-

Dysk SSD ADATA Premier Pro SP550 120GB

obudowa-

Obudowa SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

Zdjęcie narządów laptopa ( zdaję sobie sprawę z tego, że powinny być to zdjęcia komputera stacjonalnego, ale takiego nie posiadam. Zdjęcie pozyskałem z internetu z powodu braku możliwości rozkręcenia laptopa)

http://imgur.com/a/S4lGE

PODZESPOŁY LAPTOPA:

Model X58L-AP023A Procesor Dual Core T3200 (2.0 GHz)
1 MB, FSB 667 Mhz Chipset płyty Intel GL960 Express
ICH8-M Pamięć 2048 MB DDR2 667 MHz SO-DIMM (1 x 2048 MB)
max 3072 MB Matryca 15.4" WXGA 1280 x 800
Błyszcząca Dysk 250 GB SATA 5400 obr./min Napęd optyczny DVD+/-RW Super Multi (DL) Karta graficzna Zintegrowana grafika
Intel Graphics Media Acceler

Z powodu wcześniej wymienionych chciałbym wygrać kartę graficzną, aby móc się cieszyć własnym komputerem.

Nie ukrywam też tego, że chciałbym wykorzystywać komputer do rozgrywek w różnego typu gry ze znajomymi, bo to własnie gry i esport opanowały młodzież w XXI wieku.

Pozdrawiam :blush:

#135 RafalFromPL

RafalFromPL

Advanced Member

• Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:52

Jako że jestem pingwiniarzem, to chciałbym po jak spisuje się AMD na Linuxie. Kiedyś podchodziłem do tej firmy, a raczej jeszcze do ATI i to była drogą przez mękę żeby podziałać na sterownikach producenta.

Po około 2-tygodniowym przetestowaniu kartę graficzną mogę przekazać kolejnej osobie jako nagrodę w innym konkursie organizowanym przez Blacka.

Specyfikacja:

Płyta główna: ASUS H110 M-D

Procesor: Intel i5 6600

Chłodzenie procesora: SPC Fera 2

RAM: DDR4 16 GB Crucial 2133 MHz

SSD: Crucial MX200 500 GB

HDD: Seagate 7200.12 500 GB

DVD: Samsung/Toshiba SH-S223C

Karta graficzna: Gainward GTX 780 "GLH"

Obudowa: SPC Brutus M23

Zasilacz: SPC Supremo M1 550W

1ytxXQf.jpg

PC: ASUS H110M-D, i5 6700, 16GB DDR4, 500GB SSD+500GB HDD, ASUS GTX980, GNU/Linux openSUSE 15.0
Laptop: HP ProBook 6570b, i5 3230M, 12GB DDR3, 240GB SSD, GNU/Linux openSUSE 15.0

Mobilnie: Ulefone Power 3S, Android 7.1.1 / Lenovo K6 Power 16GB, Android 7.0 / Moto G 1gen, Android 5.1
/ Nokia 6310i

#136 jakubulec

jakubulec

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 12:04

1.

a. Dlaczego ja? Ponieważ składam komputer w kolorystyce czarno/szarej i chce jakoś zadbać o jego estetykę, a do tego przydało by się mieć sensowną karte... A taka piękna czarna karcioszka idealnie by się tu wpasowała! Dodam dla potomnych, iż porzuciłem AMD na rzecz używanego gtx960 i do teraz tego odżałować nie moge... Miło by było wrócić do AMD :) 

b.http://imgur.com/a/rgZCH wrzucam link ponieważ zdjęcie jest w dość dużej rozdzielczości.

