Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

KONKURS - Wygraj kartę XFX RX480 8GB pod choinkę

• Zamknięty Temat jest zamknięty
492 odpowiedzi w tym temacie

#51 WhoIam

WhoIam

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:06

Chciałbym wygrać tę kartę graficzną, ponieważ w przyszłości planuje upgrade mojej jednoski i ta karta była by świetnym uzupełnieniem.Także posiadam obudowę XFX Type-01 Bravo, więc karta świetnie pasowała by do obudowy.Mój GTX 760

po moich nie umiejętnych overclocking'ach czasem ma za mało mocy.

Specyfikacja Komputera:

Procesor - Intel Core i5-4440

Karta Graficzna - GeForce GTX 760 Gainward(chłodzenie referencyjne)

Pamięć Ram - 8GB DDR3 1333MHz

Płyta Głowna - Gigabyte GA-B85M-HD3

Dysk_1 - Seagate 1TB 7200RPM

Dysk_2 -Western Digital Caviar Blue 250GB

Chłodzenie CPU - Stockowe

Zasilacz - Chieftec GPA-500S8 500W

Obudowa - XFX Type-01 Bravo Czarna

We wnętrzu komputera są naklejki, ponieważ mam zabawnych kolegów, którzy wiedzą że nie lubie gry CS:GO.Próbowałem pare pozdrapytać, ale pare jeszcze zostało.

Link - http://imgur.com/oTZF79h

Użytkownik WhoIam edytował ten post 09 grudzień 2016 - 03:11

#52 Kamil Kropidłowski

Kamil Kropidłowski

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:18

Witam.

Dlaczego to ja powinienem wygrać ten konkurs ? 

Ponieważ na moim starym komputerze nie da się już grać w gry. Nowsze gry które wychodzą te wymagające i te starsze co wymagania mają małe nie działają mi na tym komputerze . O paru lat zbieram na nowego kompa i do sensownego zestawu brakuje mi tylko karty graficznej którą jest XFX RX480 8gb z informacji , testów i benchmarków na yt i stronach internetowych dowiedziałem się że ten RX 480 bije w wydajności gtx 1060 6GB w DX12 na które już zaczynają wychodzić gry.

Specyfikacje komputera:

- system operacyjny - Windows 7 Ultimate 64-bit

- procesor - Intel Pentium E2160 @ 1.80GHz

- ram - 2,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 333MHz 

- karta graficzna - NVIDIA GeForce 8600 GT 

- dysk twardy - 232GB Western Digital WDC WD2500AAJS-00VTA0 ATA Device (SATA)

- napęd - TSSTcorp CDDVDW SH-S202J ATA Device 

zdjęcie: http://imgur.com/a/Wo9H8

dowód posiadanego komputera : http://imgur.com/a/anzKh

#53 hubert8724

hubert8724

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:19

a. Mój gtx 760oc od MSI nie jest zły, ale dla czego by go nie wymienić na znacznie lepszego XFX-a, który poprawiłby osiągi mojego PC-ta i przydało by się te 8GB pamięci np. do GTA V.

b. https://imgur.com/a/SJN2v

(na żywo porządek panujący w środku znacznie lepiej wygląda)

Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

Karta sieciowa TP-LINK TL-WN881ND

Karta graficzna MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI (N760 TF 2GD5/OC)

Płyta główna MSI Z87-G43 LGA1150, Intel Z87, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX Z87-G43 HASWELL

Zasilacz SilentiumPC Deus M1 550W PSU 80Plus Bronze Modular 4xPEG SPC088

Pamięć Crucial 8GB Ballistix Sport 2x4GB 1600MHz CL9 NON-ECC DIMM 1.5V Heat Spreader (BLS2C4G3D169DS3CEU)

Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis 2 XE1226 (SPC097)

Procesor Intel Core i5-4690K, 3.5GHz, 6MB, BOX (BX80646I54690K)

Napęd LG DVD-RW GH24NSC0 (GH24NSC0.AUAA10B) - Następca modelu GH24NSB0RBBB

Obudowa Zalman Z3 PLUS

#54 krism0156

krism0156

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:24

Witam.

Do modernizacji mojego komputera stacjonarnego przymierzam się od dłuższego czasu lecz niespodziewany rozwój sytuacji pokrzyżował moje plany. Otóż w czerwcu roku panieńskiego 2017 biorę ślub i jak powszechnie wiadomo wydatki na tę uroczystość jak i zabawę weselną są nie małe i właśnie dlatego chciałbym wygrać kartę XFX Radeon RX 480 aby nie nadwyrężać mojego budżetu weselnego którego pilnie strzeże narzeczona, dla niej najlepiej by było gdybym sprzedał komputer ale dla mnie on jest jak oczko w głowie, syn którego jeszcze nie mam. Byłby to dla mnie fantastyczny prezent pod choinkę jak i na nadchodzące zaślubiny. Pozdrawiam.

https://imgur.com/a/wBSgL

Obudowa: Zalman Z3 Plus

Zasilacz: XFX TS 550W 120mm 80+ Bronze

Dysk SSD: ADATA Premier Pro SP550 240GB SATA3 

Dysk HDD: Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache 

Płyta główna: MSI H97 Gaming 3

Chłodzenie CPU:  Silentum PC Spartan Pro HE924

CPU: Intel i5 4570 3.20GHZ

GPU: Asus Radeon r9 270x

Pamięć ram: 2x4GB Hyperx Fury DDR3 1600mhz

Napęd optyczny: Asus DRW-24F1ST E-Green 24x SATA

#55 Komandor ^^

Komandor ^^

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:25

Cześć Blacku,

Od dawna śledzę Twój kanał na youtube, więc w końcu postanowiłem wziąć udział w konkursie.

Chciałbym bardzo dostać ową kartę pod choinkę ponieważ swój komputer składałem dość długi czas 

część po części ,jednak nie starczyło mi po prostu kasy na godną reszty podzespołów kartę graficzną .

Dzięki tej karcie mógłbym w końcu zagrać w moje ulubione gry, to znaczy kultowy Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Rise of the Tomb Raider na wysokich detalach w rozdzielczości full hd. Do tego wszystkiego wystarczy

odrobina whiskey i po świątecznej kolacji z rodziną oraz obejrzeniu Kewina chętnie zabiorę się do sprawdzenia możliwości XFX'a RX480 .

Poniżej link do zdjęcia PCta oraz skład podzespołów :

http://imgur.com/a/u828H

1.CASE : SilentiumPC Gladius M40

2.PSU : Thermaltake SmartSE 530W

3.MOBO : Gigabyte GA-Z97-HD3

4.CPU : Intel Core i5 4690k

5.COOLER : SilentiumPC Grandis XE1236

6.GPU : AMD RADEON HD 7790 1GB

7.RAM : 2x 4GB CL 11 Kingston HyperX Savage 2400 MHz

8.HDD : 1TB WD Blue 7200 RPM

9.SSD : Intel 330 Series 60GB

Pozdrawiam :)

#56 Trazamini

Trazamini

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:26

Witam, chciałbym wygrać tę kartę, ponieważ mój starzejący się coraz bardziej komputer już nie daje sobie właśnie rady z grafiką. Chciałbym również zakupić monitor 4K do większej powierzchni roboczej, co wiąże się z koniecznym zakupem nowej karty graficznej. Analizowałem przez ostatni czas różne testy GPU i właśnie RX480 wpadł mi w oko ze względu na ilość pamięci, wydajność oraz cenę. Niestety od czasu zakupu komputera, po którym zacząłem się interesować podzespołami wiedziałem, że nie zostały dobrane idealnie i zacząłem go modernizować), tak jak pieniądze pozwalają (oglądam Ciebie od dawna oraz uważam Twoje materiały za bardzo dobre, pomogłeś mi swoim poświęconym czasem na stworzenie filmu podkręcić moją i5 :D). Ostatnio byłem zmuszony wydać trochę pieniędzy na zakup nowego zasilacza oraz przy okazji obudowy, która zapewniła mi dużo niższe temperatury oraz poziom hałasu (GTX560 w otwartej budzie, który nagrzewa się do 90 stopni oraz wentylator osiąga 4000rpm potrafi być uciążliwe no nie oszukujmy się :P). Przymierzam się również do kupna nowej płyty z jakąś i3, żeby poratować tatę, która ma w tej chwili starego athlona x2, szkoda gadać :v.

Pozdrawiam wszystkich!

Specyfikacja:

CPU: I5 2500K @4.5GHz 1.32V + SPC Fortis HE1225 + 2x Arctic F12 PWM

GPU: POV GTX560 2GB Charged
MOBO: Gigabyte GA-P67A-D3-B3 (rev. 2.0)
RAM: 4x4GB Kingston HyperX Grey Edition @1866MHz 1.65V CL10
PSU: Corsair CX550M
SSD: Crucial MX100 256GB
HDD: WD Black 1TB / WD Green 2TB
CASE: Phanteks Enthoo Pro czarna z oknem
AUDIO CARD: CREATIVE SOUND BLASTER AUDIGY SE
ODD: LG najtańsze 

Zdjęcia "niby-potworka" xD

Użytkownik Trazamini edytował ten post 09 grudzień 2016 - 03:35

#57 lobo42

lobo42

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:31

CPU: Intel intel i5-4570

gpu: brak

płyta główna MSI Z87-G43

Ram : HyperX Beast XMP 8GB, PSU:Silentiumpc Deus 600w  

Dyskd ssd : Plextor m6s 128gb

Dysk HDD Seagate 1TB

Chłodzenie Silentium PC spartan pro

Obudowa Silentium Gladius M20

Zdjęcie mojego pc ;) :

http://imgur.com/uqEJciz

Chciałbym wygrać kartę graficzną, ponieważ moja się zepsuła i nie mogę przejść Wiedźmina 3 wiem że słaby powód:). Przydałby się taki fajny prezent pod choinkę, byłbym prze-szczęśliwy gdyby to właśnie mi udało się wygrać tę kartę graficzną. Sam niestety nie mogę sobie pozwolić obecnie na zakup tak dobrej karty graficznej ponieważ nie mam obecnie takiej sumy pieniędzy.

Pozdrawiam.

Użytkownik lobo42 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 03:34

#58 Hellscythe

Hellscythe

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:38

Cześć, jestem Michał. Jestem 17-letnim uczniem technikum informatycznego. Od jakiegoś czasu zacząłem się bawić w montowanie różnych filmów. Chciałbym również reaktywować mój kanał na serwisie youtube. Wiadomo że to tego typu pasji potrzebny jest dobry sprzęt. Kupując go kilka lat temu nie zastanawiałem się co chciałbym robić dalej w tym kierunku. Teraz już wiem, zawiesiłem sobie wysoko poprzeczkę, ale jestem typem człowieka który kocha dążyć do swojego celu. Nie ukrywam że wiele wiedzy w branży IT zdobyłem dzięki tobie Jarku. Wygranie tej karty graficznej było by kamieniem milowym w moim rozwoju jako gracza, jak i pasjonata komputerów. Poniżej załączam zdjęcie jak i specyfikację mojego komputera. Serdecznie pozdrawiam.