CPU: i5 3470k

COOLER: BeQuiet! PureRock

GPU: nVidia GTX960 2gb

MOBO: AsRock zh77 pro3

RAM: 2*2gb 1600mHz, 2*4gb 1600Mhz HyperX Gennesis

PSU: XFX PRO450W

HDD: WD blu 1TB

SSD: 2* Crucial MX200 250GB

CASE: BeQuiet! SilentBase 800 Windowed

Użytkownik jakubulec edytował ten post 10 grudzień 2016 - 12:08

#137 kamilowski_94

kamilowski_94

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 01:35

Dzień dobry, Witam

Zawsze lubiłem i ceniłem sobie granie na wysokim poziomie, ciesząca oczy grafika, płynność w rozgrywce, detale ultra i wysoka rozdzielczość, to jest to. Dawno o tym zapomniałem kiedy to mój komputer przestał sprawdzać się w coraz to nowszych tytułach gier. Aktualnie zamierzam zmodernizować lub nawet złożyć na nowo całą jednostkę, a wygrana karta graficzna idealnie dopełniłaby całość. Poniżej link do mojego PC i jego parametry :

http://imgur.com/a/o2zx7

Płyta główna Gigabyte GA-68MT-S2
Procesor AMD FX6100 3,3Ghz
8Gb Ram 1333Mhz
Dysk twardy Seagate Barracuda 500Gb
Karta Graficzna Gigabyte GTX 550Ti 1Gb

Zasilacz Modecom 500 watt

#138 AndżejKrul

AndżejKrul

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 02:57

Dzień dobry,
chciałbym tę kartę, ponieważ kurde bele, gdzie te czasy, kiedy można było wszystko w grach ustawić na maksimum #pcmasterrace:diabel: A tak na serio - grafika w moim zestawie to wąskie gardło i procesor to chyba już chyba się zanudził na tych wakacjach, obija się cwaniak i trzeba mu skołować jakąś robotę, a ta karta z pewnością by w tym pomogła.

Zestaw: http://imgur.com/a/pYO31

Spec:
CPU - Intel Core i5 3570K @ 4,3 GHz + Cooler SilentiumPC Fortis z pasta ArcticCooling MX-4
GPU - Gigabyte GeForce GTX 660 Windforce 2GB
Płyta główna - Gigabyte GA-Z77X-UD3H
RAM - Kingston HyperX DDR3 2x 4 GB 1600 MHz CL8
Dysk - WD Blue 1TB
Zasilacz - OCZ StealthXStream 700W
Obudowa - Thermaltake M9

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!

#139 dell_user

dell_user

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 05:05

Dzień dobry

Mocniejsza karta graficzna bardzo by mi się przydała aby rozpocząć upgrade mojego komputera. Złożyłem ten budżetowy zestawik do gier 1,5 roku temu i już jest słabawy. Karta miałaby u mnie bardzo dobre warunki pracy gdyż:

- specjalnie dla niej kupiłbym lepszy zasilacz (choć obecny nie jest zły),

- miała by bardzo dobre chłodzenie (w obudowie są 4 wentylatory 120mm),

- nie wyginała by się pod własnym ciężarem (w obudowie jest podpórka),

- pomimo że obudowa jest ofiltrowana, to i tak często czyszczę wnętrze komputera z każdej odrobiny kurzu,

- nigdy nie była by podkręcana, bo odkąd mam PCta, tj. od 15 lat nigdy niczego nie podkręcałem (chyba że podkręcone jest fabrycznie) :)

Po karcie i zasilaczu rozpocząłbym dalszy upgrade, procesor (np. i5-4460), jakiś SSD a w odleglejszej przyszłości wymieniłbym pamięci RAM na 16GB. Płyta główna by została, gdyż jak już wspominałem niczego nie podkręcam :)

Aha zapomniałbym: wybrałbym niebieskie podświetlenie karty, i przez okienko w obudowie widok byłby ciekawy.