Wnętrze komputera: http://imgur.com/o7VIu3p

Specyfikacja: 

Procesor: Intel Core i5 4460

Karta Graficzna: Gigabyte GTX 750Ti 2GB 

Płyta główna: Asus H81M-K

Pamięć RAM: HyperX Fury DDR3 2x4Gb 1600Mhz

Zasilacz: Modecom Feel III-ATX

HDD: WD Blue 500Gb 

Obudowa: IBOX Force

#59 adrianiwan1

adrianiwan1

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:44

Witam

Mam na imię Adrian  i chodzę do 2TI. Interesuję się piłką siatkową jazdą wyczynową  na rowerze oraz oczywiście informatyką. Wiele z obecnych tutaj osób bardzo chce wygrać kartę graficzną jaką jest XFX RX480 w wersji 8gb, nie ukrywam że ja też chętnie przytulę ów karę :).Użytkownicy tuta głównie wymieniają powód dostania tego GPU jako problem z obecnymi grami, chęcią sprzedania jej w celu zakupu ogólnie lepszej jednostki lub sprezentowania jej komuś, lecz nikt tak na prawdę nie sprecyzował do czego ta karta będzie wykorzystywana. Ja osobiście jeśli Pan Jarek na to pozwoli chciałbym przeznaczyć ją do polepszenia szybkości i możliwości renderowania swoich produkcji filmowych. Jak każdy wie nie ma nic bardziej frustrującego niż czekanie jak 3 minutowy filmik renderuję się 6. Zdaję sobie sprawę z tego że ta karta nie wspomoże jakoś diametralnie procesu składania filmów ale lepszy wróbel w garści niż gołąb w na dachu. Mój obecny zestaw komputerowy został złożony w taki sposób aby jak najefektywniej (moim zdaniem) wykorzystać budżet jaki miałem na początku 2015r. Przy okazji chciałbym pozdrowić całą redakcję ITPC od ziemniaków ziemniaka i za to że nie raz potrafił znaleźć czas aby w spokoju pogadać na TeamSpeak'u.

Moja obecna konfiguracja:

CPU: AMD Phenom II X2 550 | odblokowany do Phenoma II x4 b40

GPU: Club 3D Radeon R9 270 2gb 

PSU: SilentiumPC Deus g1

RAM: GoodRAM ddr3 1333Mhz 10GB 1x2gb 1x8gb

MOBO: Asus M5A78L-M LX3

HDD: WD Blue 1TB

DVD-ROM: SuperWriteMaster

Cooler: SilentiumPC Fortis HE1225

Buda: SilentiumPC Aquarius x70W

Zdjęcie:

http://imgur.com/a/cZhHa

#60 Pjetrek

Pjetrek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:44

Jestem romantykiem zawsze dobrym informatykiem. Kartę graficzną wygrać bym chciał i swój komputer ulepszyć, że " ŁAŁ" -  Dlatego w konkursie tym wystartowałem bo informatyką się zawsze " jarałem ". To miłość jest na stałe, komputer, monitor, karta XFX RX480 i ja z moim ideałem. 

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT
Procesor: AMD Phenom X3 8650
Płyta główna: M61SME-S2
RAM: DDR2 4GB 
Zasilacz: Modecom mc 530 carbon(od kolegi)
HDD: Seagate ST3160815AS

Za niedługo planuję zainwestowanie w nową obudowę :D

Użytkownik Pjetrek edytował ten post 09 grudzień 2016 - 03:47

#61 dawidk44

dawidk44

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:54

Chciałbym wygrać tą kartę graficzną ponieważ planuję kupić nowy komputer na nowy rok,gdyż takowego nie posiadam od ponad 9 miesięcy. Poprzednio miałem laptopa,który nie grzeszył wydajnością. Zdjęcie jego wnętrza pobrałem z internetu ponieważ już go nie mam,a poza tym bałbym się go rozkręcać,aby nie stracić gwarancji: http://imgur.com/k8XVVrm
Specyfikacja laptopa:

Procesor: Intel® Core™ i3-4010U 2 rdzenie
Karta graficzna: nVidia GeForce® 820M z pamięcią 2GB
Pamięć RAM: 4 GB DDR3
Pojemność dysku: 750GB

Specyfikacja komputera,który mam zamiar kupić jeśli nie wygram:

Procesor: Intel Core i5-6500 3.2GHz 4 rdzenie
Płyta główna: MSI H110 PC MATE, H110, DualDDR4-2133, SATA3, HDMI, DVI, D-Sub, USB 3.1, ATX
Karta graficzna: MSI RADEON RX 470 GAMING X 4GB
Pamięć RAM: Crucial Sport LT DDR4, 2x8GB, 2400MHz, red (BLS2C8G4D240FSEK)
Dysk SSD: A-DATA 120GB PREMIER SP550 (ASP550SS3-120GM-C)
HDD: WD CAVIAR BLUE 1TB 3,5" (WD10EZEX)
Obudowa: SilentiumPC Regnum RG3
Chłodzenie: SILENTIUMPC SPARTAN 3 PRO HE1024 (SPC146)
Zasilacz: SILENTIUMPC 600W VERO L1 (SPC132)

Nie zastanawiałem się jeszcze jak konfiguracją komputera,który bym złożył jeśli bym wygrał ten konkurs.

Użytkownik dawidk44 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 03:59

#62 Piotrekiowiec

Piotrekiowiec

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:56

Witam Wszystkich Forumowiczów, Moderatorów Oraz Samego Black'a!

Zobaczyłem test karty XFX RX 480 i Black zapowiedział, że będzie konkurs to postanowiłem, że wezmę w nim udział, bo czemu nie spróbować? Od pierwszych styczności z komputerami to pozyskiwałem komponenty firmy AMD. Zaczęło się od ASUS'A A7V880 na podstawce Socket 462 z procesorem AMD Sempron 2200+ Do tego dochodziła karta graficzna niereferencyjna ATI (Dawniej oddzielna firma teraz AMD przejęło firmę) Radeon 9250 od Sapphire. Był to pierwszy komputer jaki dostałem za sumę około 2100 zł(ale dokładnie nie pamiętam) w 2005 roku. Miałem go do 2010 roku gdy nadszedł czas zmiany na nowy sprzęt ponieważ ledwo już dawał radę. Stary sprzęt rozebrałem i jest w mojej gablocie "Sławy" :). Co do nowego kompa posiadał Radeona HD 4890 oraz procesor od Intel'a, ale nie pamiętam dokładnie, bo ciągle jest poskładany i musiałbym go rozbierać, ale na pewno to zrobię i też wstawię do mojej gablotki. W 2015 r. Wakacje w końcu zarobiłem własny hajs jestem w dorosłym wieku i po prostu kupiłem kolejny komputer, który ulepszam po dzień dzisiejszy. Jakoś tak co 5 lat wymieniam komputery :D może kolejny nowy w 2020? :) Dobrze moją krótką historie już poznaliście. Teraz dlaczego ja miałbym wygrać tą kartę graficzną? Myślę, że na taką dobrą kartę graficzną zasługują ci co mają pasje do komputerów oraz od dawna jarają się architekturą ATI/AMD, a zdecydowanie jestem tą osobą. Od najmłodszych lat jaram się sprzętem, komputerami i ciągle dłubie w tym po dzień dzisiejszy. Dobrze teraz podaje link do podzespołów mojego obecnego komputera:

CPU: Intel Core i7-4790K, 4.4 GHz, 8MB Cache - Komputer kupiłem z myślą 4-5 letnim, a procesor zostaje na długo stąd ten wybór. Dodam, że przez dobry rok grałem na zintegrowanej karcie od Intela! :)
Chłodzenie CPU: SilentiumPC Spartan 3 PRO - Wiem słabe chłodzenie do tego kompa, ale musiałem się zmieścić w budzecie do 4000zł razem z monitorem, więc stąd takie chłodzenie. Będzie w przyszłości kupowany Grandis 2.
Płyta Główna: MSI Z87-G43 - na podstawce LGA1150 oraz chipsecie Intel Z87 - Tania, dobra płyta główna. Kupowałem z myślą o przyszłym podkręcaniu procka.
Karta Graficzna: Sapphire Radeon RX 470 NITRO+ OC 8GB - I tutaj mała ciekawostka kupiłem ją dopiero rok później, ponieważ nie miałem hajsu. Dokładnie to kilka dni po premierze w Sierpniu. Sapphire to jeden z najlepszych konstruktorów niereferentów kart AMD dlatego zdecydowałem się na taki wybór i na razie nie zawodzi. Mam akurat dobrą kartę, ale jest jednak słabsza od tej co proponuje Black. Jakbym wygrał XFX to ta na pewno pójdzie do mojej gablotki "Sławy", bo akurat sprzętu komputerowego nie sprzedaje. :)
Pamieci RAM: G.Skill RipjawsX, DDR3, 2x4GB, 1866MHz, CL8 - Rozsądny wybór. Niskie opóźnienia, XMP. Na razie dobrze się sprawują.
Obudowa: Jakaś obudowa od Spire, bo trzeba było się zmieścić do 4000 zł jak już napisałem wcześniej. Nie mam obecnie w tej obudowie jak zarządzać kablami, więc trochę lipa burdel jest. Po świętach zapewne kupię jakąś lepszą.
Zasilacz: Tacens TAC650RVI - Znajomy polecił i jestem zadowolony. Do tej pory mnie nie zawiódł. Posiada dużo zabezpieczeń oraz dużą moc.
Dysk HDD: Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB - Wszyscy narzekają na ten Dysk, a mnie na razie nie zawiódł, a mam go od roku... i dalej działa rewelacyjnie :)
Dysk SSD: Niestety takowego nie posiadam. Po świętach zapewne kupię Goodram Iridium Pro 240 GB.

Linki do Sprzętu:

http://imgur.com/XCxpZUU
http://imgur.com/qOUb3tb

I to by było na tyle. Mam nadzieje, że moderatorzy jak i Black wybiorą jak najlepiej!

Pozdrawiam!

#63 Tomexed

Tomexed

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:08

Witam, chciałbym otrzymać tę grafikę, ponieważ ponad rok temu złożyłem komputer używając starej grafiki, gdyż nie miałem możliwości jej ulepszenia, a składając komputer pod gry, zamierzałem kupić lepszą konstrukcje, jednak dość często pojawiały się koniecznie wydatki z mojej strony, co oddalało kupno nowej karty, oryginalnie planowałem kupno RX'a 470 4GB od Sapphire. Jeżeli udałoby mi się wygrać, resztki odłożonych pieniędzy przeznaczyłbym na mocniejszy zasilacz. Mój obecny procesor przy tym RX'ie nie będzie powodował bottleneck'u, co wpłynie raczej pozytywnie na wydajność w grach.