Fotka mojej maszyny (z 12-letniego aparatu ;)):

http://imgur.com/NbZXV0V

I jej konfiguracja:

CPU: i3 4160
Płyta gł.: MSI H81M-P33
GPU: Asus Radeon R9 270 OC 2GB
RAM: Crucial DDR3 1600MHz CL11 2 x 4GB
PSU: Chieftec iArena Series GPA-500S8 500W
HDD: Toshiba DT01ACA050 500GB
Buda: Zalman Z3 PLUS

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu :)

Użytkownik dell_user edytował ten post 10 grudzień 2016 - 05:16

#140 kapelos23

kapelos23

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 09:26

Cześć Black i ekipo ITPC. Chciałbym wygrać ten konkurs ponieważ mam dylemat związany z moim komputerem. Ostatnio spalił mi się zasilacz komputerowy, niby normalna sprawa jednak problem polega w cenie.. Zasilacze 850w są dla mnie zbyt drogie więc będę musiał skierować w stronę zasilaczy 650w. Wadą tego rozwiązania jest rezygnacja z układu crossfire co skutkuje dramatyczną wydajnością. Najbardziej boli mnie to że moje cpu  wydajnościowo stoi obok stockowych i3/i5. Jednak z jedną kartą graficzną strasznie cierpi. 

Specyfikacja:

Obudowa:  T-Systems MidiTower 40

Płyta główna: Asus p6t deluxe v2

Procesor: Intel® Xeon® Processor W3520 OC 4.0 ghz 

Chłodzenie: Spc grandis

Pamięć: Good ram, DDR3 2x4GB

Zasilacz: Tacens Radix 850W 85 

Karta graficzna: Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme OC (Crossfire x2) 

Dysk: SEAGATE LAPTOP THIN 500GB SSHD

http://imgur.com/XCqpHKo

Pozdrawiam !!

#141 Ziomo

Ziomo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 09:45

Witam, na zdjęciu widać mój komputer kupiłem go tydzień temu czekam jeszcze na procesor, karty graficznej nie posiadam był plan korzystania jak na razie z zintegrowanej bo najzwyczajniej nie stać mnie na kartę graficzną. Dlaczego akurat ja ? Bo nie mam karty graficznej wcale i myślę że RX480 8GB idealnie pracował by z i5 6500 :) a na zintegrowanej w ten procek mógł bym co najwyżej pograć w lola i oglądać filmy. Pozdrawiam !

zdjęcie komputera:

http://imgur.com/a/UnQbe

Specyfikacja:

ProcesorProcesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB, BOX

Płyta główna - MSI B150 Mortar Mortar

RamGoodRam PLAY DDR4, 2x4GB, 2400MHz, CL15

Zasilacz SilentiumPC Vero M1 600W 80Plus

Dysk Western Digital Caviar Blue 1TB

Obudowa SilentiumPC Gladius M35

Karta Graficzna - BRAK

ps: Procoesora nie widać na zdjęciu ponieważ czekam jeszcze na kuriera.

Użytkownik Ziomo edytował ten post 10 grudzień 2016 - 09:47

#142 Szymek226

Szymek226

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:06

a. Bardzo chciałbym dostać tę kartę, ponieważ moja obecna nie nadąża za procesorem.Komputer składałem sam szukając części w niskich cenach, lecz karty graficzne dorównujące mojemu procesorowi wielokrotnie przewyższały mój budżet (chodzę do szkoły więc zbyt wielki on nie był). Na obecny komputer składałem kilka lat i wykorzystałem na niego wszystkie pieniądze jakie miałem. "Komputer jest tak szybki jak jego najwolniejsza część". Mając tą kartę moc komputera wzrosła by wielokrotnie, ponieważ nie ograniczałaby ona mojego procesora.

b. http://imgur.com/a/lBcc6

CPU: Intel Core i7-3820

GPU: AMD Radeon HD 7870

Płyta główna: ASUS P9X79

RAM: Kingston HyperX 2x 4 GB 1866 MHz

Zasilacz: Modecom Logic 600W

HDD: WDC WD5000AADS-67S9B1

Użytkownik Szymek226 edytował ten post 10 grudzień 2016 - 10:10

#143 Pemol98

Pemol98

Advanced Member

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:17

Gdy 9 października próbowałem uruchomić moje maleństwo coś poszło nie tak- nie uruchamiał się. Poszukałem rozwiązania w internecie, aczkolwiek nic nie pomogło. Zaprowadziłem komputer do lekarza. Po kilku dniach operacji, powiedział mi, że to koniec. Umarł. Załamałem się, nie wiedziałem co teraz będzie. Przeszukując internet oszacowałem straty na ponad 1000zł. Spaliła się karta graficzna, płyta główna, zasilacz śmierdzi, aczkolwiek testy przeszedł, dysk działa- aczkolwiek ma jeden atrybut słabszy- ale da radę jeszcze. Padła również jedna kość RAM, którą mogę jeszcze wysłać na gwarancje. Posiadam 3-generacji procesor, przez co tylko na allegro znalazłem w rozsądnej cenie płytę główną- 300zł. Zalecano mi wymianę zasilacza- czyli koszt koło 200zł. Najdroższa będzie karta graficzna- myślałem nad gtx 1050 który będzie w podobnej wydajności co moja stara karta. Niektórzy pewnie powiedzą, że 1000zł to mało. Może dla nich tak, ale dla mnie osoby które nie pracuje, a się uczy to jest ogromny wydatek. Rodzice powiedzieli, że na moje zachcianki które nie dają mi nic w życiu nie pomogą. Jedynie mogę z kieszonkowych odkładać + pracować w wolnych chwilach. Do końca ferii może i uzbieram na płytę, oraz zasilacz. Niestety pieniądze na kartę pewnie uzbieram dopiero w wakacje- miesiąc przed majem niestety nie będę mógł pracować w weekendy ponieważ mam maturę i trzeba będzie powtórzyć sobie materiały- tylko właśnie na czym ? Skoro nie mogę wydrukować sobie nawet arkuszy maturalnych :/ Owa karta graficzna na pewno by mi pomogła w uzbieraniu na mój komputer.

Aktualnie moje wnętrze wygląda następująco:

https://imgur.com/a/QyAo4

A kiedyś wyglądał tak (mniej więcej)

https://imgur.com/a/AJ81M

Pełna specyfikacja:

Procesor: I5-3350p

Płyta główna: Brak (dawniej msi b75a-g43)

RAM: Crucial Ballistix 8GB(2x4GB) (jedna kość spalona)

Karta graficzna: Brak(dawniej Radeon hd 7870 wer. oc)

Dysk twardy: Dysk Seagate Barracuda

Zasilacz: XFX PRO 550

Obudowa: Zalman z9 PLUS

#144 seso

seso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:29

Chętnie zamieniłbym moją obecną kartę, która już powoli zaczyna nie domagać w nowych grach na potworka od XFX.
Niebieskie podświetlenie idealnie wpasuje się do innych podzespołów mojego komputera. 

http://imgur.com/1XuekQC

MOBO: MSI z77a-gd65
CPU: i5 2500k @ 4.5Ghz z napięciem 1.28V
CHŁODZENIE CPU: Zalman CNPS10X Performa + Enermax Cluster 
RAM: 2x4gb Hyperx Fury ddr 3 1866mhz cl 10
GPU: Sapphire 7950 Vapor-X
PSU: Enermax Naxn 550w adv
SSD: Kingston V300 120GB
HDD1: Seagate Barracuda 500GB
HDD2: WD Blue 500GB
HDD3: WD Blue 250GB
CASE: Enermax Skalene

#145 Carradine

Carradine

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:45

Witam serdecznie!