Spec.

CPU: AMD FX 6300 3.5Ghz

GPU: Nvidia Geforce 8600GT

MOBO: Asrock 970de3/u3s3

RAM: GoodRAM Play 2x4Gb 1600Mhz Cl9

PSU: Corsair vs series 450w 80Plus

HDD 1: 500GB Samsung HD5001LJ

HDD 2: 80GB WD 800BEVS 

CASE: Zalman z3 PLUS 

Zdjęcie: http://imgur.com/a/9V7VN

Komputer trochę zakurzony, planowałem go przeczyścić w święta.

CPU: AMD FX 6300 4.0Ghz/Cooler: SilentiumPC SpartanPro HE924 v2 

MOBO: Asrock 970A-G/3.1/RAM: GoodRAM Play 2x4Gb 1600Mhz Cl9

GPU: RX 470 Sapphire Nitro+ /HDD: 500GB Samsung HD5001LJ

PSU: Corsair vs series 450w 80Plus/CASE: Zalman z3 PLUS 

#64 matbyk

matbyk

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:18

Dlaczego to ja miałbym wygrać ? Hmm - a czemu by nie ? Teraz serio - nie będę wypisywał, że jestem największym fanem gier wideo itd itp jak z całym szacunkiem, reszta uczestników konkursu. Nie uważam się z resztą za kogoś wyjątkowego bo jestem fanem danej gry/serii etc. Nie uważam, się także za kogoś kto powiesi się z żalu ponieważ nie wygrał konkursu na kartę graficzną ;) Po prostu czuję, że ja skromny (tak mi się zdaje) student informatyki może wygrać coś co przyda mu się może w przyszłości nie tylko do grania więc czemu nie przyznać nagrody mnie ? Jasne, zaraz ktoś wstanie i powie "W takim razie czemu nie mi ?!" i będzie miał rację. Mam tylko nadzieję, że tym razem uśmiechnie się do mnie szczęście :) Jeżeli nic nie wygram, trudno. Będę żył dalej ale jeżeli bym wygrał sprawisz mi ogromną radość :) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

Mój sprzęt:

CPU: Intel Core i3 6100 3.70 GHz
GPU: EVGA GTX 950 2GB SSC
HDD: Seagate 1TB SATAIII 7200RPM 64MB cache
MOBO: MSI H110M PRO-D
PC Case: Zalman T2 PLUS USB 3.0 (ZM-T2 PLUS)

PSU: Chieftec iArena Series AC 230V 500W Bulk GPA-500S8 (certyfikat 80 Plus)
RAM: GoodRam 2x4GB DDR4 2133 MHz CL15

07TBUnF.jpg

Tak, wiem. Nienajlepsze ułożenie kabli :)

Użytkownik matbyk edytował ten post 09 grudzień 2016 - 04:24

#65 Riplej

Riplej

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:21

Warczy, brzęczy, pojękuje.

Mój komputer się buntuje.

Nie chce dłużej już pracować.

Pragnie tylko leniuchować.

Ciągle wiesza połączenie.

Wprawia mnie tym w osłupienie.

Jak mam się nie irytować,

gdy źle jest z nim współpracować.

Karta nvidia gt 220

Pracuje wolnej od mego teścia.

Procesor athlon 4400

To żaden siłacz czy kulturysta.

Zasilacz 350 watów

Nie budzi podziwów ani wiwatów.

Kości ramu to nie superliga

Bo mają razem tylko dwa giga.

Czas kupić nowe „sprzęcicho”.

Ale jak skoro z „kapustą” licho.

Trzeba więc szczęścia popróbować.

I w konkursie wystartować.

Zdjęcie:  http://imgur.com/a/5H71H

Specyfikacja:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+

Płyta głowna: Gigabyte GA-M57SLI-S4

Karta graficzna: Palit GeForce GT 220

Zasilacz: MODECOM FEEL III-350ATX

Dysk twardy: WD Blue 500GB
Ram: 2gb

Obudowa: No name

Chłodzenie dodatkowe do karty: AAB SUPER SILENT FAN 8

#66 cen16

cen16

Advanced Member

• Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:31

Witam.

Chciałbym wygrać kartę XFX RX 480 8GB RS ponieważ dwa lata temu składałem mój komputer (z pomocą tego forum) z myślą o późniejszej modernizacji.

Niestety brakuje kasy, jak chyba każdemu.

Najsłabsze podzespoły w moim zestawie to procesor i karta graficzna, bo płyta główna i chłodzenie cpu jest znacznie na wyrost. 

O ile na jeden z tych podzespołów udało by mi się zorganizować kasę to na drugi już niema szans.

A jestem zadania że niema sensu kupować i5-4690k do karty którą teraz posiadam, i odwrotnie niema sensu kupować RX 480 skoro nie będzie mnie stać na i5.

Zasilacz kiedyś polecany przez Blacka też już jest leciwy ale trafił mi się chyba dobry egzemplarz i puki co daje rade.

Tak więc ten konkurs to jedyny ratunek dla mojego sprzętu, jeśli wygram te kartę to od razu kupuje do niej i5-4690k i wreszcie będę miał komputer moich marzeń który planowałem już 2 lata temu.

Dodam jeszcze że moim ulubionym kolorem jest niebieski i taki jest motyw przewodni mojego komputera więc niebieskie wentylatory na karcie XFX RX 480 pasowały by idealnie.

Przepraszam za kusz w obudowie, gruntowne czyszczenie robię zawsze pod koniec wiosny kiedy zbliżają się gorące dni.

Mały bałagan z kablami spowodowany jest tym że w odbudowie Gladius M40 za płyta główna nie mieszczą się wszystkie kable Deusa G1.

Mój zestaw:

CPU: Intel Core i3-4160

Cooler CPU: Prolimatech Panther

GPU: MSI Radeon R7 260X

RAM: Kingston HyperX Fury 2 x 4 GB 1866 MHz Dual-Channel

Karta Dźwiękowa: ASUS Xonar DG

Mobo: MSI Z97-G43 

SSD: Crucial M550 128 GB

HDD: Seagate 500 GB

PSU: SilentiumPC Deus G1 500W

Case: SilentiumPC Gladius M40

A tak prezentuje się mój zestaw: http://imgur.com/a/BAP2o

#67 Szczuró

Szczuró

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:36

http://imgur.com/a/8ASsn

Witam serdecznie.

Chciałbym odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to akurat ja powinienem wygrać kartę. Zacznę od początku. Mam 116 lat. Od 6-ścio letniego dziecka grałem w gry komputerowe, zaczynając od wyspagier.pl i kończąc na metinie. Jednakże w pewnym momencie mój komputer zaczął nie wystarczać do moich wymagań, a raczej wymagań wybrednych twórców gier, gdzie kazali nam wydawać kolejne pieniądze na sprzęt, ale nie istotne. Ważne jest to że dzięki grom zacząłem interesować się światem IT. Po czym naszła mnie myśl: "Trzeba złożyć swój komputer". Jednak jak wiadomo 13-letniemu chłopakowi ciężko jest nazbierać ok. 2500zł na nowy komputer. Rodzice nie dołożyli mi ani złotówki. I przez rok zbierałem pieniądze, chodziłem po drobnych robotach aż w końcu udało się uzbierać pieniądze na nowy komputer. Po oglądnięciu ogromu poradników odnośnie składania komputera, wyboru podzespołów udało się kupić pierwsze części (używane) w bardzo dobrym stanie, na gwarancji. I teraz z perspektywy tych 2-3 lat twierdzę że przy teraźniejszych wydatkach nie miał bym na tyle wytrwałości aby uzbierać daną kwotę. To samo tyczy się upgrade"u sprzętu. Ja sobie zdaję sprawę z tego że moja szansa na wygraną jest bardzo... bardzo niewielka. Ale zawsze z niecierpliwością oglądam kolejny film z nadzieją że "Może to będę ja?!" 

Dzięki za uwagę, i życzę powodzenia innym uczestnikom. :) :*

Specyfikacja komputera:

CPU: INTEL CORE i5 3350-P

GPU: ASUS STRIX GTX 950

MOBO: GIGABYTE B75M-D3V

RAM: 8GB GOODRAM w jednej kości

PSU: Corsair vs 450

HDD 1: SEAGATE 1GB

CASE: GLADIUS M20

CHŁODZENIE: ZALMAN CNPS5X PERFORMA

#68 krzytom123

krzytom123

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:42

Witam :)

Chciałbym wygrać kartę XFX RX480 8GB pod choinkę ponieważ moja obecka karta nie daje sobie już rady w grach, a nie stać mnie na zakup nowej karty. Moja karta jest na wykończeniu w grach występują artefakty i komputer włącza się od początku, po zmniejszeniu taktowania procesora i pamięki karty graficznej ( po ponad 50MHz)i zwiększeniu obrotów wentylatora na 100% sytuacja się trochę poprawiła ( tylko w wymagających grach pojawiają się artefakty). Chciałbym wygrać tę kartę aby sobie w ciszy i spokoju pograć w gry :)

Fotka kompa: http://imgur.com/iYsI6H2

CPU:  Intel Pentium G3220

GPU: HIS Radeon HD 4890 1GB

MOBO:  ASRock H81M s1150

RAM:  Kingston HyperX blu 4GB

PSU:  Corsair CX 430

SSD: Transcend SSD370 128GB SATA3

HDD:  WD Blue WD 2500 AAJS

CASE:  ZALMAN R1

Cłodzenie: SilentiumPC Fera 2 HE1224

Pozdrawiam :)

Użytkownik krzytom123 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 04:44

#69 MSPL

MSPL

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:42

Myślę, że powinienem wygrać tego rx480 bo mój, nie ukrywam dość leciwy Radek hd 6870 trochę już nie domaga w nowszych produkcjach.

Konfiguracja:

CPU: Intel core i3 2120 chłodzenie stockowe
GPU: Sapphire Radeon HD 6870 1GB
RAM: 2x2GB Corsair Value

MOBO: Asus P8B75-LX
HDD1: Seagate Momentus 500GB
HDD2: Excelstore(?) 250GB
PSU: Modecom Feel1 500W

OBUDOWA: SilentiumPC Brutus S20 Pure Black

CZYTNIKI: Jakieś chińczyki ze starego komputerka z MediaMarkt

FOTKA: http://imgur.com/a/sX5UD

#70 MazurBMW

MazurBMW

Forumowicz

• Użytkownik
  • 162 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:44

Witam wszystkich,
Odpowiadając na pytanie nie wiem od czego zacząć, dlaczego ja?
Być może dlatego że jeszcze nic w życiu nie wygrałem poza 24 złotymi w totka ;) 
Ale nie to jest najważniejsze, dlaczego potrzebuję tej karty?
Ponieważ aktualnie nie mam żadnej, swoją sprzedałem żeby naprawić bratu komputer ponieważ jego po wielu latach się siłą rzeczy rozsypał (uczy się w kierunku informatyk).
Dlatego byłem zmuszony sprzedać GPU bo są rzeczy ważne i ważniejsze a on na czymś uczyć się musi.
Kiedy będę miał GPU?
Jak je wygram ;) bo z kasą strasznie słabo i będzie mnie stać dopiero za 3-4 miesiące, a wolałbym te pieniądze przeznaczyć na prezenty dla młodszego rodzeństwa.
W domu też nam się nie przelewa i chciałbym im sprawić fajne prezenty pod choinkę. 

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia Dawid :) 

Zdjęcie przed czyszczeniem ;)
1BHnh8t.jpg

CPU: Intel Core i5 4670 3,4GHz

Cooler: SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs 

MB: Asus Z87M-PLUS
RAM: Corsair Vengeance Pro 8GB (2x4GB) 2133Mhz CL11
GPU: Intel HD 4600 (był GTX 770 od EVGA)
SSD: Samsung 850 Evo 120GB
HDD: Seagate ST1000DM003 1TB
PSU: Corsair CX600M
Case: NZXT Phantom 410 Black
Nagrywarka Samsung
Czytnik kart SCAN 3XS 5.25"

s553kr-2.png

#71 alf

alf

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:44

chciałbym wygrać kartę ponieważ nie stać mnie na żadne nowe karty graficzne a chciałbym pograć w gry ze stałymi fps na poziomie 60 oraz ustawienich co najmiej średnich a nie jak do tej pory na ustawieniach niskich

spec.

CPU  I5 4690K

GPU PALIT STORM X DUAL GTX 750 TI

MOBO MSI Z97M GAMING

RAM CRUCIAL BALLISTIX 4x4GB DDR3 PC3-12800 CL9

CHŁODZENIE CPU SP GRANDIS XE1236

SSD SAMSUNG 850 EVO 250GB

HDD WD Blue 1TB

ZASILACZ BE QUIET! PURE POWER L8 600W 80PLUS 

OBUDOWA SP GLADIUS M40 PURE BLACK

Zdjęcie: http://imgur.com/a/x1qQa

http://imgur.com/a/m2eUq

Użytkownik alf edytował ten post 09 grudzień 2016 - 05:10

#72 Robert654pl

Robert654pl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:57

Jestem fanatykiem gier od kilkunastu  lat, niestety tylko grafika posiadam nie pozwala mi na gry bardziej lub nawet średnio wymagające  . Specyfikacje:

Procesor - Intel Pentium G3260, 3.30GH

Pamięć RAM -GoodRam DDR3 PLAY 8GB 8192MB PC1600 BLACK CL10 mam na 1333mh pracuje 

Płyta główna - MSI H81M-P33

karta graficzna- amd radeon hd6700series 

Dysk - 500gb hdd z ruku 2010 
Zasilacz - SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus

windows 8.1 

a tu zdje http://imgur.com/exMHBFU

Użytkownik Robert654pl edytował ten post 09 grudzień 2016 - 05:04

#73 t3hdrakkus

t3hdrakkus

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:08

Siemka wszystkim :)

Chciałbym wygrać tą kartę ponieważ posiada backplate, co w mojej bardzo mi brakuje :/ Aktualną kartę sprzedałbym półdarmo, bo po co mi dwie :v

Zdjęcie: http://imgur.com/a/riUj2

Specyfikacja:

- procesor Intel Core i7 6700 (tak, bez k bo po co na tą płytę?)

- chłodzeniem CPU zajmuje się SilentiumPC Spartan LT HE922 v2, spokojnie starcza a temperatura nie przekracza 57 stopni

- płyta główna MSI B150 Gaming M3

- pamięć HyperX Fury 1x16GB 2133Mhz CL14

- karta graficzna MSI Radeon RX 470 Gaming X w wersji 8GB 

- dysk SSD to Corsair Force LE 120GB, na system starczy a read/write całkiem przyzwoite do ceny (435,410)

- dysk HDD to Seagate ST1000DM003 1TB który jest całkiem szybki jak na talerzówke (210,189)

- obudowa w trakcie prac :) autorski drewniany benchtable, oczekuję że skończę go za +- tydzień

A to wszystko zasilane przez SilentiumPC Vero M1 600W, chłodny i cichy oraz posiada całkiem dużą rezerwę mocy :)

QN72OZf.jpg

#74 TheDrSzatan

TheDrSzatan

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:09

WXB94hB.jpg
Link do zdjęcia: http://imgur.com/WXB94hB

Specyfikaca:
MOBO: ASRock Z170 Gaming K4
CPU: Intel i5 6600K
RAM: Kingston HyperX FURY 8GB 2133MHz CL14

GPU: Gigabyte GTX670 Windforce 3x
PSU: Corsair CMPSU-650TX
CASE: Fractal Design Arc Midi R2
SSD: AData SX900 128GB
HDD: Seagate 1TB 7200rpm 64MB cache

COOLER CPU: Noctua NH-D14

Każdy tutaj pisze, że chciałby wygrać bo chce, bo potrzebuje... Każdy z nas by chciał.
Nie będę tworzył jakichś historyjek nijako pokrywających się z prawdą dlaczego JA ją powinienem wygrać bo to się mija z celem.
Mój PC jest w trakcie modernizacji, do zmiany został PSU i GPU, plus dokupić druga kość ram żeby mieć zapas i dual'a.
GPU i PSU działa jak Bóg przykazał jednak są to elementy najstarsze w tej jednostce, a chcąc mieć odświeżoną cała platformę, która posłuży mi długie lata wypadało by zainwestować w nowe.
Jeśli ta karta trafi do mnie to po prostu odejdą mi koszty związane z zakupem nowej, zostanie tylko zasilacz i ram...może dokupię jeszcze drugie pojemniejsze ssd.
I tyle.
Nie jestem ani lepszy ani gorszy od innych tutaj, nie zasługuję na wygraną mniej lub bardziej niż inni. Jestem graczem jak chyba każdy tutaj komu zależy na nowej mocniejszej grafice. Też chce grać w wysokich czy maksymalnych detalach z wysokim fps. Ale czy to jest jakikolwiek wartościowy argument?...no nie. Przynajmniej nie w moim mniemaniu.
Każdy z Nas ma ma równe prawo do wygrania i każdemu tutaj życzę tak samo mocno jak i sobie wygranej.
A dlaczego ja bym chciał wygrać?...
...Po prostu przydała by mi się, bo zaoszczędził bym na tym sporo kasy, którą i tak wydam na to co chce jeszcze w PC zmienić, jak i czasu.

Użytkownik TheDrSzatan edytował ten post 09 grudzień 2016 - 05:55

#75 R3KTilian

R3KTilian

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:22

Witam serdecznie. Z tej strony Jakub. Na początku chciałbym pozdrowić wszystkich "konkurentów" oraz moderację i samego Blacka. Chciałbym również powiedzieć, że nie czuję, aby ta karta mi się należała, może znajdzie się ktoś bardziej potrzebujący ode mnie, niemniej jednak pragnę jej tak samo jak reszta ludzi starających się o nią. Jestem świeżakiem, jeżeli chodzi o informatykę, ale ciągle się edukuję. Aktualnie uczęszczam do drugiej klasy technikum teleinformatycznego, gdzie rozwijam swoje zainteresowanie światem IT. Szczerze powiedziawszy nie stać mnie na kupno takiego sprzętu. Zbieram ile mogę, ale na ten moment nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek upgrade'y zestawu, więc zdecydowałem, że jeśli uda mi się zdobyć jakąś robótkę na okres świąteczny lub ferie, to odłożę sobie te pieniądze na zakup nowego sprzętu. Na ten moment mój procesor zdecydowanie nie pozwalałby rozwinąć tej karcie swoich możliwości i jestem tego świadomy, jednak zdobycie karty zdecydowanie przyśpieszyłoby wymianę sprzętu(w tym zasilacza), wykluczając jej zakup od razu mógłbym skupić się na reszcie podzespołów. Wspominałem też, że chodzę do technikum teleinformatycznego. Nauczyciel przedmiotów zawodowych co jakiś czas organizuje "nocki gier" gdzie wszyscy teleinformatycy ze szkoły mogą przyjść do szkoły i grać na szkolnych, lub własnych komputerach. Świetny sposób na integrację i poznawanie nowych ludzi, gdy ktoś szuka ekipy do gry w CS'a, LoL'a, HoTS'a, Overwatch'a lub innych gier. Niestety mój PC nie jest w stanie tego wszystkiego uciągnąć, a większość tytułów na minimalnej jakości wideo. Więc muszę czasem odmawiać, co skutkuje jednak mniejszą integracją z innymi osobami, mniejszą szansą na rozwinięcie znajomości. Czasem trudno jest patrzeć, jak innym chodzą topowe tytuły w dobrej jakości, a mi klatki spadają do niskiego poziomu na minimalnych wymaganiach niewymagających gier. Dlatego bardzo staram się złapać jakąś pracę dorywczą w wolny okres, aby móc dozbierać na dobrej jakości komponenty i poczuć moc odpalania chociażby wiedźmina na wysokich. Mimo wszystko uwielbiam szkołę, do której chodzę i to, czym się interesuję. Wierzę, że wygranie tej karty przybliży mnie do złożenia w niedalekiej przyszłości PC'ta moich marzeń. Dziękuję za uwagę i na koniec jeszcze raz chciałbym pozdrowić wszystkich tutaj obecnych. Życzę wszystkim powodzenia :)

Zdjęcie PC- http://imgur.com/Is7ZYfG

Obudowa- LOGIC A32 BLACK

Procesor- AMD APU 6400k

Karta graficzna- Radeon R7 240 2GB

Zasilacz- Modecom Feel 500W

Płyta główna- GA-F2A88XM-D3H

RAM- 2x 4GB HyperX FURY DDR3 1866Mhz CL 10

Dyski- Kingston V300 120gb oraz dosłownie 2h temu podpięty, nieco schowany za boczną ścianką w obudowie HDD hitachi 100gb 2.5'

Chłodzenie- wersja pudełkowa mojego APU

#76 RoosPierreDoll

RoosPierreDoll

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:26

1.
Witam,Chciałbym wygrać  tą kartę graficzną ponieważ Moja wysłużona 560ti od Gigabyta sypie artefaktami na stockowych ustawieniach ,przez co obniżyłem jej taktowania MSI Afterburner-em lecz i to średnio zdaje rezulataty.Jedynie w mniej wymagających grach jak Diablo 3 takowe nie występują.Dzięki Twojemu konkursowi w końcu mogłem zabrać się za wyczyszczenie komputera...Pozdrawiam

2.http://imgur.com/jZtW6Fp

3.

Procesor: Intel i5 2500 + SPC Spartan Pro HE924v2

Płyta główna: Gigabyte z68ap-d3

Pamięć RAM: Geil EVO Corsa 2x4gb 1600Mhz

Karta graficzna: Gigabyte 560ti 1gb - wysłużony sypiący artefaktami :/

Zasilacz: Aerocool PGS VP450w oem

SSD: -

HDD: WD Blue 1TB

Obudowa: Tracer TRO-764 Pluton
Napęd:LG DVD rw

Użytkownik RoosPierreDoll edytował ten post 09 grudzień 2016 - 05:36

#77 !4RTUUR

!4RTUUR

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:36

Witajcie serdecznie,

Dziś przeglądając stronę główną YouTube, w zasadzie tuż przed momentem zobaczyłem filmik od Black'a. Postanowiłem spróbować wziąć udział i być może zdobyć miły prezent pod drzewkiem.
Moją obecną kartę od MSI, czyli HD 7790 posiadam już ponad dwa lata, dzielnie mi służyła. Od pewnego czasu borykam się z pewnymi problemami z jej działaniem. Mimo, że o kartę dbam jak tylko najlepiej mogę (czyszczę ją na bieżąco i nie podkręcam) jej działanie w ostatnim okresie czasu zawodzi mnie, pracuje okropnie głośno i na dodatek są coraz częstsze problemy z prawidłowym działaniem gier (nie mam tu na myśli najnowszych produkcji, lecz takie sprzed 3 lat, a nawet więcej), spadki ilości klatek w kluczowych momentach potrafią zaboleć. Zakupiłbym sam chętnie nową kartę, lecz jest to dla mnie nie mały wydatek, a taka karta byłaby dla mnie spełnieniem marzeń na kolejne lata. Swoją drogą na urodziny dostałem kilka nieudanych prezentów w postaci najnowszych gier, których niestety nie byłem w stanie uruchomić chociażby w 10 klatkach na sekundę. Może za kilka tygodni te prezenty zapewnią mi kilkadziesiąt godzin rozgrywki w te ponure zimowe wieczory. 

Podzespoły:
Płyta główna: MSI H87M-G43
Procesor: Intel Core i3-4170
Chłodzenie: be quiet! Shadow Rock TOPFLOW
Pamięć RAM: Kingstone 2 x 4 GB Hyper X Fury 1600 Mhz Cl.9
Pamięć ROM: WD Blue 1TB WD10EZEX
Karta graficzna: MSI TwimFrozr HD7790 1GB
Zasilacz: be quiet! Straight Power E9 480W
Obudowa: AeroCool DS Cube

Zdjęcie:

Spoiler

#78 osisowy

osisowy

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:43

Witam!

Chciałbym wygrać konkurs jak każdy z nas. Pewnego dnia mój zasilacz przestał działać, zakupiłem nowy zasilacz łudząc się, że wszystko będzie działać, niestety okazało się że karta graficzna (Radeon HD 7750) została również uszkodzona. Aktualnie komputer stoi i się kurzy. Powiedziałem sobie że to ten czas, kiedy trzeba zakupić nowy komputer. Pieniędzy nie mam za dużo, a najsłabszy w mojej konfiguracji jest procesor co za tym idzie jestem zmuszony wymienić płytę główną oraz pamięć ram. Płytę główną już posiadam udało mi się zakupić w bardzo niskiej cenie. Procesor, który chce zakupić posiada zintegrowaną karte graficzną, co za tym mogę więcej pieniędzy przeznaczyć na procesor czy też chłodzenie.

Resztę części planuje zakupić po świętach, zawsze coś ten gwiazdor od babci przyniesie :)

http://imgur.com/a/5mg5Y

Specyfikacja komputera:

CPU: AMD Athlon 7750BE 2,7Ghz

MOBO: GIGABYTE GA-M56S-S3

RAM: GOODRAM 3x2GB 1X1GB 800Mhz

HDD1: SEAGATE 80GB

HDD2: SEAGATE 80GB

HDD3: SAMSUNG 160GB

HDD4: SEAGATE 320GB

PSU: EVGA 600W

CASE: MODECOM THINKBELL

Podzespoły, które chce zakupić:

CPU: INTEL I7 3770K

MOBO: ASUS Z77 SABERTOOTH (już posiadam)

RAM: KINGSTON HYPERX FURY 2x4GB

CASE: SILENTIUMPC X70W

Myślę że to będzie idealne miejsce dla RX480 :)

#79 krzysiek53

krzysiek53

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:56

1. 

a.

Dzień dobry, mam na imię Krzysztof i mam 23 lata. W październiku 2015 roku postanowiłem wymienić swój stary wysłużony sprzęt na ten wymarzony, dlatego po odłożeniu wystarczającej liczby pieniędzy zamówiłem interesujące mnie części. Niestety padłem ofiarą przestępstwa internetowego w związku z czym naraziłem się na utratę 809zł, a mój zestaw do dziś nie został do końca skompletowany, co odbija się na braku karty graficznej (zdjęcie decyzji o rozpoczęciu dochodzenia i ostatecznie jego umorzenia mogę dostarczyć w prywatnej wiadomości dla oceniających konkurs - historia jest prawdziwa, a nie wymyślona na potrzeby konkursu). Ponieważ dużą uwagę przykładałem do wyglądu komputera uważam, że karta świetnie współgrała by z obecnym zestawem, a wentylatory Hard Swap ładnie komponowały by się z podświetlaną 120'stką na topie mojej obudowy (widocznej na zdjęciu poniżej).

b. 

Spoiler

Na mój zestaw komputerowy składa się:

- Procesor Intel Core i5-4690k

- Karta graficzna Intel HD Graphics 4600

- Płyta główna Gigabyte GA-Z97M-D3H

- Pamięć ram Patriot Viper Xtreme Divison 4 DDR3 4x4GB 1600MHz CL8 LLK

- Dysk Samsung SSD 850 EVO 250GB

- Chłodzenie procesora SilentiumPC Fortis 3 HE1425 (wersja pierwsza)

- Obudowa SilentiumPC  Alea M50 Pure Black

- Zasilacz SilentiumPC Supremo M1 Gold 550W (wersja pierwsza)

Zapoznałem się z regulaminem konkursu i w pełni go akceptuję.

#80 amnesiahazenes

amnesiahazenes

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 05:57

Witam wszystkich.

Otóż moja sytuacja przedstawia się następująco: W minione wakacje w końcu byłem w stanie kupić sobie nowy komputer z okazji moich osiemnastych urodzin. Stary zestaw  miał już ponad 10 lat i już od dłuższego czasu nie dawał sobie rady nawet z mało wymagającymi tytułami. Złożyłem sobie następujący zestaw: 

- Procesor Intel Core i5-6600K, @4.5GHz
- Płyta główna Asus Z170 PRO GAMING, Z170
- Pamięć RAM: HyperX FURY 8GB 2666MHz
- Zasilacz SilentiumPC Vero M1 600W
- Dysk Twardy: Western Digital Caviar Blue 1TB
- Obudowa SilentiumPC Pax M70 Pure Black
- Dysk SSD : ADATA Premier Pro SP920 128GB

- Chłodzenie CPU: SilentiumPC Fortis 3

http://imgur.com/Y29wTdg
Karty postanowiłem nie kupować ze względu na to że w tamtym czasie wyszła nowa generacja kart graficznych(pascal i polaris), więc postanowiłem na nie poczekać. Na kartę miałem odłożone 1400zł, celowałem w Gigabyte GTX 1060 6GB. Niestety ze względów prywatnych(zaniedbanie pewnych spraw dotyczących zapłacenia za mandat za przekroczenie dopuszczalnej prędkości) straciłem całe oszczędności przeznaczone na kartę. Teraz muszę męczyć się przez cały czas na integrze przez co zestaw z dość dużym potencjałem całkowicie się marnuje. Nie chcę też kupować karty za 400-500 stów ze świadomością że za rok będzie ona do wymiany. Ze względu na to że cały czas się uczę i nie mam swojego stałego dochodu, nie mam jak teraz kupić tej karty, mogę liczyć jedynie na rodziców, ale dopiero na początku wakacji (w sumie nawet tego nie chce ze względu na to że i tak na prawdę sporo pieniędzy na mnie wydali ostatnimi czasy-  prawko, dołożenie siedmiu stów do komputera itp..) Wygranie tej karty rozwiązałoby moje wszystkie problemy. Komputer miał mi służyć m.i.n do grania jak i do rozwijania się w dziedzinie programowania- mam zamiar iść na studia jakoś w tym kierunku). Mam nadzieje że uda mi się wygrać, to wszystko :).

PS: Wiem, że niektórzy wymyślają historyjki tylko po to żeby to wygrać, ja jestem w stanie udowodnić w razie potrzeby że ta cała historia nie jest zmyślona "na potrzeby" tego konkursu- w razie czego mogę udostępnić zdjęcie tego nieszczęsnego  mandatu i innych dokumentów administracji.

PS:2- Teraz  wchodząc w zdjęcie zauważyłem że nie mam założonych dwóch śledzi, wyjaśnię zanim ktoś się przyczepi- w zestawie siedziała przez jakiś miesiąc karta ze starego kompa- gtx 260, ale sprzedałem ją razem z całym starym komputerem, od tamtej pory jadę na integrze :)

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go.

Użytkownik amnesiahazenes edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:14

#81 Patryk_karolak

Patryk_karolak

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:01

http://imgur.com/W6eP72C

Nazywam sie patryk karolak mam 15 lat nadal się uczę i nie pracuje wiec nie mogę kopic nowych części za własne pieniądze  komputer składałem sam dzieki blackwhite TV  mam go ponad 1 rok.

Na komputer zbierałem cale wakacje oraz dostawałem kieszonkowe od rodziców ogólnie komputer używam do nauki oraz gier jak gta 5 na na niskich detalach gry mam max 30 fps wiec dlatego sadze ze karta XFX RX480 8 gb byla by doskonala czescia do mojego komputera i sadze ze to ja powinienem wygrać :)

Procesor: Intel® Core™ i7-2600 Processor  (8M Cache, up to 3.80 GHz)

Płyta główna: ASRock H61M-V4G

Pamięć RAM: 12 gb Corsair

Karta graficzna: Nvidia GeForce Gtx 460 768m ddr5 

Zasilacz: EVO Labs 750w 

HDD: 1 tb

Obudowa: Novatech Stealth Micro ATX PC Case

Chłodzenie CPU: BeQuiet Dark Rock Pro 2 

Użytkownik Patryk_karolak edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:08

#82 Incomming

Incomming

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:03

Serwus!

21 lat, student w obszarze bezpieczeństwa wewnętrznego,  przesiąknięty militariami, służbami i co najważniejsze technologia komputerową jak i samymi grami komputerowymi. Z racji średnio płatnej pracy (sic!) I dość drogich czesnych na studiach, trudzę się z wymianą kraty na porządniejszą, do tego czasu nabywałem używane karty graficzne  i raczej starsze generację. Z uśmiechem na twarzy tym razem przytulił bym nową sztukę :)

Wygrana w konkursie z pewnością odciążyła by mój budżet na dłuższy czas, i pozwoliła na inwestycję w inne obszary moich zainteresowań (modelarstwo, snowboard czy  książki - mam manię kupowania książek i gromadzenia  ich w swojej, już dość sporej bibliotece). Co do starszej karty, najpewniej wyląduje w rigu mojego chrześniaka który rośnie na  jeszcze większego maniaka komputerowego niż ja!

FOTO: http://imgur.com/a/atJAu

RIG:

GPU: Nvidia Geforce GTX 770 Windforce 2 GB

CPU: Intel i5-4690k 3,5 GHz

MOBO:  MSI Z97 PC Mate

COOLER: STOCK Intel - Lepszy pod choinkę ;)

RAM: GOODRAM DDR3 8gb 1600 MHz CL10

CASE: SilentiumPC Gladius M40

HDD: Seagate HDD 1TB

PS: Thermaltake Smart SE Modular 630W

Wszystkim uczestnikom konkursu, z fartem !

Użytkownik Incomming edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:05

#83 KrzychuJarzyna

KrzychuJarzyna

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:14

1.

Bardzo chciałbym mieć tą kartę graficzną gdyż moja aktualnie nie daje rady w nowych grach. Mój komputer ma już 6 lat i nie podoła nowszym tytułom w które zawsze chciałem pograć, a podzespoły ciągle mnie ograniczają głównie karta graficzna. Karta ta przyda mi gdyż za miesiąc będę zmieniał podstawke i kupował intel G4400+8gb na chwile obecną procesor będzie dosyć mocno ograniczał kartę, lecz to się zmieni jak już wspomniałem. Przy okazji za pół roku miałem kupować GTX 1050 2GB, a gdybym wygrał tą kartę zaoszczędziłbym kilkaset złotych niby niewiele lecz dla mnie są to duże kwoty gdyż jestem uczniem. Mam nadzieje, że w końcu wygram jakiś konkurs ponieważ jak narazie zaliczam serie porażek, które przydało by sie kiedyś zamienić w zwycięstwo. Sobie jak i innych uczestnikom pozostaje życzyć powodzenia.

Dodatkowo wymyśliłem wierszyk:

Mój komputer stary grat

Przeżył już czasu szmat

Czasem złapie laga

W nowych tytułach nie domaga

Jego prędkość nie powala

Na granie w nowe gry nie pozwala

GF210 karta graficzna

RX480 jest przy niej taka śliczna

Inne podzespoły nie są najlepsze

Zawsze by mogły być wydajniejsze

Zawsze wygrać w konkursach próbuje

Ciągle porażki lecz nigdy nie próżnuje

2.

http://imgur.com/a/Jjwpv

Procesor: AMD ATHLON X2 250

Karta graficzna: GAINWARD GF 210 512MB

Płyta główna: FOXCONN A74ML-K 3.0

Dysk HDD: SEAGATE 500GB

Zasilacz: Chieftec GPS-350EB-101A

Obudowa: I BOX WINGS 503

DVD: DVD-REC SAMSUNG SH-S223C

Pamięci ram: 2x2GB GoodRam DDR3 2048 1333mhz                                                                                         Pozdrawiam!!! :sleepy:

#84 lichandro

lichandro

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:15

Witam, chciałbym wygrać ową kartę graficzną, ponieważ moja aktualna karta wysiada przy wyższych wymaganiach i posiada tylko 1GB VRAM, kiepsko. Chciałbym także streamować, ale nie pozwala mi na to sprzęt, byłby to pierwszy krok w kierunku mojego postanowienia. Liczę, że mi się to powiedzie.

Moje komponenty:

• CPU:    i5-3340 3,1GHz BOX 6M LGA 1155
  • Motherboard:   Asus P8B75-V 
  • Case:    Modecom A34
  • RAM:  GOODRAM DDR3 8GB/1600 CL9 + GOODRAM DDR3 2GB/1600 CL9  
  • SSD: Crucial MX200 250GB SATA3
  • HDD:    Seagate 1TB 7200 64MB
  • Video card:  Radeon Sapphire HD7850 1GB GDDR5​​
  • Power supply: Chieftec Force Series 650 W

A oto zdjęcia mojego stanowiska ~ https://imgur.com/a/M2U09

Pozdrawiam

Lichandro

#85 Pestun

Pestun

Advanced Member

• Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:17

DLACZEGO JA? W 2012r zostałem obdarzony komputerem lecz niezbyt mocnym jak się okazało, szybko więc chciałem coś zmienić co zaszczepiło we mnie zainteresowanie informatyką od strony hardware i nie tylko.Niestety wszystkie moje plany legły w gruzach.Teraz w 2016 postanowiłem definitywnie to zmienić i po długim odkładaniu kasy wreszcie mogę sobie pozwolić na co prawda powolne ale jednak kupowanie komputera.Postanowiłem wyszukiwać ciekawych przecen itp.W ten sposób w czarny piątek zakupiłem dysk WD blue oraz obudowę SPC Aquarius X70W po fajnych zniżkach.Wiąże się to z ciekawą historią gdyż w ten oto piątek szedłem na imprezę do kolegi i tuż przed busem kursującym do miejscowości gdzie mieszkał udało mi się zakupić obudowę w sklepie morele.net.Mało się nie spóźniłem ale na szczęście się udało.Po powrocie siadłem do komputera i zauważyłem dysk który zamierzałem kupić w przecenie w sklepie black'a.Dodam tylko że zamówienie złożyłem kilka min przed północą czyli przed końcem niższej ceny (jakieś 5min).Żeby nie zostać gołosłownym dodam zdj. https://imgur.com/a/ignV4

Teraz została mi jeszcze spora część do kupienia   http://www.morele.ne...ry/info/EYOrSc/ + oczywiście karta graficzna która kosztuje najwięcej i będę miał z jej zakupem najwięcej problemów.Dodam że jestem graczem...chyba więcej nie trzeba mówić, chciałbym sobie pograć w najnowsze tytuły...te starsze także gdyż nie miałem szansy w nie zagrać...lista jest dosyć długa.

A oto mój komputer, sprawca moich zainteresowań i być może mojego przyszłego zawodu.

https://imgur.com/a/5afl9

oraz specyfikacja powalająca na kolana.

Proc AMD tahlon x4 740 3.2GHz

Płyta Asrock FM2A75 Pro4

Pamięć Kingston 8GB KHX1600C9D3B1RK2/8GB

Karta GF GT630 1GB

Zasilacz Chiftec GPS-500A8 500w

Obudowa I-Box Force 2103

Dysk Seagate Barracuda 500GB

Nagrywarka DVD LG Sata GH24NS90 

#86 Chupetto

Chupetto

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:17

Dobre pytanie.. ,,Dlaczego ty Ja zadałem sobie pytanie ,,Dlaczego my My - ja i mój młodszy brat, który się uczy i nie ma szansy nigdzie dorobić. Zawsze marzył się nam piękny komputer i obudową z ,,oknem. Mój brat zawsze chciał pograć w najnowsze gry, ale komputer zawsze nie domagał, ja wielkim fanem nowych gier nie jestem, ale przyjemność zagrania w 40fps w nowe gry byłaby fajnym doświadczeniem. W tym roku zacząłem chodzić na praktyki, jak wiadomo nie zarabia się tam kroci, obecnie jest to 160zł na miesiąc, każdy grosz oszczędzam na komputer. Dorabiam u rodziny przy pracach domowych. Zakupiłem sam już kilka podzespołów do mojego staruszka, którego moja siostra dostała na komunię wiele lat temu. Wymieniłem płytę, ram, grafikę, załatwiałem dyski i wszystkie podzespoły w niskiej cenie jak tylko mogłem. Ale po ulepszeniu mojego komputera, nadal czuje, że to nie to. Czuję się gdyby całe moje oszczędności nic nie dały. Obiecałem sobie i bratuw młodości, że w końcu dostaniemy ten wymarzony komputer. Ostatnio postanowiłem namówić mamę na wzięcie komputera na raty, wiedziałem, że będzie ciężko, bo tata nie zarabia za dużo, na nic nie możemy sobie pozwolić, ale udało się pogadałem z mamą i namówiłem ją. Niestety pytaliśmy w wielu bankach, ale nie udało nam się, mamy za niski dochód musiałbym zrezygnować z wielu podzespołów, chciałem sam za to płacić z zarobionych pieniędzy, ale niestety się nie udało, byliśmy z bratem zawiedzeni.. Próbowałem nawet zrezygnować z większości podzespołów jak dysk, ram. Nadal nic, lecz gdybym zamówił wszystko co chciałem, ale bez karty graficznej udałoby się. Gdy zobaczyłem na youtube twój film wiedziałem, że to jest ta chwila w której uda się spełnić marzenie mojego młodszego brata. Bez karty graficznej mógłbym z mamą postarać się o raty, które bym oplacał, w poprzednim komputerze 40% kwoty była to karta graficzna, więc nie ma mowy, że to razem się nie uda. Tym razem musi się nam udać. To tyle z mojej strony, przepraszam, że się tam rozpisałem, ale myśl o spełnieniu marzeń jest silniejsza.

Specyfikacja komputera:

CPU: AMD Athlon II x2 250 3.00GHz, Boxowe chłodzenie.
MOBO: ASRock N68C-GS4 FX
RAM: GOODRAM 4GB
HDD1: Seagate 160GB
HDD2: WD 250GB
GPU: AMD Radeon R7 240
Zasilacz: Chieftec GPS-400AA-101A

Zapomniałem o ss, prosze: http://imgur.com/a/OMi5N

Użytkownik Chupetto edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:43

#87 SilverForever

SilverForever

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:19

Witam dlaczego ja bym chciał wygrać XFX RX480 8GB ? Ponieważ lubię grać na ultra i to sprawia mi frajdę ale niestety mój komputer nie radzi sobie z grami za parę dni kupuję i5 6600k,Corsair Vengeance LPX DDR4 8GB,MSI Z170A Gaming M3 i tutaj pojawia się problem ponieważ nie stać mnie na nową kartę graficzna a obecna będzie bardzo ograniczać procesor a kartę graficzna będę mógł dopiero wymienić za 1-1,5 roku.Jak bym wygrał XFX Rx 480 to by mi bardzo pomogła ponieważ mógłbym uzbierane pieniądze na kartę graficzną  przeznaczyć na lepszą obudowę i zasilacz.

Procesor: Intel Pentium G3258 3,2GHz

Płyta główna: MSI H81M-P33
Karta graficzna: XFX Radeon HD 7770 1GB Core Edition 
Pamięć RAM: hyperx fury ddr3 8gb 1600mhz cl10
Chłodzenie procesora: BOX
Zasilacz: OCZ CoreXStream 500w 
Dysk HDD 1: Samsung 250GB

Dysk HDD 2: Seagate 160gb

ObudowaModecom dm80m

Napęd:LG SuperMulti GH24NSD1 RBBB

System : Windows 10 64Bit

Zdjęcia komputera: http://imgur.com/hkeyB6q ,  http://imgur.com/nGb1Buh

Użytkownik SilverForever edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:24

Procesor: Intel Pentium G3258 3,2GHz

Płyta główna: MSI H81M-P33
Karta graficzna: XFX Radeon HD 7770 1GB Core Edition 
Pamięć RAM: hyperx fury ddr3 8gb 1600mhz cl10
Chłodzenie procesora: BOX
Zasilacz: OCZ CoreXStream 500w 
Dysk HDD 1: Samsung 250GB

Dysk HDD 2: Seagate 160gb

ObudowaPhanteks Eclipse P400S Window White

Napęd:LG SuperMulti GH24NSD1 RBBB

System : Windows 10 64Bit

#88 michal2209

michal2209

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:19

Dobry wieczór ktorzy grają w rózne gry.Biorę udział w konkursie ponieważ chcę dostać pod choimkę nową kartę graficzną XFX480 8GB RSbo niemam kasy na nową karte . Posiadam kartę nividi gts 450 i dobrze mi słuzy ale poszukuję coś lepszego i lepszą wydajnościowego. Specyfikacja mojego komputera.

Zdjęcie mojego pc

http://imgur.com/M1EfTDC

http://imgur.com/LaUIDML

Procesor -i5-6600 (skylane).

Chłodzenie procesora to- Be Quiet Pure Rock .

Płyta główna to -Gigabyte z170 gaming k3.

Pamięc RAM to- KingstonHYPEX FURY DDR48192 MB Taktowanie 2100 MHZ .

Dysk systemowy to- Samsung 850 EVO 500 GB..

Zasilacz -to Cooler Master 500 W.

Dysk na dane to- WD BLUE 1 TB .

Obudowa to zalman Z11plus .

System operacyjny to Windows 10 Home wersja 1511.

Użytkownik michal2209 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:43

#89 ENINq

ENINq

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:21

Witam serdecznie mój aktualny sprzęt jest bardzo słaby jak na 2016 rok. Kosztuje ok.600zł.Od jakiegoś czasu zbieram na nowy komputer i ten rx480 bardzo by mi się przydał. Planuje kupić obudowę z oknem to podświetlenie na pewno by fajnie wyglądało. Gdy chcę zagrać w trochę nowszą grę muszę dawać wszystko na low i rozdzielczość 800 x 600 a i tak jest około 15-25 fps, nawet w cs’a gra się średnio. Wydajność tej karty jest dla mnie zadowalająca i w zupełności miwystarczy.Chodzę do szkoły i zbieranie na taką kartę zajęło by mi dużo czasu.Mam nadzieję że uda mi się wygrać J.

http://imgur.com/zKKBvDq

Procesor: intel core 2 duo e7500

Karta graficzna : gt9500

Płyta główna: gigabyte ga-g31m-es2c

RAM:actina ram 4gb

Dysk:samsung hd502hj

Zasilacz:ibox sl-8400btx

Obudowa:ibox orion 911

napęd LG

Użytkownik ENINq edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:22

#90 FapekBezLapek

FapekBezLapek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:22

Witam

Chciałbym wygrać tą kartę ponieważ mój GTX 750TI jest trochę za słaby by grać na niskich ustawieniach z MSAA X4 w BF3, 4, Hardline z MSAA X4 z ponad 120fps na 1600x900. Jest też dość głośny przy wyższych temperaturach (70°C) dlatego zamontowałem tak wentylator.

Specyfikacje:

CPU: i5-4460 3.20 Ghz

GPU: ASUS GTX 750 TI 2GB

RAM: GoodRam DDR3 8GB (2x4) 1600Mhz

MOBO: MSI H81M-P33
PSU: SilentiumPC Vero L1 500W
SSD: Plextor M7V 128GB
HDD: 500GB

#91 Nightmare96a

Nightmare96a

Advanced Member

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:27

Dlaczego chciałbym wygrać? Ponieważ kartę bym sprzedał i zmienił swoją platformę na nowsza podstawkę oraz przesiadł się na nowszy system windows.

Komputer.

*Procesor- intel quad core q6600 podkręcony do 3.0GHz

*Ram -4GB DDR3 800 mhz

*Grafika-Asus GeForce GTX 660 Ti DirectCU II 2gb 

*Płyta główna-ASUS P5G41T-m le

*Dysk 160 GB Windows XP

*Zasilacz FSP 460W 

*nagrywarka dvd

*Obudowa Akyga

Zdjęcie komputera: https://imgur.com/a/yjobT

#92 Adek

Adek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:34

Specyfikacja:  

Procesor I7 3770K 4.5 OC

Płyta główna GIGABYTE Z77-D3H

pamięć ram Hynix 2x8GB 1600/ OC 1866

Karta graficzna Intel HD 4000 :(

HDD 1000GB, HDD 1500GB oba marki Samsung  
Zasilacz Cooler Master Vanguard 850W

Chłodzenie raijintek themis

Obudowa Zalman Z3 plus 

I 7 wentylatorów 120 mm (jestem miłośnikiem wentylatorów)

Dodaje dwa zdjęcia 

https://imgur.com/a/JeopB

https://imgur.com/a/ryQqi

A teraz dlaczego ja ? Jak widać komputer posiada mocne serducho i jeszcze całkiem wydajny procesor i sporo pamięci ram, jedynie czego mu brakuje to idealnych oczu

kiedyś posiadał r9 290, życie  bywa nie przewidywalne w szczególności dla studenta, obecna maszyna była moim pierwszym dużym wydatkiem, zawsze marzyłem o wydajnym komputerze i wreszcie go zakupiłem, wszystko spłaciłem i był on tylko mój, niestety jak pisałem życie jest nieprzewidywalne poważna choroba członka rodziny zmusiła mnie do sprzedaży karty graficznej i dołożenie się do drogiego lecz skutecznego leku który na szczęście pomógł i wszyscy odetchnęli z ulgą, absolutnie nie żałuje tej decyzji i zrobiłbym ją po stokroć.

Dziś wszystko wyszło na równą lecz studia i mało płatna praca dają o sobie znać,  kompletnie nie mogę sobie pozwolić na zakup nowej karty graficznej, co najgorsze umowa zlecenie którą obecnie posiadam utrudnia mi wzięcie cokolwiek na raty. a mam powoli dosyć grania w CS go z znajomymi na 35-40 klatkach  albo oglądania jak letsplayerzy grają w gry, dlatego RX 480 był by dla mnie spełnieniem marzeń, poczujcie ten ból gdy ma się skończonego wiedźmina w nie całych 50% i nie może dokończyć :( ale się bardzo chce. 

Z góry dzięki i pozdrowionka :)

Użytkownik Adek edytował ten post 09 grudzień 2016 - 07:24

#93 hellspawn1122

hellspawn1122

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:36

WITAM CHCIAL BYM WYGRAC TE KARTE PONIEWAZ SKLADAM TEN KOMPUTER DOSYC DLUGO I JESZCZE NIE STAC MNIE NA KARTE GRAFICZNA ABY TO ZAKONCZYC A GRANIE NA ZINTEGROWANEJ TO MASAKRA I WOGOLE WSTYD ZEBY KOMPA ZA TYLE KASY NIE NADAWAL SIE DO GRANIA

http://imgur.com/a/JINfh

Specyfikacje:

CPU: i7 6700k

chlodzenie cosair h115i 

RAM: g skill 16gb 2300mhz

MOBO: MSI z 170 gamin m7
PSU: SilentiumPC Vero L1 500W
SSD: samsung 256 gb
HDD: 1000gb wd blu

obudowa NZXT 450

#94 Jachim208

Jachim208

Początkujący

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:37

Uważam, że powinienem wygrać tą kartę ponieważ mimo iż mój zestaw wygląda przyzwoicie to brakuje mu pazura. Gtx 960 radzi sobie całkiem nieźle w nowych grach, mimo to całkiem nieźle mnie nie zadowala. Chciałbym aby duet i5 2500k @ 4.5Ghz oraz RX480 pozwalały uruchomić najnowsze gry w najwyższej jakości. Uważam, że taka karta potrzebuje ładnego domku w postaci SPC  Brutus M25, w którym będzie jej odpowiednio chłodno ze względu na odpowiedni przepływ powietrza, oraz odpowiednie temperatury pozostałych podzespołów. Powyższe argumenty przemawiają za wręczeniem karty mojej osobie.

Specyfikacja:

Asus P8P67

Intel Core i5 2500k @ 4.5Ghz + SPC Fortis 3 Malik Customs

Kingston HyperX Genesis DDR3 2x 4GB 1600Mhz

ADATA SP550 240GB + Seagate ST1000DM003

SPC Brutus M25

BeQuiet StraightPower 10 600W

Evga GTX 960 SuperSC GAMING ACX 2.0+

https://imgur.com/a/NLGiK

Pozdrawiam.

Użytkownik Jachim208 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 06:37

#95 Wodniakkk

Wodniakkk

Advanced Member

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:38

Witam. Chciałbym wygrać tę kartę ponieważ mam zamiar ją przetestować w celu przekonania się czy Radeon chociaż troszkę zmniejszył dystans do Nvidia w kwestii GPU. Jeżeli spełni moje oczekiwania dokupię drugą i będę testować je w systemie crossfire. Gównie chodzi o to, że mam dylemat ponieważ jestem zdecydowany dokupić drugą 970 do SLI ale jeżeli wygrałbym tego RX 480 to z chęcią wolałbym dokupić drugiego RX480, ponieważ jest to zdecydowanie nowsza konstrukcja.

Zdjęcia komputera:

1. http://imgur.com/WiS8NhY

Specyfikacja komputera:

CPU  Intel Core i5 4670k skręcony na 4.3 GHz

CHŁODZENIE CPU  Be Quiet Silent Loop 240

MOBO  MSI z87 - G45 Gaming

GPU  MSI GTX 970 4GB 

RAM  4x4GB Good Ram 1600 Hz

PSU  Corsair CX600M ( W drodze Zasilacz be quiet! Dark Power Pro P11 750 Watt specjalnie w celu konfiguracji SLI bądź crossfire)

SSD  Samsung 850 EVO 250GB , Samsung 850 EVO 120 GB, WD HDD 1TB)

CASE  Be Quiet Silent Base 600

Użytkownik Wodniakkk edytował ten post 09 grudzień 2016 - 07:10

#96 igorstrz95

igorstrz95

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:48

Nigdy jeszcze nie przystąpywałem do żadnego konkursu, ponieważ nie musiałem nic wygrywać bo zawsze uzbierałem sobie kwotę odkładając. Niestety tym razem się nie udało. Nie będę się tutaj rozlewał jaki to ja biedny itd. bo nie na tym to polega i tak nie jest. Musiałem wszystkie oszczędności przeznaczyć na mojego chorego członka w rodzinie. Który niestety zachorował z dnia na dzień a chorobę którą ma, trzeba leczyć terapiami, nie trudno domyślić się o jaką chorobę chodzi. Każdy wie, że Rodzina jest najważniejsza i się ją stawia na 1 miejscu. Kwota którą dałem na leczenie miała zostać przeznaczona na moją kartę graficzną do komputera który zarabia na mnie i moją firmę. Była to ostatnia część do mojego nowego komputera, a resztę jednostki składałem samemu zbierając pieniądze przez długi okres czasu, bodajże ponad pół roku. Pewnie będzie tu 1000 zgłoszeń, i  mam bardzo małą szansę na wygraną, ale stwierdziłem i powiedziałem sobie "a nóż się uda" i piszę właśnie to zgłoszenie. W tak trudnym okresie dla mnie, będzie miłe zaskoczenie w postaci wygrania konkursu. I teraz jawi się pytanie, po co mi ta karta graficzna. Otóż pomimo bardzo młodego wieku, prowadzę własną działalność gospodarczą w Polsce. Dział mojej działalności to informatyka a dokładnie dział internetowy - promowanie stron i CEO różnorodnych firm. Cała otoczka tej branży prowadzi do reklam firm, a jak sami wiemy reklamy które w dzisiejszych czasach są najpopularniejsze to forma video. Robiąc 4 reklamy w miesiącu potrzeba dobrego sprzętu aby skrócić czas renderowania. Sami wiemy że czas to pieniądz, a wydatek na taką topową kartę graficzną to długi czas zbierania pieniążków. W świetle działalności gospodarczej w Polsce już w ogóle... ach Polska :) Karta będzie wykorzystywana codziennie, i nie mam jej zamiaru sprzedawać, ma służyć bardzo długo. Oczywiście nie mówię, że nie będzie wykorzystywana nie tylko do tego, a również w "weekendowe" granie. No może nie w tym czasie ale kiedyś kto wie :) Mój sprzęt nie jest jakiś wygórowany i wiem że muszę jeszcze sporo w niego włożyć ale na to przyjdzie czas. Dobrze że jestem cierpliwy człowiekiem. Sam Pan black robiąc filmy wie jakie to uczucie renderując na samym procesorze, nie jest to zbyt krótkie i wygodne. Dobrze że powstała taka a nie inna inicjatywa, z góry podziękowania dla organizatorów i podziękowanie dla firmy która dała kartę do wygrania dla osób którą jej potrzebują. Pozdrawiam również ciebie Black i całą rodzinkę :) Wszystkim życzę zdrówka i szczęścia w wygranej. Teraz opis mojego komputera i zdjęcie:

http://imgur.com/4WSkwRf

Procesor: Intel Core i7-6700, 3,4GHz - nie podkręcany na chłodzeniu box.

Płyta główna: MSI H110M PRO VD - płyta naprawdę budżetowa ale cóż, trzeba było zaoszczędzić. 

Pamięć RAM: Kingston HyperX FURY 16GB (2X8GB) 2133 Mhz CL14 - tyle mi w zupełności wystarcza.

Zasilacz: Be quiet! Pure Power 9 600W 80 Plus Silver - myślę że starczy do tego zestawu i do tej karty.

Nagrywarka: Asus DRW-24D5MT - podstawowa wystarczająca dla mnie w zupełności.

Obudowa: SilentiumPC Regnum RG1 bez okna - również budżetowa konstrukcja ale jak najbardziej się sprawdza.

Dysk HDD: Seagate 1TB SATA III 7200 RPM - do przechowywania materiałów, i innych zasobów.

Dysk SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB - na nim jest postawiony system i trzymane są zapisy programów oraz projekty.

No i koniec, brakuję mi jedynie karty graficznej. Jak widać wyłamałem już nawet zaślepki prędzej na kartę graficzną. Takie jaja, :) Czekam na wyniki, i cóż... co do zdjęcia, próbowałem uchować kable najładniej jak potrafiłem i złożyć zestaw sensownie. Dysk SSD jest z tyłu na tackach 5,25 pod dyskiem HDD. Miałem specjalną przejściówkę. Dziękuję za przeczytanie, Pozdrawiam Igor

#97 PatrycjuszRSV

PatrycjuszRSV

Początkujący

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:50

Dlaczego ja miałbym wygrać tę kartę? Otóż zmieniam ją już od około dwóch lat ale zawsze znajdują się pilniejsze wydatki. W tej chwili mam duże problemy żeby grać w gry na przyzwoitym poziomie, planuję już od dłuższego czasu upgrade mojej jednostki i właśnie tę kartę chciałem zainstalować, gdyby ten wydatek mi odpadł mógłbym zmienić też procesor, ew całą podstawkę. Nie mam wielkich wymagać co do np poziomu hałasu, chciałbym żeby karta spełniała swoje zadanie i można było odpalić grę którą wszyscy już ukończyli a ja nie mogę bo mam stary komputer :) 1080p mi wystarczy na bardzo długo, nie mam większych ambicji. 

Specyfikacja Komputera:

CPU: AMD Phenom X4 965 Black Edition podkręcone na 4GHz

CHŁODZENIE CPU: Cooler Master z wentylatorami Asus 

PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte GA990XA-UD3

GPU: XFX Radeon HD7770

RAM: 2x  HyperX Fury DDR3 4GB 1600MHz CL10

ZASILACZ:  Chiftec 500W CTG-500-80P

HDD:Seagate 1TB Sata III 64MB

SSD: Silicon Power S55 120GB

OBUDOWA: Cooler Master 

http://imgur.com/zxhpGfw

#98 SEBUUUCZKO

SEBUUUCZKO

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:55

1. Dlaczego powinienem wygrać ponieważ w przyszłym roku spodziewamy się dziecka więc to już moja ostatnia szansa na dołożenie coś do tego zestawu, jest to składak trochę części ze starego kompa trochę z allegro używanych więc może chociaż niech karta jest nowa 

2. http://imgur.com/kGgXgaC

3. Specyfikacja :  

Procesor i5 4690k

Płyta główna Msi Z97 Gameing 5

pamięć ram G.Skill 2x8GB 

Karta graficzna Msi Gtx 970

HDD WD Blue 1TB

SSD Samsung 850 Evo 250 GB
Zasilacz be quiet pure power L7 530W

Chłodzenie Be quiet Silent Loop 240

Obudowa SPC X70W

#99 Burito

Burito

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:56

Witam mam 38 lat i chciałbym w końcu w życiu wygrać coś w jakimś konkursie, a miło by było jakby ten "pierwszy raz był u BlackwhiteTV" :zdziwko:

Moja specyfikacja komputera:

1. płyta główna: Asus H97-PRO, socket 1150,
2. procesor: Intel CORE I5 4690 3.5GHz, turbo 3,9GHZ,
3. pamięć Kingston HyperX 4x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9,
4. karta graficzna: ASUS STRIX GTX 970 4 GB, wersja OC,
5. dysk systemowy: SSD Crucial MX100 256GB SATA3 2.5" 550/330 MB/s 7mm,
6. dysk "magazyn": Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003),
7. obudowa: Cooler Master Elite 430 czarna,
8. napęd optyczny 1: Asus DRW-24B5ST,
9. napęd optyczny 2: Asus DRW-24F1ST,
10.chłodzenie procesora: CPU SilentiumPC Fortis 2 XE1226.
11. zasilacz XFX TS 550W (80+ Gold, 2xPEG, 120mm, Single Rail) (P1-550G-TS3X).
12. system Windows 7 Home Premium 64 bit.

Zestaw może nie jakiś najnowszy ale sobie radzi.

http://imgur.com/a/GtSdK

Użytkownik Burito edytował ten post 09 grudzień 2016 - 07:09

#100 cinek31

cinek31

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:56

Witam, odpowiadając na pytanie, czemu taka karta powinna trafić do mnie, powiem tylko, że po wygranej ta karta nie znajdzie się w moim komputerze. Będzie idealnym prezentem pod choinkę dla mojego bratanka. Mimo swojego młodego wieku, 13 lat, jest on zapalonym graczem wszelkiego rodzaju strzelanek. CS, Overwatch czy Battlefield to jego ulubione pozycje. Dodatkowa moc RX480 zapewni mu więcej klatek i pokaźną liczbę fragów w każdej potyczce sieciowej. Patrząc na niego podczas rozgrywki przypomina mi pewną osobą. Byłem taki sam jak on, dokładnie 18 lat temu, wpatrzony w ekran monitora oraz zafascynowany grami. Mam nadzieje, że za te kilka lat, pójdzie w moje ślady. Moja pasja komputerowa stała się również moją pracą, którą wykonuję dla bezpieczeństwa państwa Polskiego i jego obywateli. Wiem, że z takiego prezentu(RX480) od wujka byłby bardzo zadowolony.

Zdjęcie mojej BESTII

http://imgur.com/a/gK3Ut

Moja konfiguracja sprzętowa wciąż ewaluuje, zwiększa swoją moc obliczeniową od 2013 r. Po wymianie chłodzenia, GPU i zmianie nośników pamięci masowej, wygląda następująco:

Procesor: Intel Core i7 4770k – podkręcony do 4.4 GHz;
Chłodzenie: Thermaltake Water 3.0 Extreme w konfiguracji Push/Pull;
Płyta Główna: MSI Z87 G45 GAMING;
Pamięć: G.Skill RipjawsX 16 GB 2133 mhz;
Karta Graficzna: Geforce 1080 FE(GPU + 123 Mhz, pamięć 11 GHz efektywne);
Pamięci masowe:
Intel SSD 530 - 120 GB na system,
Seagate 3 TB - na dane,
Seagate 500 GB - na Backup-y; 
Napęd: nagrywarka Blu-ray Asus BW-16D1HT;
Karta dzwiękowa: Creative Sound Blaster Z;
Zasilacz: Corsair CX600M;