1a: Chciałbym wygrać tą kartę ponieważ myślę że byłby to bardzo trafny prezent dla mnie, jak i zarówno dla moich młodszych braci którzy potrzebują nowej karty, co z pewnością odciążyłoby moich rodziców z dodatkowych kosztów. Uczęszczam do technikum o profilu informatycznym, więc myślę że z pewnością karta trafiłaby w dobre ręce i zostałaby wręczona w prezencie młodszemu pokoleniu. Jeszcze nigdy nie udało mi się nic wygrać, więc byłoby super gdyby w końcu nastąpił ten przełomowy moment. Pracuję dorywczo w warsztacie samochodowym gdzie wykonuję różne prace, od czyszczenia aut, po wymianę kół. (Jeszcze nigdy nikt nie skarżył się że komuś coś nie działało! :D) Wynagrodzenia dostaję niezbyt dużo, więc pokryć koszty nowej karty graficznej nie byłoby łatwo, wolałbym raczej zamienić te pieniądze na udoskonaleniu swojego zakresu wiedzy w informatyce. Za niedługo ukończę 18 lat (17 grudnia) więc i ja byłbym zadowolony gdyby udało mi się wygrać kartę dzień po urodzinach. W wolnych chwilach opiekuję się rodzeństwem, gotuję obiady, sprzątam itd. Mam nadzieję że uda mi się stworzyć idealny prezent dla braci i w końcu nie będą mi zawracali głowy gdy będę robił projekt na swoim komputerze. Pozdrawiam Jakub.

1b: http://imgur.com/1Fdg3KX - zdjęcie komputera

Specyfikacja komputera:

Procesor: Intel Core i5 4690k (Niepodkręcony)

Karta graficzna: MSI Radeon 280x (Niepodkręcony)

Płyta główna: ASRock Z97

RAM: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB)

Dysk: Western Digital Caviar Blue 3.5 1TB

Zasilacz: Corsair 550W

Obudowa: Zalman Z3 PLUS

#146 lukagub1

lukagub1

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:48

Cześć Black,

Od bardzo długiego czasu myślałem nad zmianą PC'ta. Ale są ważniejsze wydatki... 4 letni komputer nie daje sobie już rady nawet z tak bardzo lubianym przeze mnie Wiedźminem. Granie w niecałych 20fps na najniższych z najniższych detalach to tragedia. W końcu przyszedł czas na zmianę, lecz budżet ogranicza się do 2 tysięcy zł. Jestem zmuszony do wybrania komputera w tej kwocie, co niesie za sobą kilka rzeczy. Musze wziąć komponenty które nie są przyszłościowe. Nie chce za rok wymieniać komputera no nowy. Taka karta graficzna, którą oferujesz w konkursie pomoże mi o wiele, nie tylko w budżecie ale i będę mógł kupić lepsze podzespoły. Nie będę musiał patrzeć czy karta którą wezmę będzie mogła na spokojnie utrzymać grę w stałych 60fps'ach. 

CPU: i7-3770
GPU: GT 640 OEM 
MOBO: Lenowo 3019 
RAM: 3x4gb 800mhz
PSU: Nie określony
HDD1: Seagate 1TB
CASE: Lenovo 

PS: Do obudowy nie zaglądałem od dawna ( wyczyściłem trochę do zdjęcia ). Komputer jak widać nie był składany przeze mnie. Jeśli uda mi się jakoś wygrać będę w 7 niebie i pochwalę się nowym PC gdy go już złożę.

Pozdrawiam.

#147 maniekpl32

maniekpl32

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:59

Witam 

Chciałbym wygrać tą kartę graficzną ponieważ aktualna karta którą posiadam mocno ogranicza procesor oraz kiedy gra się w bardziej wymagające gry po prostu nie wyrabia i jest strasznie głośna 

Zdjęcie : http://i.imgur.com/dTb1BSV.jpg

Specyfikacja : 

CPU: Intel Core i5 4460
Cooler : corsair hydro h60
GPU: Gigabyte Radeon R7 360 2GB OC
MOBO: MSI H81m-P33
PSU: Corsair vs 450
HDD: Seagate Barracuda 1TB
RAM : 2x 4GB Kingston Fury ddr3 1600 
Obudowa : SPC Brutus M25 

#148 krzysiek.bw

krzysiek.bw

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 12:13

Dzień dobry

Zakupiłem właśnie używany komputer za niewielkie pieniądze, gdyż nie stać mnie na inny. Przymierzam się do modernizacji tego sprzętu. Chciałbym wszystko porządnie wyczyścić, wymienić pastę, wymienić obudowę i właśnie kartę graficzną.

Zdjęcie: http://imgur.com/LiGxCLh

Parametry:

Procesor - Intel Core i7-2600 3.4GHz
Chłodzenie - CoolerMaster V8
Płyta główna - Gigabyte GA-X58A-UD3R
Karta graficzna - ZOTAC GEFORCE GT230
Dysk Twardy - SAMSUNG 1000GB

Zasilacz - CORSAIR TX 650W
Pamięć - GoodRam 4x DDR3 4GB 1600MHz (16GB)

Obudowa - ANTEC GX500

Już niedługo będzie: Coolermaster MasterBox 5t

Pozdrawiam

XarduneK (11 grudzień 2016 - 04:41 ):
JAWNE oszustwo

Użytkownik krzysiek.bw edytował ten post 10 grudzień 2016 - 12:57

#149 mmxxl

mmxxl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 12:25

1. Rok 2016 Pan Dawid postanowił złożyć swój pierwszy komputer PC (po 4 latach męki z laptopem i 1Gb kartą graficzną) ... Po 2 miesiącach pracy w wakacje byłem już tak podjarany, że złoże kompa i kupiłem ... wszystko oprócz karty graficznej :) Obiecałem sobie, że dorobię i kupie na święta (może rodzice coś dołożą) no i czas mija a ja nadal bez karty. Niestety życie nie jest łatwe i rzeczy martwe (auto) też się psują i niestety są ponad GPU. Myślę, że prezencik pod choinkę w postaci karty graficznej byłby może nie moim marzeniem (bo nie przedmioty są najważniejsze :) ), ale na pewno skompletowałoby mój setup komputera do końca. Mam nadzieje, że w tym roku szczęście dopisze i mam jeszcze na coś szanse.

2. http://imgur.com/a/9q8Qn

3.

CPU: i5-4590 + SilentumPC fera 3

GPU: ---- :(
Płyta główna: Gigabyte GA-H81M-HD3
Pamięć: Crucial Ballistix Sport DDR3 2x4GB 1600MHz CL9
Zasilacz: Thermaltake Smart Se 530W 80+ Bronze
Dysk talerzowy: Toshiba 1TB
SSD: Goodram IRIDIUM PRO (2,5", 240GB, SATA III)
Obudowa: Zalman Z3 Plus czarna

Użytkownik mmxxl edytował ten post 10 grudzień 2016 - 12:25

#150 Dombrello

Dombrello

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 12:39

Witam 

Mój komputer mam już 6 lat więc osiągami to już nie zadowala ale dalej się trzyma (nie patrząc na wymianę zasilacza oraz dysku).

Uważam że powinienem wygrać tą kartę graficzną ponieważ mi by się przydała oraz zaoszczędził bym na komputerze na który zbieram. Taka karta zaoferowała mi zadowalającą moc. Od zawsze interesowałem się komputerami więc taki prezent pod choinkę był by dla mnie świetnym prezentem.

CPU: AMD Phenom ™ II x4 925 2.80 GHz

GPU: NVIDIA  GeForce 9800gt od Palit'a

Płyta główna: Gigabyte GA-MA77OT-UD3

RAM: 4GB (2x2GB) GoodRam DDR3 1333MHz GR1333D364L9/2G

Zasilacz: Logic 500W

Chłodzenie: Scythe 

Dysk HDD: Seagate 500GB

Obudowa: Crono MT-50

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL