Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

KONKURS - Wygraj kartę XFX RX480 8GB pod choinkę

• Zamknięty Temat jest zamknięty
492 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blackwhite

Blackwhite

Stały bywalec

• Administrator
  • 3550 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:13

Mam przyjemność ogłosić dla was konkurs.

Do zgarnięcia jest fajna nagroda w postaci Karty graficznej XFX RX 480 8GB RS Hard Swap - z trzema dodatkowymi kompletami wymiennych wentylatorów podświetlanych diodami LED.

Nagrodę ufundował: http://extrememem.com/ 

Jest to dokładnie ta  karta, którą dla was niedawno testowałem.

Gdyby ktoś był zainteresowany recenzją karty znajdzie ją tutaj: 

Zasady są następujące:

1.Aby wziąć udział w konkursie należy w tym wątku:

a.Napisać dlaczego to właśnie Ty powinieneś/ powinnaś  wygrać tą kartę?

b.Dołączyć zdjęcie wnętrza swojego komputera stacjonarnego (za pomocą serwisu https://imgur.com/ ) a pod zdjęciem podać konfigurację komputera (sam komputer, bez peryferii, monitora etc.)

2.Spośród wszystkich uczestników zostanie wybrana jedna osoba., która wygra nagrodę główną w postaci karty XFX RX480 RS 8GB i 3 kompletów wentylatorów podświetlanych diodami LED (Hard Swap Fans) 

3.Na wybór zwycięzcy NIE BĘDZIEmiała wpływu najlepsza konfiguracja komputera ale na pewno pod uwagę będzie brane między innymi jej zbilansowanie i oczywiście odpowiedź na pytanie konkursowe.

Filmik objaśniający zasady:

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj: http://blackwhitetv....egulamin_YT.pdf

PROSZĘ SIĘ Z NIM  ZAPOZNAĆ! 

Życzymy udanej zabawy.

Użytkownik Blackwhite edytował ten post 09 grudzień 2016 - 07:29

#2 xCzikit

xCzikit

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:02

Jestem fanatykiem gier od kilkunastu  lat, niestety sprzęt jaki posiadam nie pozwala mi na gry bardziej lub nawet średnio wymagające. Gdybym dostał tą kartę zmotywowało by mnie to do kupna nowej jednostki ( Zaraz po ślubie :)

Specyfikacja : 

Intel 8200

Ram 4 gb 

Geforce 8800 gt

Foxconn p35

System win 7

Seagate barracuda 1tb 

A tutaj fotka mojego wehikułu  http://imgur.com/rcPc6ng

#3 Kemyt

Kemyt

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:06

Chciałbym wygrać tą kartę, ponieważ zbieram na komputer a nie stać mnie na dobrą kartę graficzną. A taką jaką została zaprezentowana w filmie jest naprawdę dobra i mi się przyda do nowego PC. Zdjęcia i specyfikacji mojego komputera nie mogę wysłać, ponieważ owego nie posiadam.
Życzę wszystkim powodzenia.
Pozdrawiam

#4 Shinsaji

Shinsaji

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:22

1.

przyznam szczerze ze moja karta graficzna troche juz niedomaga nawet po podkreceniu jej pamieci o 300mhz i rdzenia o 50mhz (troche dziwne jest to ze wiecej sie nie dalo na rdzeniu uzyskac bez podnoszenia napiec) ledwo osiaga 40fps w wiedzminie 3 na ultra

kupilem ja z mysla ze kupie odpowiednik gtx 970 za rok ale niestety po drodze wyszlo pare wydatkow nie zwiazanych z komputerem przez co narazie nie moge sobie pozwolic na nowsza karte graficzna

zobaczylem filmik blacka i pomyslalem ze w sumie nic nie strace jak sie zapisze na ten konkurs :D

2.

http://i.imgur.com/auAhyah.jpg

CPU: i7 3770k + SilentiumPC Grandis (procesor podkrecony do @4.6ghz na napieciu 1.35v dodatkowo w chlodzeniu zamienione wentylatory na 2x arctic f12)
GPU: EVGA GeForce GTX 960 4GB SuperSC GAMING ACX 2.0+ (wykrecone 300mhz na pamieciach i 50mhz na rdzeniu z tylko podniesionym power limitem)
MOBO: Asus P8Z77-V LX 
RAM: Crucial Ballistix Tactical 2x4gb 1600mhz cl8 (podkrecone do 1866mhz cl8)
PSU: Super Flower Leadex Gold 750w (skad tu taki mocny zasilacz? otoz planowalem zbudowanie komputera opartego na podstawce lga 2011-3 lecz niestety narazie dopoki nie wyjade za granice nie uda mi sie tego celu spelnic)
HDD1: Seagate Barracuda 2tb 
HDD2: WD 500gb 
SSD: Crucial mx200 250gb 
CASE: SilentiumPC Gladius M40 Pure Black 

przepraszam za jakosc zdjecia ale wgralem custom roma do swojego telefonu i niestety ma kiepska apke do telefonu ktora musze zmienic :P

Użytkownik Czerwony edytował ten post 09 grudzień 2016 - 12:24

Moj komputer:

//CPU: i7 3770k + SilentiumPC Grandis //GPU: EVGA GeForce GTX 960 4GB SuperSC GAMING ACX 2.0+ //MOBO: Asus P8Z77-V LX //RAM: Crucial Ballistix Tactical 2x4gb 1600mhz cl8 //PSU: Super Flower Leadex Gold 750w //HDD1: Seagate Barracuda 2tb //HDD2: WD 500gb //SSD: Crucial mx200 250gb //CASE: SilentiumPC Gladius M40 Pure Black 

Akcesoria: 

//Monitor: BENQ GW2760HM //Myszka: Steelseries Rival //Klawiatura: Ozone Strike Pro //Sluchawki: AKG K550 + FiiO E10K Olympus 2 //Mikrofon: Logitech Desktop Microphone

#5 Anixyz

Anixyz

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:36

Witam, moim głównym argumentem odnośnie tego, dlaczego to ja powinienem wygrać tą kartę jest to, że żadnej nie posiadam. Dwa lata temu, jako totalny laik, wybrałem się do lokalnego sklepu komputerowego, w którym poprosiłem o złożenie dobrego PC do gier. Poprosiłem także o cenę do 2000 zł. W zamian złożyli mi komputer ze zintegrowaną kartą graficzną, na którym większość gier działa w 20 fps'ach :-/ Nie mogę sobie kupić żadnej, ponieważ chodzę do szkoły i o pracy nie ma mowy. Dlatego to właśnie ja chciałbym wygrać prezentowaną kartę graficzną:) 

Zdjęcie wnętrza komputera: http://imgur.com/a/AAXdC

Specyfikacje:
Procesor - AMD A10-7700K APU with Radeon R7 Graphics
Pamięć RAM - GoodRam 8GB 1866 MHz (z czego 2 GB leci na integrę)
Płyta główna - ASrock FM2A88M Extreme4+
Dysk - Seagate 1TB
Zasilacz - Fortron 400W
Obudowa - Zalman T2 PLUS

Zdaję sobie sprawę, że procesor mógłby trochę ograniczać tą kartę, jednak poprawa poprawa z 20 na 60 fps'ów byłaby dla mnie zbawieniem :D

Pozdrawiam ^_^

@Edit: Do specyfikacji dodałem obudowę

Użytkownik Anixyz edytował ten post 09 grudzień 2016 - 11:43

#6 darek0030

darek0030

Advanced Member

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:37

Cześć Black. W odpowiedzi na pytanie konkursowe nie będę pisał wierszem, po prostu chciałbym wygrać tę kartę, ponieważ niedawno padł mi gtx770, a rx480 byłby dobrą opcją dla mojego zestawu. Obecnie jestem w trakcie odkładania pieniędzy na jakąkolwiek sensowną kartę do mojego zestawu, który zamieszczam poniżej wraz ze zdjęciem.  Z góry przepraszam za jakość zdjęcia, ale nie mam czym zrobić lepszego. Pozdrawiam, Darek. :)

Specyfikacja:

Obudowa: SilentiumPC Regnum L50

Płyta główna: MSI Z77A-GD55

Procesor: i5 3570k 3,4GHz@4,5GHz

Chłodzenie: BeQuiet Shadow Rock Pro sr1

Pamięć: Corsair Vengeance low profile 2x4GB 1600mhz CL9

Zasilacz: Thermaltake Smart SE 630W

Karta graficzna: obecnie zintegrowana, jakieś 3 miesiące temu był to gtx 770

Dyski HDD: 1. WD Green 500gb

2. Samsung 500gb

Dysk SSD: Crucial m100 120gb

http://imgur.com/WwOiM6j

#7 skwar23

skwar23

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:50

1. Chciałbym wygrać wymienią kartę, ponieważ od małego brat zaszczepił we mnie miłośnika AMD , a już od 3 miesięcy zbieram się na wymianę karty graficznej na nowego Polarisa.

Konkurs Black-a to dobra okazja na stosowną wymianę karty i możliwość zaoszczędzenia większej gotówki na procesor ZEN i nową podstawkę AM4.

2. Części mają już ponad 1,5 roku - koszt około 1,5 tys.Jak na własne potrzeby , uważam go za dobry zakup [ internet ,czasem gry - Wiedźmin 3 i Gta V , CS;GO ]

CPU: AMD 8320e wykręcony na 4,2 Ghz+ Chłodzenie Scythe KAtan 3 [dość głośne , jednak procesor rzadko przekracza 50 st.]

Płyta: Asrock 970 pro3 r2.0 [ minus za brak chłodznie sekscji zasilania a tak to bezproblemowa]

Karta Graf: SApphire AMD r9 270x 2GB Dual -X[ w Wiedźminie średnio 40 kl/s]

RAM: polskie GoodRAMy play black 2x4GB 1866hz

Dysk: 1TB WD BLUE

Zasilacz:CORSAIR VX 550W [z niego jestem najbardziej zadowolony, służy juz 6 lat i nieraz uratował całą jednostkę]

Obudowa: Cooler MASter - nie pamietam juz modelu , ale budżetowa jeszcze z poprzedniego komputera

Z góry przepraszam za nieporządek - komp jeszcze przed świątecznym sprzątaniem

http://imgur.com/M3t1z5c

#8 Hadi18

Hadi18

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:52

Witam na wstępie chciałbym powiedzieć że na święta wreszcie miałem kupować nowy komputer (stary to ok 9 letni złom). Mam nawet przeznaczone na niego 2000zł i tu wychodzisz mi na przeciw i proponujesz bardzo dobrą kartę graficzną. Miałem sobie złożyć coś w stylu i3-6100 z jakimś gtx-750ti i pomyślałem że to będzie ok, ale dzięki tej karcie będę mógł zapomnieć o 2 rdzeniowcu i zamontować i5-6500 8gb ram no i ta karta xfx rx480. Komputer marzenie, przejście z mojego było by zbawieniem:

Procesor AMD Athlon 64 x2 5600+

Mobo Gigabyte ga-g56s-s3

Ram 5gb nie pamiętam jakich (5gb ze względu że kolega miał 3 gb nie potrzebnych i mi je wysłał)

Karta Graficzna Asus engt430 1gb

Zasilacz Logic pro 500w

Dysk HDD Seagate 320gb

Link do zdjęcia http://imgur.com/a/EIcdx

Csgo w 20fps coś strasznego a o innych grach mogę pomarzyć. Tak więc w skrócie dlaczego to ja miałbym wygrać? Ponieważ zaoszczędziłbym pieniądze na karcie graficznej i zainwestował w procesor tak jak pisałem wyżej. Byłby to wyborny prezent na święta. Pozdrawiam Łukasz

#9 Akus93

Akus93

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:54

Witam,
około miesiąc temu za względu na moje studia oraz temat pracy inżynierskiej związany z nauczaniem maszynowym zmuszony byłem na kupno nowego PCta, gdyż mój prawie 4 letni laptop z i3 trzeciej generacji i 4GB ram nie nadawał się do tego zadania. Niestety ze względu na ograniczony studencki budżet byłem zmuszony zakupic zestaw bez dedykowanej karty graficznej. Taka karta jak oferowana w konkursie bardzo by mi się przydała z dwóch powodów - do obliczeń z użyciem OpenCL oraz do grania w nowsze gry RPG (jestem ich fanem), których pojawiło sie dosyć dużo od czasu, gdy mój poprzedni laptop (NV GeForce GT 645m) przestał być wystarczający do odpalania nowszych tytułów.

Zdjęcie wnętrza komputera:
*uwaga, dosyć słaba jakość, zdjęcie robione telefonem

http://imgur.com/qI3zuUj

Podzespoły:

Procesor: Intel Core i7-6700
Płyta główna: Gigabyte GA-B150M-D3H
Pamięć operacyjna: Corsair Vengeance LPX DDR4, 16GB(2x8GB), 2133MHz, CL13, Black
Dysk SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB
Zasilacz: SilentiumPC Supremo L2 Gold 550W
Obudowa: SilentiumPC Gladius M35W Pure Black
Chłodzenie CPU: SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 

Pozdrawiam

Użytkownik Akus93 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 11:56

#10 karolprzanowski

karolprzanowski

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:54

Hej, potrzebuje waszej karty po to, żeby ją sprzedać i zmienić sobie platformę bo moja jest już wysłużona na podstawce 775, wszyscy już maja DDR3, a nawet DDR4 a ja ciągnę na dwójkach i co najsmutniejsze mam SSD podpięty pod SATA 2 :(, więc sami widzicie.

http://imgur.com/a/uol0i

CPU: Intel Core 2 Quad q8400 ze złomu + plus chłodzenie DEEPCOOL z kraju kwitnącego ryżu za cztery dyszki
GPU: Gigabyte GTX 560Ti - kupiona od kolegi z pracy na raty
MOBO: Asus P5QPL-VM EPU o wadach wspomniałem powyżej
RAM: GOODRAM DDR2 PC6400 sami widzicie :(
PSU: Corsair CX600 jestem z niego dumny... kupiłem go na alledrogo za 100zł
SSD: SanDisk 120GB działa na pół gwizdka
HDD1: WD Green 500GB - również ze złomu
HDD2: Seagate 500GB - odzyskany ze starego kompa ciotki który poszedł by na złom gdyby nie ja 
CASE: I-Box Prestige 6236L - obódowa od tej samej ciotki z poprzedniej pozycji tylko że zmodyfikowana (jedna strona klatki 3,5" wycięta), dyski talerzowe zamocowane za pomocą redukcji z 5,25" pod Napędem optycznym, Cały środek pomalowany sprayem czarny mat.

#11 banyx

banyx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:57

Nigdy nie miałam przyjemności skorzystać z innowacyjności produktów ze stajni AMD , a być może ten konkurs to jedyna okazja, aby przekonać się że karty graficzne ze stajni czerwonych są porównywalne a nawet lepsze od kart zielonych..I oczywiście byłoby mi bardzo miło, gdybym to właśnie ja wygrał (choć raz coś cennego a nie 3 w dużego lotka raz na 2 lata).

CPU: Intel i5 4670k ( procesor podkręcony do 4,4 przy napięciu 1,25v)

COOLER CPUNoctua NH-D15S

GPUMSI GeForce GTX 970 GAMING 4GB
MOBOMSI Z97 GAMING 3
RAMGeIL DDR3 EVO Potenza 16GB / 2400Mhz  (2*8GB)
PSU: Be Quiet! Pure Power L8 600W 80+Bronze
SSD: GoodRam Irdium Pro 240 GB 
HDD:  WD Caviar Black 2TB
CASE: Corsair Carbide Series 300R (oprócz wbudowanych 2 wentylatorów, na topie znajdują się 2 wnetylatory Be Quiet! Pure Wings 2 140mm)

Użytkownik banyx edytował ten post 09 grudzień 2016 - 12:05

#12 hudiyt

hudiyt

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:06

Witaj Black, 
Dlaczego chciałbym aby karta trafiła do mnie? Hymm co tu ukrywać.... Sam prowadzę kanał na YT i z chęcią przetestuję również tą kartę u mnie na kanale ;)
Kolejna rzecz to to że skoro wygrał bym tą kartę pewnie również ją oddam na kanale bądz sprzedam za niższą cene aby podobnie jak ty mówiłeś na swoim kanale działać na zasadzie twojego patronate. Otrzymuje sprzęt sprzedaje kupuję nowy na testy i rozwijam kanał.

Zdjęcie : http://imgur.com/a/nv2aQ

CPU: I7 4790k 4,8 Ghz. 
RAM: 16 GB HiperX 1866Mhz
Mobo: MSI Z97S SLI PLUS
Cooler: Fortis 3 MC / Thermaltake Water 3.0 
Zasilacz: BeQuiet Power Zone 650 W
GPU: R9 390X Sapphire 8GB

Avermedia Live Gamer HD Lite 
Karta dzwiękowa Trust SC-5250 ( Wykorzystuję tylko złącze optyczne Out i In)

SSD : Goodram C40 120 GB
#1 HDD : WD Blue 1 TB
#2 HDD : Samsung 1 TB
#3 HDD : Toshiba 2,5 500 GB
Obudowa: Phantek Enthoo PRO.

#13 IceCreamPolska

IceCreamPolska

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:07

Witam chciałbym wygrać tą karte ponieważ w planach mam upgrade mojego PC a taka karta napewno pozbawiła by mnie kolejnego wydatku. Oprócz tego mój lekko przestarzały gtx 650ti zasługuje na godnego zastępce :). Na koniec chciałem powiedzieć iż zasilacz dostałem zanim złożyłem cały komputer dlatego jest z aż taką nadwyżką mocy 

qcoaO2i.jpg

Specyfikacja:

Intel Pentium g3220

ASRock h81m

MSI GTX 650Ti

WD Blue 500gb

RAM geil dragon 4gb ddr3 

zasilacz chieftec cft-600-14cs

obudowa zalman T2 PLUS

napęd .. jakiś LG xD

Użytkownik IceCreamPolska edytował ten post 09 grudzień 2016 - 12:08

#14 mpgaming

mpgaming

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:08

Witam może nie jestem jakimś wybitnym fotografem ale wstawiam zdjęcie mojego staruszka który już ledwo zipie dlaczego ja powinienem wygrać bo chciałbym wygrać kartę graficzną o której mógłbym tylko sobie pomarzyć bo moja karta graficzna gtx 650 oc 2gb nie pozwala mi osiągnąć dobrej wydajności w grach takie jak gta v czy wiedźmin 3 czy tam najnowszy battlefield 1

UDaohi7.jpg

http://imgur.com/a/lMQPo

Moje specyfikacje komputera to :

Chłodzenie od AMD razem z BOX

Procesor amd fx 4100 4x3.6ghz 12.0mb

Płyta główna asrock n68c-gs fx

Pamięć ram kingstone hyperx 2x4gb ddr3 1600mhz

Karta graficzna msi geforce gtx 650 oc 2gb ddr5 

Zasilacz 500 watt z giełdy zasilacz za 50 zł ale daje radę

Obudowa jakaś stara używana za 10 zł z giełdy żeby była 

DVD+R DL RW Phipils

Dysk twardy 320gb Samsung HD321KJ SC

Wentylator po lewej z zasilacza wzięty ze starego

i to chyba na tyle ze specyfikacji mojego staruszka dodaje również zdjęcie 

#15 nightmare

nightmare

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:11

Witam serdecznie!

Dzisiaj chciałem odpowiedzieć na często zadawane pytanie "dlaczego ja?". Może dlatego że samej karty graficznej nie posiadam. Komputer kupiłem z założeniem żeby posiadać dość mocne CPU w budżecie na taki jaki mogę sobie pozwolić (praca w programach AutoCAD i Revit). Drugim wymogiem była solidność elementów komputera tak aby można ich było używać przez długie lata (możliwość modyfikacji oraz niezawodność) i względna cisza(najgłośniejszy jest dysk twardy :/). Stąd też konfiguracja wygląda jak wygląda a na kartę nie starczyło budżetu. (A kobieta czeka na pierścionek to są wydatki ważne i ważniejsze :P) Przyznam szczerze że przy potencjale jaki drzemie w podzespołach(nie ograniczanie karty procesorem) szkoda by było bym nie mógł pozwolić sobie na grę w nowsze tytuły.  Z niecierpliwością czekam na np Mass Effect: Andromeda, Cyberpunk 2077. Bardzo chciał bym kiedyś przejść wiedźmina 3 no bo to jednak legendarna Polska produkcja (zagrałem kiedyś pół godziny i śni mi się po nocach do tej pory). Póki co pozostaje mi ogrywać w wolnych chwilach jakieś starsze tytuły zebrane za dzieciaka, których nie mogłem nawet odpalić na starszym 11 letnim komputerze brata. 

Pozdrawiam Cię Black'u.

PS. W sumie podoba mi się propozycja Szubrawca tylko można by to było zorganizować bez osób pośrednich tak by była pewność że to nie podpucha. Poza tym to nie ty byłeś fundatorem nagrody... :/

Zdjęcie wnętrza: http://imgur.com/a/Yd7OO

CPU: i5 6600k + Be Quiet! Shadow Rock slim (wiem że nie pasuje ale udało mi się od znajomego po niedużych pieniądzach dostać. W przyszłości zmienię kiedy będę miał wolne środki)
GPU: Póki co brak
MOBO: Asus Z170-a
RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 3000MHz, CL 15
PSU: EVGA 650W SuperNOVA G2
HDD: WD Blue 1tb 2,5 cala
SSD: Crucial mx200 250gb 
CASE: Fractal Design Define R5 Titanium 
Wi-Fi: TP-LINK TL-WN881ND
Napęd optyczny: Pioneer DVR-221BK

Użytkownik nightmare edytował ten post 09 grudzień 2016 - 12:12

#16 WojciechZja

WojciechZja

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:12

Witam Serdecznie,

Chodzę do technikum informatycznego i chciałbym w pełni móc oddać się mojej pasji ale do tego niestety potrzeba trochę pieniędzy.
dlatego właśnie postanowiłem wziąć udział w tym konkursie. Wiem że mój komputer nie należy do najszybszych ale dla mnie liczy się fakt, że
tak naprawdę od NIEGO wszystko się zaczęło, wybrałem w nim każdy podzespół, począwszy od obudowy aż do karty graficznej takiej na jaką akurat
wtedy było mnie stać. Planuje dalszy upgrade zaczynając od nowych pamięci bądź dysku SSD a kończąc właśnie na karcie graficznej z prawdziwego

zdarzenia mimo że akurat do tego egzemplarza nie mogę się przyczepić bo po co skoro każdy gra w takich ustawieniach na jakie daną osobę stać ale

nie ukrywam że pod choinkę chciałbym dostać coś co przydawałoby mi się przez najbliższe lata a nie jakoś "nową parę skarpetek".

Specyfikacja mojej maszyny:

PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte H81M-S2PV 
PROCESOR: Intel CORE I5 4590 (niepodkręcany z boxowym chłodzeniem)
KARTA GRAFICZNA: Radeon Sapphire R9 280 Dual-X (pracująca na fabrycznych zegarach)
ZASILACZ: Chieftec 700W 
PAMIĘĆ RAM: Geil DDR3 8GB 1600MHZ 
DYSK SSHD: Seagate 2,5cala 1TB 
NAPĘD DVD: Lg DVD-REC GH24NSC0RBBB 
OBUDOWA: ModeCom Logic B26

#17 quiksilver44

quiksilver44

Advanced Member

• Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:14

Witam

Kartę chciałbym wygrać ponieważ moja kart radeon hd7870 wyzionęła ducha i obecnie posiadam jakże archaiczne rozwiązanie pod tytułem geforce 8800 GTS 320mb. Co niestety nie pozwala mi na granie chociażby w gry w których mój poprzedni radek dawał sobie bez problemu rade. Poza tym Karta nie ma hdmi a mam do komputera podpięty tv.

foto komputera:

YBs2oR8.jpgSpecyfikacja;
MOBO: Gigabyte z77 DS3H rev 1.1
CPU i5 3330 oc na 3.7GHz

COOLER SPC Fortis 3 v2
RAM 2x 4Gb Adata XPG GOLD v2 1600MHz

PSU SPC Supremo M2 550w
SSD KIngston V+200 90Gb
HDD Seagate 1TB

GPU Gefroce 8800 GTS 320Mb XFX

CASE SPC x70w + 120mm BitFenix spectre+120mm be quiet! pure wings 2

uprzedzający pytania z tyłu nie ma wiatraka gdyż opierał się o grandisa i płyta nie mieściła się na kołkach
Pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich

#18 hyde250

hyde250

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:16

Cześć.

Dlaczego dla mnie karta? ;p
Jeden z powodów to, że nie mogę sobie pozwolić w tym momencie i przez najbliższy czas na nowe gpu, z powodu braku środków. Kompa sobie składam powoli i jeszcze tylko grafika została mi do kupienia(moja obecna to HD 7750, jest już dosyć stara ale bardzo ją lubię za to że jest ze mną już kupę lat. Wyciskam z niej już ostatnie soki, nawet wentylator 120mm założony zamiast oryginalnego nie jest w stanie już wycisnąć większych taktowań)
Drugi to, że chce pograć w wiedźmina krew i wino(podstawkę przeszedłem na minimalnych ustawieniach i to z problemami) teraz chciałbym poczuć pełne możliwości tej gry i innych.
Trzeci powód to taki że uwielbiam hardware(nie jestem żadnym specem od tego ale się troche interesuje) i karta pójdzie w dobre ręce.
...

P.S Komp ciutke zakurzony i kable nie ułożone ale ostatnio dodałem kilka starych dysków i się trochę poplątało ;p Czekam z niecierpliwością na wyniki.

OetD0BD.jpg?1

Specyfikacja:

Procesor Intel Core i5-4690K 4.5GHz
Karta graficzna HD7750
Płyta główna Asus Z97-PRO
Pamięć G.Skill RipjawsX DDR3 2x4GB 2133MHz CL9
Dysk SSD Crucial MX100 256GB
Zasilacz Cooler Master V550S
Obudowa SilentiumPC Gladiu M40
Chłodzenie Fortis 2

#19 Nonstophhh

Nonstophhh

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:17

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że karta która jest do wygrania niekoniecznie musi trafić do mnie (z racji w miarę dobrego GTX970 :D) aczkolwiek chciałbym wygrać jak każdy :D

Po kilku miesiącach od zakupu GTX970 planowałem wymianę karty na mocniejszą, ale po wyjściu kart z serii GTX1070, GTX1080 ceny modeli trochę mnie odstraszyły, więc upgrade jednostki odpadł automatycznie. Zawsze byłem przeciwnikiem kart AMD ale tutaj miłe zaskoczenie na testach i myślę, że marka AMD powoli odbija się od dna jeżeli chodzi o karty graficzne. Podrawiam i życzę sobię szczęścia :D

Zdjęcia komputera:

1. http://imgur.com/a/wmljy

2. http://imgur.com/a/PFmmA

3. http://imgur.com/a/f4ghi

Specyfikacja komputera:

CPU  Intel Core i5 4690k @3.5Ghz (podkręcony do 4.5Ghz z napięciem 1.25V)

CHŁODZENIE CPU  Be Quiet Dark Rock 3 (+pasta Coollaboratory Liquid Pro)

MOBO  MSI Z97 Gaming 3

GPU  MSI GTX 970 4GB (rdzeń podkręcony o 210, pamięci narazie w testach, power limit 110%)

RAM  4x4GB HyperX Savage DDR3 2400Mhz CL11

PSU  CoolerMaster G550M 550W

SSD  Samsung 850 EVO 250GB

CASE  NZXT H440 (+ oświetlenie SilentiumPC Aurora Lighting, 3x Thermaltake Ring 14, przedłużki kabli PHANTEKS)

AUDIO  Asus Xonar DG

#20 Rusek1995

Rusek1995

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:23

Witam Black.Zacznę od tego że wolny czas spędzam grając w gry komputerowe mało wymagające gdyż mój Gtx 750ti już odmawia posłuszeństwa i nie daje rady w bardziej wymagających grach takich jak np. Battlefield 1 w którą bym chciał zagrać na ustawieniach ULTRA gdyż jestem wielkim fanem tej o to gry.Z chęcią przesiadłbym się na AMD gdyż wyskakuje mi błąd sterowników od NVIDII.

Mój sprzęt:

procesor i5 4460

Karta graficzna Gtx 750ti od palita

Ram: 8 GB

mobo:MSI h81-p33m

Chłodzenie procesora:Silentiumpc Spartan pro

Zasilacz: Antec 500W

Dysk: Seagate 500GB

Obudowa:Silentiumpc gladius m20

http://imgur.com/WSaLSyW

#21 Gawron

Gawron

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:24

Powodów, dla których to właśnie ja miałbym wygrać tę kartę jest kilka :)

Po pierwsze, do niedawna kompletnie nie interesowały mnie komputery, mój miał działać i tyle, w wyniku własnej głupoty mój komputer był całkowicie zawirusowany i działał bardzo głośno. Postanowiłem to zmienić, ogarnąłem system, wyczyściłem wnętrze, poukładałem kable (wiem, wygląda to nie najlepiej, ale dzięki takiemu ułożeniu, tuż za wlotem powietrza z przodu są tylko dwa małe kabelki, wcześniej była cała kupa kabli widocznych po prawej oraz ze starego zasilacza). Rozbudowę zacząłem właśnie od niego, wcześniej miałem bezimienną 200 watową tykającą bombę. Zamierzam rozbudować komputer, zacznę od drobiazgów, obudowa, druga kość ram, ale w dalszej przyszłości chcę go wynieść na wyższy poziom, taka karta z pewnością wzmocniłaby mój zapał a i przyspieszyła proces ulepszania

Drugi powód jest taki, że zaczynam swoją przygodę ze studiami, kierunek informatyka, myślę, że karta przyda mi się również w nauce.

Żeby nie być takim sztywniakiem dodam, że lubię też grać w gry, mam BF 3 i 4, jednak nawet w ten wcześniejszy tytuł gra nie jest zbyt płynna, grywalna, a moje oczekiwania póki co nie są wygórowane, ale taki zastrzyk byłby wspaniałym prezentem.

Nie jestem jedynym użytkownikiem komputera, to jedyna sztuka w moim domu, na jego ulepszeniu skorzysta kilka osób.

zdjęcie:

http://imgur.com/a/kDE93

w pudle:

Płyta główna Aspire MC605
Procesor Intel Core i5-330 3.00Ghz, póki co chłodzenie boxowe
Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 630
Pamięć RAM Kingston 4GB 1600 MHz, nie znam opóźnień
Zasilacz  Corsair VS Series 450W
SSD  SanDisk SDSSDA 120G
HDD  SAMSUNG HM500JI oraz ST500DM002-1BD142

Pozdrawiam serdecznie blackwhite TV oraz konkursowiczów, którym życzę powodzenia!

G.

#22 mmarcis4

mmarcis4

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:26

Witam,ja mam świeżego kompa ale postanowiłem napisać ponieważ chciał bym taką kartę graficzną do komputera którego ma syn i na którym w nowe tytułu już ciężko pograć komfortowo.Poniżej specyfikacja mojego PC,do którego sam wybierałem wszystkie podzespoły i którego sam składałem.

Procesro I7 6700K

Płyta główna Asus Z170 pro gaming

Pamięć ram HyperX 16GB 3000MHz CL15

Grafika MSI GeForce 1060 6GB

Zasilacz be qiuet Power Zone 650W

Chłodzenie CPU be quiet Dark Rock 3

Obudowa Cooler Master CM 690 II Window

Dysk SSD HyperX 120 GB

Dyski HDD 3TB Toshiba

500GB WD

500GB WD

320 GB WD

DVD Asus

Wentylatory 4 szt 120mm Enermax T.B.Apollish

Wentylator 1 szt. 140mm Enermax T.B.Apollish

Panel sterowania wentylatorami NZXT Sentry 2

Taśma led Red dla ładnego oświetlenia wnętrza

Fotka:http://imgur.com/a/h8TEv

#23 Kapi226

Kapi226

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:28

Bardzo chciałbym wygrać tą kartę, ponieważ 6 grudnia Święty Mikołaj postanowił spalić mi mojego Radka. Od kilku dni moja rozrywka z użyciem komputera musi ograniczyć się do oglądania filmów na Youtube i przeglądania głupich obrazków. Teraz w moim PC jest trochę pusto.

http://imgur.com/a/NxI7e

Ale stara karta całkiem dobrze prezentuje się na półce.

http://imgur.com/a/5FebC

Specyfikacja:

CPU: i5-4690

GPU: Zintegrowana :( ale wcześniej siedział tam MSI Radeon r9 270x

MOBO: MSI H97 PC Mate

RAM: Crucial Ballistix Sport 1x8GB 1600Mhz

PSU: Cooler Master G650M

SSD: Intel S520 120GB

HDD: WD Blue 1TB

CASE: Zalman Z3 Plus

Chłodzenie: SilentiumPC Fera 2 v2

Mam jeszcze napęd optyczny (LG) ale kogo on obchodzi.

#24 Eroldo

Eroldo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:34

Witam serdecznie. Składam swój komputer już jakieś 4 miesiące. Wszystkie podzespoły już mam poza kartą graficzną. Pierwszy raz biorę udział w jakimkolwiek konkursie a z uwagi że obecnie nie mogę odłożyć na kartę graficzną postanowiłem wziąć udział. Najwyższy czas wymienić mojego R7 260X 2GB XFX na model z wyższej półki gdyż kompletnie nie pasuje do mojej konfiguracji. Nie wiem czy wystarczająco przekonałem do swojego zwycięstwa ale liczę że chociaż raz wygram cokolwiek. Życzę wszystkim powodzenia a administratorom słusznego wyboru zwycięzcy.

Pozdrawiam Eryk.

Konfiguracja komputera:

Procesor: Intel Core i7-6700K, 4.0GHz
Płyta główna: 
MSI Z170A GAMING M5
Karta graficzna: AMD RADEON R7 260X 2GB 
Pamięć RAM: 
Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16GB(2x8GB), 3000MHz
Chłodzenie procesora: SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 
Zasilacz: be quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W
Dysk SSD:
 Crucial MX200 250GB
Dysk HDD: 
SAMSUNG 500GB SATA2 7200RPM (w późniejszym czasie zostanie wymieniony na WD BLUE 1TB)
Obudowa: 
Fractal Design Define R5

Zdjęcie wnętrza komputera:

http://imgur.com/a/4OtJx

#25 Lamerq2

Lamerq2

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:37

Witam serdecznie, karta która jest do wygrania w konkursie pozwoliła by mi jako entuzjaście komputerowemu cieszyć się lepszą jakością gier na którą sobie nie mogę pozwolić ze względu na sytuację finansową, a karta, którą posiadam aktualnie w komputerze posłuży jako prezent dla mojego przyjaciela który posiada 8 letni komputer i mógłby sobie w końcu pozwolić na grę w wiedźmina 3 i wielu innych gier które go ominęły. Pozdrawiam :)

Specyfikacja Komputera:

CPU: AMD FX-6300 @4.4Ghz napięcie 1.385v

CHŁODZENIE CPU: Silentium PC Fortis 3 HE 1425

MOBO: MSI 970 Gaming

GPU: MSI R9 270 Gaming 2G

RAM: Kingston HyperX Beast 2x4GB 1866Mhz OC

ZASILACZ:  Corsair VS650 EU - 650W

HDD1: WD Black 1TB - seria FZEX

HDD2: Toshiba 2.5' - 80GB

KARTA ROZSZERZEŃ: GIGABYTE GC-WB867D-I

OBUDOWA: Zalman Z3 Plus White

Zdjęcie jednostki (przepraszam za jakość ale leciwy sony ericsson nie wyrabia przy słabym oświetleniu)

http://imgur.com/a/ZxmrQ

Użytkownik Lamerq2 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 12:38

#26 kosiarz177

kosiarz177

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:46

Chciałbym wygrać tą kartę, ponieważ obecna karta nie pozwala mi grać na przyzwoitym poziomie chociażby 30 kls,o wymagających grach mogę zapomnieć.
Gdyby dostał ową kartę mój komputer dostałby nowe życie i zmotywowało by mnie do dalszego ulepszania komputera,oraz wreszcie bym mógł normalnie pograć jak człowiek.

obecnie w planach :kupno nowoczesnej obudowy,i zmiana zasilacza,jeśli wygrałbym tą kartę to używałbym jej i byłbym dozgonnie wdzięczny ,

szczególnie że jako student pracując dorywczo dużo nie zarabiam,i zwyczajnie mnie nie stać na taką kartę.
Specyfikacja :
I7 3770k stock
chłodzenie spartan pro 924v2
mobo:Msi gd55
Seagate Barracuda 7200 500gb
ram gskill 2x4gb 2400cl10
gpu:geforce gt430
sys win10 home.

Poniżej zdjęcie:

http://i.imgur.com/nzow4AO.jpg

Użytkownik kosiarz177 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 01:02

#27 kliszka

kliszka

E = mc2

• Użytkownik
  • 165 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:47

Witam ,mam 46 lat ,do tej pory konfigurację pc-ta układałem i realizowałem z myślą o moich dwóch córkach. Teraz kiedy są już dorosłe postanowiłem spełnić swoje marzenie i mieć komputer o jakim marzyłem w młodości ,powoli realizuję ten cel:)

Specyfikacja : 

AMD  FX 6300

Thermalright Macho 120 SBM

ASRock 970A-G/3.1

RAM HyperX  2 x 4GB DDR 3 1866 MHz

Samsung EVO 840 240GB  x 2 

Seagate Barracuda 7200.12, 3.5'', 1TB, SATA III

SilentiumPC Vero M1 600W 80Plus

MSI R7 370 2GB 

Creative Sound Blaster Fatal1ty Pro 

Zdjęcie : https://imgur.com/a/koqap

Głupota nie zwalnia od myślenia

#28 Marcin_123@

Marcin_123@

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:48

Witam chciał bym wygrać kartę ponieważ składam komputer jako prezent na święta dla brata. Brat ma 10 lat i lubi czasem pograć w minecrafta i tp nie gra on w wymagające gry lecz jak znam życie to za rok czy dwa zacznie grać w coś bardziej wymagającego i wtedy przyda się RX komputer mam już prawie gotowy brakuje mi tylko kary graficznej chciałem kupić jakiegoś używanego GTX 960 albo R9 380 jeśli uda mi się wygrać to problem będę miał z głowy.

http://imgur.com/w2GXveP

Aktualnie posiadam takie części:

CPU-Intel Core i3-4170 trochę za słaby ale za 2 lata uda mi się kupić coś lepszego a do tego czasu wystarczy 

Chłodzenie CPU-Spartan PRO 2 

Płyta główna-ASRock H81M

zasilacz-XFX Pro 450W troszkę za słaby ale mam odłożone z 200 zł więc coś może uda się kupić.

RAM-Elixir Generic 8GB

Obudowa-Zalman Z3

HDD-seagate barracuda 500GB

GPU-jak się uda to XFX RX480 a jak nie to GTX960 albo R9 380 

Nie ukrywam jak uda mi się wygrać to sam chętnie pogram na tym sprzęcie ale bardziej zależy mi aby mój brat miał miłą niespodzianka na święta pozdrawiam wszystkich  :)

#29 Olsenowy

Olsenowy

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:49

Bardzo chciałbym tę kartę, ponieważ dzięki temu mógłbym oddać mojemu bratu mojego Radeona R9 380 4GB, żeby chłopak mógł sobie złożyć swój komputer. Brakuje mu akurat na grafikę, ponieważ aktualne ceny podzespołów (głównie procesor, ramy i dyski ssd) są jakieś przesadzone i ciężko złożyć coś sensownego za dobre pieniądze. Karta pozwoliłaby mi na rozwijanie się jako początkujący youtuber / montażysta, ponieważ umożliwiłaby mi możliwość tworzenia contentu w lepszej jakości. 

zdjęcie wnętrza mojego komputera: http://imgur.com/a/lMFWo (przepraszam za słabą jakość ale nie mam możliwości zrobienia bardziej profesjonalnego zdjęcia)

Specyfikacja:

- i5-6500

- Asus Strix R9 380 4GB

- Asus H110M-K

- HyperX Fury DDR4 2133MHz

- WD Blue 1TB 7200rpm

- SPC Vero L1 500w

- SPC Gladius M35

#30 wikul17

wikul17

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:54

Dlaczego ja?Hmm...męczę się z moim staruszkiem od bardzo dawna ,chciałbym w końcu poczuć jak to jest odpalić najnowszą grę w 1080p nawet nie na najwyższych ustawieniach graficznych i cieszyć się rozgrywką.Jedym z moich marzeń jest uruchomienie Wiedźmina 3 na Uber detalach ,ale mój sprzęt mi na to nie pozwala (nie pozwala nawet włączyć W3 a w W2 24fps ).Planuje zakupić nowy komputer około lipca, wygranie tej karty ,sprawiłoby że więcej pieniążków mógłbym przeznaczyć na lepsze CPU ,zasilacz itp...Oczywiście nie zapominając o moim wielkim uśmiechu i radości .Mam 16 lat i dlatego zakup kompa tak długo się odkłada,zawsze coś tam się dostanie na urodziny, za koszenie trawnika sąsiadom itp. Wygranie tej karty byłoby dla mnie jak rzucenie koła ratunkowego tonącemu.Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam!!!  

A oto specyfikacja mojego PC.

CPU: Q6600 2.4GHZ

GPU: Nvidia 9600gt

RAM: 2X2GB DDR2 goodrama 400mhz

MOBO: Asrock G31M-GS R2.0

ZASILACZ: jakiś tracer 450w

HDD: WD Blue (najnowsza część ma 1 rok)

OBUDOWA: Brak ...padł włącznik w obudowie przez co komp leży na biurku i muszę go odpalać poprzez stykanie kabelków

SSD: BRAK

Zdięcia: http://imgur.com/gBvGN00 , http://imgur.com/h7slOxg

graphic.png

#31 froncik

froncik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:02

Witam
Poniżej prezentacja mojego komputera:
- Dysk Seagate 1TB
- Pamięć Crucial Ballistix Sport 2x4GB 2400MHz DDR4 CL 16
- Obudowa SilentiumPC Gladius M35
- Procesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB
- Napęd Asus
- Zasilacz be quiet! SYSTEM POWER 8 500W 80 Plus
- Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 (192 Bit) 3xDP, HDMI, DVI-D, BOX (GTX 1060 GAMING X 6G)
- Płyta główna MSI B150M PRO-VDH, B150, DDR4, SATA3, USB 3.1, mATX (B150M PRO-VDH)
- Chłodzenie CPU SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
Oraz zdjęcie:
http://imgur.com/3FN3Gxf

Dlaczego to właśnie ja powinienen wygrać?
Jeszcze nigdy nie mogłem sobie pozwolić na to, aby zrobić komuś tak drogi prezent, więc po wygraniu i przetestowaniu karty graficznej mógłbym złożyć drugi komputer i podarować go mojemu bratu aby ze spokojem mógł cieszyć się swoimi ulubionymi grami a nie dzielić się obecnym komputerem na dwie osoby.

#32 Yaskier

Yaskier

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:09

Cześć ;)

Sprzęt, którego używam to wysłużony lenovo Y580. i5-3230M, GTX660M, 8GB ramu, 1TB HDD.
Ponieważ w y580 hdd dosłownie smaży się pomiędzy grafą a procem usunąłem stację cd i w jej miejsce przeniosłem dysk
za pomocą szyny za 15zł z allegro. Dodatkowo metalowa obudowa zaczęła się przecierać od mojej lewej ręki więc

nakleiłem tam łatkę z taśmy węglowej (na kamerkę też nakleiłem, zaburzenia paranoiczne ftw xD)

W linku zdjęcie lapka, slotu z dyskiem, oraz tego jak pasta była nałożona fabrycznie ;)

http://imgur.com/a/uS6Lp

Jestem właśnie w trakcie mozolnego odkładania pieniędzy na mATX peceta i przydała by mi się grafika,
zwłaszcza biorąc pod uwagę iż jest to zazwyczaj najdroższy element zestawu.

Celuję w coś takiego:

i5-6500 + Fera 3

MSI B150M MORTAR

be quiet! Pure Power 9 600W (bez CM)

Fractal Design Core 1000

WD BLUE 1TB

8GB DDR4 Goodram

Monitor i peryferia używane poleasingowe

---------------------
Natknąłem się na kanał blackwhite tv bo są tam recenzje bardziej budżetowych podzespołów.

Z racji iż sam jestem graczem, od jakiegoś czasu powolutku próbuję podjąć się niemożliwego..
zaszczepienia w swojej dziewczynie zamiłowanie do gamingu ;) Na razie skutki są na plus, dziewczyna woli strzelanki i gry survivalowe od simsów!
(Swoją drogą mimo tego przeżyć sam na sam z dziewczyną pod jednym dachem jest samo w sobie niczym gra survivalowa xD)
Niestety jej Toshiba to bardzo słaby zawodnik i niczego poważniejszego nie uciągnie.
Dlatego chcę złożyć peceta z.. XFX RX 480 8GB RS Hard Swap jeśli mi się poszczęści.
Wtedy y580 wylądowałby w rękach mej dziewoji i kontynuowałbym indoktrynację ];>

Drugim powodem dla którego chciałbym złożyć kompa z owym XFX RX 480
jest to, że jestem wielkim fanem wiedźmina. Czytam wszystko, oglądam wywiady, mam nawet soundtrack na playliście,

polecam gorąco 'River of Life' z I częsci. Niestety już druga odsłona gry kulała przy niepełnych średnich :(

Mimo to przeszedłem, a zip z moimi sejvami czeka na Wieśka 3.
Zamiłowanie do tej serii zaszczepił we mnie lata temu mój dobry przyjaciel, przeogromny fan sagi wiedźmińskiej, który niestety odszedł (zaginął)
w kwietniu tego roku. Może to głupie ale obrałem sobie przejście trójki na 100% na "Droga ku zagładzie" jako swego rodzaju hołd jego osobie.

Sorka jeśli się zbytnio rozpisałem.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia, zarówno wam jak i sobie ;)

#33 Po prostu Sebastian

Po prostu Sebastian

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:12

Cześć. Dlaczego to ja powinienem wygrać tę kartę?
Po pierwsze, mam starego dziada ( chodzi o mój komputer xD ) od jakiś 7 lat, a z roku na rok zaczyna się coraz bardziej rozpadać... dosłownie :zdziwko: . Jest tak, ponieważ praktycznie cała obudowa jest wykonana z taniego chińskiego plastiku. Kołki przedniego panelu po prostu pękły, kiedy chciałem wyczyścić dokładnie obudowę :facepalm:.
Po drugie, lubię grać w gry, chociaż mam na nie coraz mniej czasu ze względu na naukę. Jednakże mój komputer nie jest w stanie utrzymać prostych i mało wymagających gier w 40 fps'ach takich jak League of Legends, a o Csie nie wspomnę chociaż i tak mało w niego gram. Z mojego komputera zawsze staram się wycisnąć 200%, optymalizuje wszystko, aby uzyskać jak największą wydajność, lecz i tak często daje to tylko różnicę 5-10 fps. Poza tym regularnie czyszczę komputer i wymieniam pastę termoprzewodzącą, a i tak efektów w wydajności nie widzę :sciana:.
Ponad to, od 2 lat zbieram na nowy komputer, planuję go kupić na następne wakacje. Nie mam bogatych rodziców, dlatego wszystkie pieniądze, które zebrałem są z pracy w wakacje. Sądzę, że znacznie szybciej będę mógł zakupić pozostałe podzespoły do PCta mając już kartę graficzną, dlatego w końcu będę mógł spędzić wakacje na odpoczynku grając na kompie, programując czy spędzając więcej czasu ze znajomymi :E .
Zdjęcie (Przepraszam za naprawdę słabą jakość ale na ten moment nie mam dobrego aparatu, a zdjęcie zostało zrobione telefonem):

g9WI3uS.jpg

Specyfikacja mojego komputera:
Procesor: Intel Core 2 Duo E7300
Chłodzenie CPU: Boxowy cooler
Karta graficzna: Nvidia Geforce 9400GT
Płyta głowna: Gigabyte GA-G31M-ES2C
RAM: 3GB Goodram
Zasilacz: Noname
Dysk: 320GB Samusng

Ta karta graficzna byłaby moim wymarzonym prezentem na święta :heart:. Mam nadzieję, że jakoś przekonałem. Pozdrawiam i życzę zdrowych oraz wesołych świąt!:E

Użytkownik Po prostu Sebastian edytował ten post 09 grudzień 2016 - 01:15

#34 Tisachi

Tisachi

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:13

Dlaczego powinienem wygrać tę kartę graficzną? Pozwólcie, że przedstawię wam moją  autentyczną historię pokazującą jaką drogę byłem w stanie przejść, aby „najzwyczajniej w świecie móc sobie pograć w ulubione gry”:)

Pierwszy kontakt z komputerami miał miejsce w moim wczesnym dzieciństwie, a mianowicie na przełomie 3ciego i 4tego roku życia. Bardzo często przesiadywałem z mamą w jej pracy, ponieważ nie chciała mnie zostawiać samego w domu. Była wówczas księgową w małej prywatnej firmie. Jej księgowość była w dużej mierze skomputeryzowana, w związku z tym bardzo dużo czasu siedziała właśnie przy komputerze, ja tuż obok niej. Podczas przerw korzystałem z okazji, aby dorwać się do niego i pograć w gry jakie się tam znajdowały. Z racji tego, że były to stosunkowo krótkie chwile, marzyłem, żeby mieć taki komputer w domu do własnej dyspozycji, by móc cieszyć się nieskrępowanymi możliwościami cyfrowej zabawy. Marzenie przez bardzo długi czas się nie spełniało. Ja dorastałem, przynosiłem ze sobą coraz to bardziej zaawansowane gry i ukrywałem je fizycznie (chowałem płyty z grami pod biurko) jak i logicznie (na dysku twardym, tak aby nie były widoczne z dysku i pulpitu), dlatego, żeby przypadkiem szef mojej mamy ich nie zauważył i nie zabronił użytkowania. To był trochę straszny gościu, zabijał mnie wzrokiem. Mimo upływu lat do dziś czuję na karku jego przeszywające spojrzenie:D

To tak słowem wstępu do mojej opowieści, aby nakreśli kontekst. Właśnie w tym biurze prawdopodobnie rozpoczyna się moja przygoda z komputerami, co za tym idzie zabawą przy nich. Gry które przynosiłem miały za duże wymagania sprzętowe na leciwy już sprzęt w małej firmie. Jakby tego było mało, coraz nowsze gry, aby je uruchomić wymagały aktualizacji sterowników, przeważnie do karty graficznej Doskonale pamiętam mój zawód, gdy poprosiłem Pana Jacka (kolegę mamy z pracy), aby pomógł mi uruchomić jedną grę, której nazwy nie pamiętam. Kojarzę tylko, że była o helikopterach. Gierka wówczas zupełnie przewyższyła wymagania sprzętowe biurowego PCta. Pamiętam jak Jacek opowiadał mi o tym, że karta graficzna jest za słaba, nie miałem wówczas kompletnie pojęcia o czym gadał, nie potrafiłem sobie tego zobrazować i wyobrażałem sobie ów „kartę” jako kartkę papieru naklejoną na biały panel obudowy... Nie pytajcie czy próbowałem nakleić nową:D

Gry co rusz zaczynały wymagać doinstalowania czegoś, a to sterów, a to directXa (wówczas w wersji 7)... Jako dziecko nie miałem jeszcze żadnego pojęcia jak takie operacje należy przeprowadzać, no bo umówmy się - dzieciak 4/ 5 letni ledwo co potrafi czytać. To takie chwile były dla mnie przełomowe. Byłem gotów rzucać się w do tej pory nieznane, nie wiedząc jakie konsekwencje mogą z tego wyniknąć tym bardziej, że Pan Szefu mojej mamy byłby wściekły. Ryzyko, że coś zepsuję było ogromne, ale tam... Przygoda, bez pracy nie ma kołaczy, lub jak dla mnie, bez kombinowania nie było grania! Starałem się samemu dociekać jak coś zrobić, przy dziecięcym jeszcze myśleniu i braku umiejętności płynnego zrozumienia tekstu wyświetlanego na ekranie.

W taki oto sposób tworzyłem problemy, które panicznie próbowałem rozwiązywać w obawie, że ktoś się dowie co stało się z komputerem oraz, że nigdy już nie będę mógł z niego skorzystać. Całe szczęście udawało mi się to, przeważnie w ostatniej chwili. Powtórzę jeszcze raz - ta historia jest autentyczna, nic nie dopowiadam. Sięgam pamięcią do momentu gdy Pan Szefu wparował zupełnie niespodziewanie do biura a ja jakimś cudem ukryłem przed nim fakt, że komputer się zacina bo cały czas pracował i się przegrzał. W taki oto sposób stopniowo samodzielnie nabywałem bezcenną wiedzę na temat komputerów pod wpływem dość dużego stresu. Wszystko to działo się na przełomie mojego piątego i szóstego roku życia.

Nadszedł czas na moje pójście do szkoły, co za tym idzie brak możliwości siedzenia u mojej mamy w firmie. Przez ten czas dość długo nie miałem styczności z komputerem, byłem normalnym dzieciakiem i spędzałem większość czasu z nowymi przyjaciółmi do czasu gdy bardzo dobrze się z kimś zaprzyjaźniłem. Kolega zapraszał mnie do siebie i miał (a dokładniej rzecz ujmując jego rodzice mielikomputer. Oznaczało to tylko kombinowania i nieprzekombinowania ciąg dalszy. Zaniechaliśmy tego, gdy raz na dobrze urządziliśmy PC tak, że nie chciał się włączyć. Wiecie... chcieliśmy wyczyścić dysk twardy aby wcisnąć więcej gier... Stwierdziliśmy, że pousuwanie czegoś z katalogu „Windows”, którego i tak nikt nie używa przecież, będzie dobrym pomysłem:D  

W międzyczasie „doczekałem się” swojego pierwszego w życiu komputera. Bardzo się z tego cieszyłem, bo oznaczało to dla mnie możliwość nieograniczonego czasowo eksperymentowania i zatapianiu się w świecie gamingu. Radość ta była całkowicie niepotrzebna, dlatego że po dziś dzień wspominam go jako technologiczną pomyłkę XXI wieku, z racji tego że nigdy nie działał jak powinien, tzn w ogóle nie działał. Swoją drogą ciekawie wygląda palący się zasilacz:)

2 lata później moje ówczesne marzenie się spełniło. Po całkowitym rozklekotaniu się starego blaszaka, w końcu miałem sprzęt, który był przyzwoity a co ważniejsze, był tylko i wyłącznie dla mnie. W wolnych chwilach mogłem robić z nim co tylko zechciałem. Był na tyle sprawny, że z początku nic z nim nie musiałem kombinować, więc jedyne do czego mi służył to granie w gry komputerowe - to na czym zależało mi najbardziej. Schody rozpoczęły się wraz z mijającym czasem. Bowiem wraz z nim, komputer starzał się niemiłosiernie, względem coraz to nowszych i bardziej wymagających tytułów. Zacząłem doświadczać ogromnych lagów. Do 20 klatek na sekundę jeszcze byłem w stanie znieść bolączkę zacinania i jako hardkorowy gracz cieszyć się z gameplayu. Poniżej tych wartości irytacja była tak ogromna, że zainteresowałem się sprzętem komputerowym na dobre po dziś dzień (skończyłem technikum komunikacji i trzymam sie polibudy poznańskiej na profilu informatyka). Nie miałem jeszcze w domu internetu. Swoją drogą bardzo długo go nie miałem... Moim jedynym źródłem informacji były zakupywane przeze mnie czasopisma i gazetki informatyczne.

Po mojej długiej namowie rodziców na ulepszenie komputera, wysłaliśmy go do serwisu, aby wymienić podzespoły ograniczające wydajność PC’ta. Zaznaczam, że miałem wtedy niewiele ponad 10 lat, więc wszystkie moje uwagi zostały zignorowane, a wszystkie wprowadzone zmiany, mimo włożenia pieniędzy, nie zmieniły tego co oczekiwałem. Stwierdzam to dopiero dziś, gdy posiadam odpowiednią wiedzę techniczną w tej dziedzinie. Mniej więcej rok po wdrożonych w serwisie komputerowym zmianach starałem się przekonać rodziców, aby ponownie w nim coś zmienić, udowadniając im przy tym, że wiem co należy wybrać. Moje próby samodzielnego update kompa były daremne, Tata nie wysłał komputera do serwisu, tylko do prywatnego (o zgrozo) „informatyka, który miał zająć się jego ulepszeniem. W efekcie dostałem sprzęt na który nie mogłem ówcześnie narzekać, ale jednocześnie wiedziałem, że może być znacznie lepiej (gościu zainstalował mi system 32bitowy w kompie z 4gb ramu).

Rok 2008 był dla mnie przełomowy nie tylko ze względu na nowy komputer, ale dlatego że równolegle w tym czasie dostałem dostęp do internetu. Otworzyło mi to zupełnie nowe możliwości, mogłem swobodnie uczyć się o technologii bez jakichkolwiek ograniczeń oraz grać w to co chciałem bez żadnego problemu. Czytanie o optymalizacji systemu operacyjnego pod kątem wydajności, „podkręcaniu” podzespołów i ciągłe programowe/ sprzętowe usprawnianie komputera były u mnie na porządku dziennym. Wszystko to tylko po to aby móc cieszyć się grami i przy okazji móc podziwiać cudowną grafikę. Stawałem się powoli swego rodzaju entuzjastą. Moja wiedza pozwalała mi określić wówczas kiedy aktualny komputer się zestarzeje oraz umożliwiła wdrożenie rozwiązania spowalniającego ten proces przy jak najniższym nakładzie finansowym. Najniższym, dlatego że rodzice zadeklarowali, że nie dołożą już ani grosza, ponieważ robili to dwukrotnie. Według nich „komputer to komputer i nie ma co ładować pieniędzy, raz kupione i działa”. Rozpocząłem projekt złożenia zupełnie nowego PCta na wyłącznie własną rękę opierając się tylko na teorii, ponieważ dobierałem podzespoły, które jeszcze nie były nawet produkowane przez producentów (chipset z77 i procek intela z architekturą ivybridge). Mój „deadline” ustanowiłem na rok 2013, warto nadmienić, że planowanie rozpocząłem na przełomie 2009/ 2010 roku, także samodzielne złożenie takiego komputera mając przy tym naścielat nie należało do najłatwiejszych.

Założeniem projektu było zebranie do 2013 roku ponad 2,5 tysięcy złotych świadcząc swoje usługi naprawiając komputery, bądź kupując niesprawny sprzęt w celu jego naprawienia i odsprzedania. To było dla mnie ogromne wyzwanie, zwłaszcza, że wciąż byłem jeszcze dzieckiem, co nie ułatwiało mi osiągnięcia celu. Stopniowo modernizowałem swój stary komputer, dobierając podzespoły w takiej kolejności, abym mógł bez żadnego problemu korzystać z nich zarówno na starym jak i nowym PC. Z roku na rok udawało mi się pozyskiwać nowych chętnych w potrzebie, gotowych zapłacić mi za pomoc. Zarządzanie projektem budowy wymarzonego komputera nauczyło mnie czegoś, co zapamiętam do końca życia, mianowicie chodzi o wartość pieniądza oraz tego jak go inwestować, by pomnożyć budżet. Od tamtej pory bardzo rozsądnie wydaje swoje fundusze, dbam o to by gdy tylko to możliwe zarobić i inwestować pieniądze dalej. Owocem zrealizowania projektu jest mój obecny komputer, nadal rozbudowywany, wykorzystywany nie tylko do gier ale co ważniejsze do pracy nad m. in. obróbką audio-wizualną w szczególności oraz naprawy innych komputerów.

Moja jednostka centralna ochrzczona nickiem „Tisachi” przyczyniła się do wywrócenia mojego życia do góry nogami, nie mam pojęcia jakie studia i jakie szkoły kończyłbym, gdyby nie najzwyczajniejsza dziecięca chęć pogrania w grę na komputerze, który się po prostu nie tnie. To wszystko przyczyniło się do tego, że mogę być spokojny o swoją przyszłość. Rozwinęło we mnie pasję jaką jest informatyka oraz nauczyła mnie jak być przedsiębiorczym. Gdy tylko mam chwilę wolną, zasiadam do biurka i odpalam moje ulubione tytuły z entuzjazmem i szczyptą radości spowodowaną tym, że do wszystkiego doszedłem sam. W planach mam zakup nowego procesora i karty graficznej, która umożliwi mi cieszenie się grami na zupełnie najwyższym poziomie. To jednak musi poczekać, ponieważ procesor jest dla mnie priorytetem (mowa oczywiście o jedynym mocniejszym procesorze dostępnym na z77 czyli i7 3770k), zdecydowanie bardziej przyda mi się w celach zarobkowych, a karta graficzna umożliwi tylko granie. Dlatego też, jej zakup ma dla mnie obecnie mniejszy priorytet. Nie cierpię stwierdzać, że coś mi się należy, ale do całkowitego spełnienia brakuje mi właśnie karty graficznej i myślę, że historia, którą przytoczyłem (cały trud jaki pokonałem) obrazuje, że na nią zasługuję. Pozdrawiam i wesołych świąt!

Zdjęcie komputera:

np4u8qW.jpg

Obecna specyfikacja komputera:

CPU - Intel Core i5 3570K @4,6GHz
MOBO - Asus P8z77v - PRO
RAM - Corsair Vengeance Pro 4GB x 3 2133MHz CL9 
GPU - ASUS GTX 660 2GB DirectCU II
SSD x 5 - RAID 0 - GoodRAM CX200 120GB
SSHD - SEAGATE ST1000DX001 1TB
HDD - SAMSUNG HD103SI 1TB
CASE - NZXT Noctis 450
PSU - Rasurbo Real Power 650W
Coller - Corsair H110i GTX

Ewolucja mojego sprzętu:

a8ca420b48804cd695c1d5587d6101f4.png

Użytkownik XarduneK edytował ten post 12 grudzień 2016 - 06:52
Na prośbę autora

#35 Zi0mekTV

Zi0mekTV

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:23

Witam

1. Dlaczego ja powinienem wygrać tą kartę?

Zaczynam interesować się streamem gier moja obecna karta graficzna nie daje sobie już rady. Nadchodzi czas na zmiany, nie dawno składałem sobie nowy zestaw niestety budżet się zmienił i nie starczyło mi już na kartę graficzną. W wielu konkursach brałem udział jeszcze nigdy nic nie wygrałem, ale nie poddaje się i próbuje dalej, w końcu każdy by chciał dostać coś za darmo. Już wcześniej planowałem kupić Rx 480 8gb bo do moich wymagań jest wystarczająca czyli do grania w 1080p w 60 fps.

2. Zdjęcie mojego pc http://imgur.com/AAMjsCo

3. Specyfikacja mojego aktualnego PC

Procesor i7 6700k 4.6ghz napięcie 1.31 v (chłodzenie ASETEK 570 LX Extreme)

Pamięć Ram corsair 2x 8gb 3000mhz

Karta GraficznaR9 270 2Gb ze stajni gigabyte

Karta Muzyczna Creative Fatal1ty Champion pro

Płyta Główna Asus Maximus XIII Hero

Zasilacz Cooler Master 650 w, 80 plus bronze

SSD Samsung Evo 850 250 gb

HDD Seagate 1TB

Obudowa SPC Gladius M35 Pure Black

Pozdrawiam i życzę samych wygranych. Wesołych Świąt

#36 preacher303

preacher303

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:31

Zestaw niestety bez karty ponieważ przy składaniu bardzo chciałem ulepszyć rower(wiadomo sport to zdrowie), trochę narzekam na jej brak bo nie mogę sobie popykać w zimne wieczory w Wiedzmina czy Tomb Ridera i muszą mi wystarczyć gry z przed paru lat. Generalnie rzecz biorąc cały sprzęt śmiga aż miło. Wykorzystuje go głownie do poznawania tajników informatyki, nauki programowania i oglądania youtuba. Karta znacząco by mnie zmotywowała i zapewniła odpowiedni balans między zdrowym trybem życia a zabijaniem bestii w Wiedzminie :)

Specyfikacja;
Obudowa: Phanteks P400 
CPU: i5 4460 3.2Ghz
Chłodzenie: Thermalright Macho Rev. B(ustawiony na 300rpm)
Płyta Główna: MSI B85-G43 GAMING
RAM: 2x 4Gb HyperX 1600MHz Fury Red CL10 
SSD1: 120GB SanDisk Ultra II 
SSD2: 256GB Samsung 830 Series
Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 530W

Dodatki: Taśma LED Phanteks oraz wentylator Fander Roxo 120mm PWM. 

#37 DaltooN

DaltooN

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:54

Witam!

Jestem twórcą gier komputerowych, a także moblinych (indie developer) z czystej pasji. Jak i twórca, to także gracz. W wolnych chwilach gram w przeróżne gry. Karta graficzna, która jest do wygrania w tym konkursie dużo bardziej ułatwiła by mi pracę nad projektami gier komputerowych, a także dała dużo przyjemności z gry w najnowsze tytuły. Tworzenie gier komputerowych nie jest rzeczą łatwą i wymaga to dobrego sprzętu. Ta karta może być dużym krokiem w mojej karierze indie developera.

Zdjęcie mojego potworka: http://imgur.com/0JqASXz

Specyfikacja: 

- Płyta główna: ASUS M5A78L-M
- Procesor: AMD FX-8320E
- Karta graficzna: MSI Radeon R9 380OC 2GB
- Pamięć RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
- Dysk SSD: GoodRAM C40 120GB
- Dysk twardy: SEAGATE 1TB 7200RPM
- Zasilacz: Chieftec 600W
- Chłodzenie: Be Quiet! Pure Rock
- Obudowa: Zalman Z1

Użytkownik DaltooN edytował ten post 09 grudzień 2016 - 01:54

#38 rolandwally83

rolandwally83

Początkujący

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 01:56

Witam,

Jako ojciec dwojga synów "dwa i pięć lat" ciężko coś uzbierać pieniążków dla siebie jak można odmówić dziecku prezentu. Więc komputer stoi nie modernizowany od 2010-2011 roku. Ciężka praca nie wystarcza na zaspokojenie każdego członka rodziny zostałem na samym końcu.

Zdjęcie http://imgur.com/hciWo0y

Konfiguracja 

CPU: AMD Phenom II x4 955 4.0 Ghz

Cooler CPU: Scythe Mugen 2 Rev.B (SCMG-2100)

GPU: Asus 2 x AMD Radeon 6950 1 GB (CROSSFIRE EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5)

MOBO: Asus Crosshair IV Formula

PSU: Cooler Master GX 750

RAM: 2 x 2 GB Kingston HyperX blu DDR3 1600 Mhz Cl 9

RAM: 2 x 4 GB Kingston HyperX blu DDR3 1600 Mhz Cl 9

SSD: OCZ Agility 3 60 GB

HDD: WD Caviar WD10EZEX-08M2NA0

HDD: WD Caviar WD10EARS-00Y5B1

HDD: WD Caviar WD10EZRX-00L4HB0

HDD: SEAGATE ST9120822AS

CASE: VENUZ Full Tower-VC701B

#39 BrajaNerO

BrajaNerO

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:00

Siemka:D 
Dlaczego powinienem wygrać ?
Ponieważ od jakiegoś roku składam powoli sobie komputer nie są to jakieś najnowszej generacji podzespoły ale no niestety wynika to z tego że sam muszę sobie na owe zarobić. Obecnie mam radeon hd 5450 który jest chyba najgorszą grafiką jaką posiadam. Jestem fanem różnych gier ale niestety ta grafika pozwala mi grać albo na bardzo low w niektóre produkcję albo w ogóle. Dlaczego jest najgorsza ? non stop mi sie wszystko crashuje wyskakują jakieś błędy jak gram w cs:go wywala mi sterowniki,no nie powiem irytuje. I dlatego właśnie powinienem wygrać po pierwsze dla wygody bo nie musiał bym harować żeby uzbierać ponad 1000 zł na dobrą grafikę na której mógł bym grać w większość gier nie ważne na jakich ustawieniach ważne żeby poszło a po drugie skupił bym się na kolejnym wydatku jakim jest dysk ssd;)

Zdj mojej puszki:P http://imgur.com/a/1WAGd

Specyfikacja PC

Procesor AMD FX 6300 BlackEdit

Grafika Radeon HD 5450

Ram kingston hyperX blue 2x8Gb

Zasilacz Corsair VS 550

Płyta główna Gigabyte 990FXA-UD5

Obudowa Zalman Z11 Plus

Dysk Seagate 1TB

Pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt !!! :) 

#40 Andrzej655

Andrzej655

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:10

Posiadam bardzo starą jednostkę, która ma już naście lat. Ten komputer służy mi tylko do przeglądania internetu. Mam w planach złożyć komputer, w którym własnie chciałem zamontować tam RX480 i marzy mi się odpalenie Wiedźmina 3, czy innych fantastycznych gier na full detalach bez żadnego problemu.
Dodam, że nigdy niczego nie wygrałem, więc byłbym miło zaskoczony jeśli to ja byłbym zwycięzcą.
Pozdrawiam całą administracje forum! :E 

Specyfikacja:
Intel Pentium D 945
Asrock 775dual-880pro
3GB RAM DDR2
ATI Radeon X1600/1650 Series 256 MB

http://imgur.com/a/50ors

Użytkownik Andrzej655 edytował ten post 09 grudzień 2016 - 02:12

#41 _Szeryf_

_Szeryf_

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:25

Witam ! Dlaczego właśnie to ja powinienem wygrać w tym konkursie , ponieważ mój zakupiony 5 lat temu komputer nie daje rady już w nowych produkcjach typu: Gta V , Bf4 ,The Forest itp. Chciałem trochę zmodernizować peryferia w komputerze , ale jednak są to duże koszta na które nie mam niestety pieniędzy.Pierwszą rzeczą którą chciałem kupić była właśnie najnowsza karta graficzna produkcji AMD czyli właśnie RX 480 4Gb od firmy Sapphire . Dość długo zbieram na nią , ale mam tylko połowę kwoty którą ona kosztuje. Mam nadzieję na wygranie tego konkursu .

Specyfikacja Komputera :
Procesor ~ I5 2300 
Płyta Główna ~ Asus P8H61 LX2 
Karta Graficzna ~ Sapphire HD6750 1GB
Pamięć Ram ~ Hynix 2x2Gb 1333MHz
Zasilacz ~ FSP Fortron 350W 80+
Obudowa ~ Cooler Master 335 Black

Dysk Twardy ~ Hitachi 1TB Sata2 

Chłodzenie ~ Intel Cooler Box

Link do Zdjęcia : 

http://imgur.com/GYV9f7x

#42 Dejmen

Dejmen

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:25

Mój komputer posiadam około pół roku. Wcześniej był używany przez starszą osobę która jedyne co na nim robił to przeglądała allegro. Gdy dostał się do mnie działał wyśmienicie nic sie nie zacinało wszystko chodziło płynnie lecz nie jest to nowy sprzęt i przyszła i na niego pora. Ostatnio dosyć wyraźne znaki zaczęła mi dawać karta graficzna( problemy ze sterownikami, czarny ekran w prawie każdym tytule). Myślałem że przyczyną są wysokie temperatury które udało mi się zbić o 20 stopni poprzez zmianę chłodzenia na wydajniejsze i dołączenie 120mm wentylatora lecz to nie pomogło i karta powoli odmawia posłuszeństwa. Nie jestem jakimś zaawansowanym graczem nie kręcą mnie cyferki i max. detali ale lubię czasami się pobawić w dobrym tytule. Byłbym bardzo szczęśliwy gdybym to ja wygrał tą kartę i mógł zainstalować ją w swoim PC. 

Zdjęcie mojego PC : http://imgur.com/Bs4mlcY

Płyta główna: Gigabyte  GA-A55M-S2V

Procesor: AMD Athlon II X4 631 2.60 GHz

Pamięć: GoodRam 4GB DDR3

Karta Graficzna: Nvidia Geforce gtx 460 v2 1GB

Zasilacz: Xilence 550W 

Obudowa: Cooler Master 

HDD 1 : Seagate Barracuda 250GB

HDD 2 : WD Blue 500GB

Pozdrawiam.

#43 ItachiStudio

ItachiStudio

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:28

Witam, 

jako młody youtuber ciężko mi zebrać na nowy komputer. Kanał ma już ponad 6k subów a na grafice GTX 460 ciężko nagrywać w dobrej jakośći a widzowie wymagają natomiast ten RX 480 pasował by do mojego procesora. A po za youtubem robie sceny 3D w Maya 3D, 3dMax i przy większych projektach trochę zaczyna lagować (Grafike robie dla siebie bo nie mam pracy bo mam 15 lat). Tak samo jest w Eclipse Neon od javy.

Zdjęcie: https://imgur.com/a/kBBky

Specyfikacja PC
Procesor: i7-6800K
Chłodzenie procesora: Corsair H100i v2
Płyta Główna: MSI x99a sli plus
Grafika: GTX 460 Gigabyte
Pamięć: Crucial Ballistix Sport LT DDR4, 16GB, 2400MHz, CL16
SSD: Intel 180GB 2,5'' SATA SSD Seria 540s M.2
ZASILACZ: Silentiumpc vero m1 600w
OBUDOWA: Silentiumpc brutus m25 (Zbieram na nową xD)

#44 lubieogladac

lubieogladac

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:33

Witam bardzo serdecznie pisze ponieważ chciał bym wygrać tą kartę graficzną spytacie się dlaczego ? A już wyjaśniam po świętach będę składał peceta a jedyne co będzie w nim brakować to karta graficzna a dla takiego zapalonego gracza jak ja integra nie wystarczy a zanim na jakąś porządną kartę uzbieram to trochę potrwa .

Fotka : http://imgur.com/8wVH8s9

Specyfikacje :

Procesor : Intel Core i5 6500 (kupuje po świętach)

Płyta Główna : Gigabyte GA-H110M-S2H

Pamięć Ram : 2x 4gb ddr4 2133mhz (kupuje po świętach)

Zasilacz : XFX Core XT 500W

Chłodzenie : Arctic Freezer 13

SSD : Intenso High Performance 120 GB

HDD : WD Blue 1TB

Obudowa : Corsair Carbide Series SPEC-03

Zestaw został skonfigurowany tak aby miał te 4 cechy : wydajność , wygląd , kultura pracy , dobra cena 

Pozdrawiam wszystkich którzy czytają i życzę miłego dnia .

#45 Games12

Games12

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:35

Witam, Swoją przygodę z grami rozpocząłem dobre 10 lat temu, już wtedy wiedziałem że gry to to czym się chce w życiu zajmować. Przez te lata miałem kilka Pc'tów które były totalnie słabe i mało gier na nich działało, to był mój najsłabszy okres bo nie mogłem grać w nowe tytuły jakie wtedy wychodziły. W 2015r. wyszedł fenomenalny Wiedźmin 3 który uświadomił mi że jeśli chcę dalej grać i myśleć nawet o YT bo takie były moje plany, to muszę wymienić swój komputer. Tak też zrobiłem, zakupiłem nowego Pc'ta, poczułem mega skok wydajności, to mój właśnie obecny Pc't.

Dlaczego to ja powinienem wygrać tą kartę? Wymagania gier rośną bardzo szybko, coraz więcej gier ma coraz większe zapotrzebowane na pamięć V-Ram której u mnie jest tylko 2 GB i czasami nawet to za mało. Nie miałem i nadal nie mam funduszy by kupić nową kartę z min.4 GB Vram, a wymagania gier rosną. Ta karta czyli RX 480 bardzo by mi pomogła bo mógł bym mógł zacząć nagrywać na YT robić LIVE'y o czym zawsze marzyłem, do tego granie w 60 klatkach co jest dzisiaj standardem.

Zdjęcia mojego Pc'ta (z góry przepraszam za taką jakość, coś z telefonem) http://imgur.com/F5Q9o0N

Specyfikacja mojego PC'ta:

Procesor - AMD FX 6300X6 3.5 Ghz (Turbo 4.1 Ghz) chłodzenie box - lecz planuje zakup lepszego

RAM - 12 GB (DDR3)

Karta Graficzna - GTX 960 2 GB fabryczne OC (MSI)

Płyta główna - MSI 970A-G43 AMD 970 Socket AM3+

Dyski - WD Blue 1 TB (2X)

Zasilacz - Thermaltake Litepower 500 W

Obudowa - Thermalteke Versa II (USB 3.)

#46 JcobJordan

JcobJordan

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:36

Cześć!!! Posiadam laptopa marki samsung który nie spełnia moich oczekiwań.  Większości gier (nawet tych o dosyć niskich wymaganiach) chodzi w od 9 do w porywach 20 klatek. Od jakiegoś czasu odkładam pieniądze na nowy komputer stacjonarny. Ponieważ mój portfel nie jest dość zasobny a nie chcę wydać 5000 zł na komputer ,  skonfigurowałem sobie komputer za 2000 zł z dosyć słabą kartą graficzną i z dość słabymi innymi podzespołami.bardzo bym chciał pograć w GTA 5 ale mój komputer jest za słaby. Chciałbym wygrać ten konkurs aby złożyć sobie fajny i wydajny komputer stacjonarny by móc grać w najnowsze tytuły (także w te starsze), wykonywać prace do szkoły, nabywać nową wiedzę i oczywiście oglądać nowe filmy na kanale YouTube "blackwhite TV". 

Podzespoły mojego laptopa:

Procesor - Intel Core i5-2410M

Karta Graficzna NVIDIA GeForce GT 520M

Pamięć Ram - 4009 MB (takie dane znalazłem)

Zdjęcie mojego laptopa:

https://imgur.com/a/S9m6j

Dzięki kanałowi "blackwhite TV" dowiedziałem się wiele rzeczy o komputerach do gier. Z tego powodu chciałbym podziękować mu w imieniu wszystkich widzów za to że robi to co robi i przekazuje swoją wiedzę w internecie, swoim subskrybentom.

Pozdrawiam: 

JcobJordan

#47 paweuwarrior

paweuwarrior

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:43

1.
Witam, kartę mam wygrać JA, abym to właśnia JA mógł się cieszyć ładną grafiką i płynną rozgrywką. Co prawda mam nowy komputer,z z którego jestem zadowolony ale w niedalekiej przyszłości planuję wymianę monitora. Obecnie gram w rozdzielczości 1440 na 900 i mogę ustawić w miarę wysokie detale w grach. Po zmianie rozdzielczości na 1080p trzeba będzie obniżyć grafikę. Nową kartę chcę wygrać aby móc się cieszyć równie ładną(a nawet ładniejszą) grafiką przy większej rozdzielczości i większej płynności. 

2.
http://imgur.com/4suavdj

3.

Procesor: Intel Core i3-6100 BOX

Płyta główna: MSI B150M PRO-VDH

Pamięć RAM: Kingston HyperX FURY 8 GB(2x4GB) DDR4 2133Mhz

Karta graficzna: MSI R7 370 Gaming G2

Zasilacz: Chieftec A80 CTG-650C 650W

SSD: ADATA Premier Pro SP550 240 GB

HDD: Toshiba P300 500 GB

Obudowa: SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

#48 kodo

kodo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:48

Sonet konkursowy

Czemu miałbym zostać obdarowany grafiką?

Długo myśliwszy, powodów wciąż nie widząc

Czas płynął, ja nadal umysł swój wytężając

Wpadłem na pomysł opisania tego liryką

Zrobiwszy zdjęć kilka

Pomyśliwszy nad kolejnym rymem

Musiałem odetchnąć na balkonie, z dymem

Tak oto przeleciała mego życia chwilka

Historia ma jednak jest w gruncie rzeczy tragiczna,

Gdyż dwa miesiące temu ma niezawodna grafika

Wyzionęła swego ducha;

Tak oto ilość gier liczna

Na kolej swą od długiego czasu czeka

Aż dołączy do zestawu nowa pociecha.

---

Zdjęcie zestawu: (otwarty) https://i.imgur.com/Hgati6V.jpg (zamknięty) https://i.imgur.com/3UQ29HJ.jpg (Jak widać zmiana aparatu również chyba musi nastąpić w niedługiej przyszłości :< )

Specyfikacja:

CPU: Intel i5-4570

MOBO: Gigabyte GA-H81M-S2PV

RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB 1600 MHz

PSU: Thermaltake Smart SE 530W (Modular)

Case: Zalman Z9

HDD: Seagate 7200 250GB

#49 atiwok

atiwok

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 02:55

1. Chodzę do technikum informatycznego, cały lepszy komputer przydałby mi się do różnego rodzaju projektów do wykonania w domu, które obecnie robię po lekcjach w szkole, gdyż w domu nie mam warunków. Komputer jest zadbany, czyszczę go u sąsiada raz w miesiącu sprężonym powietrzem. Na komputerze głównie śmiga linux, ale na dysku jest też Windows 10, potrzebny do wydrukowania jakiegoś dokumentu, ponieważ drukarka nie chce współpracować z linuxem. Obecnie zbieram na cały komputer, poprzez różnego rodzaje prace dorywcze, jak i z pieniędzy otrzymanych od rodziny. Najczęściej pracuje u sąsiada, z zawodu lakeirnika, nie znam się na malowaniu samochodu więc pomagam w sprzątaniu, układanie lakierów na półkę, czyszczenie pistoletów, czasem pozwala mi pomalować jakiś stary element, jak farba zostanie. W pierwszej kolejności chciałbym wymienić kartę graficzną, bo obecna sypie artefaktami, albo sterownik grafiki przestaje być sprawny przy przeglądaniu internetu. Potem chciałbym wymienić procesor i dołożyć ramu, aby komputer nie pocił się przy prostych czynnościach. Następnie dysk, abym mógł spokojnie uruchamiać komputer, bez obaw, że kolejne sektory zostaną uszkodzone. Jak fundusz jeszcze pozwoli to wymieniłbym obudowę, w ktorej da się zamontować chociaż jeden wentylator. Aktualnie komputer stoi z otwertym bokiem, aby nie gotował się w środku. Komputer jest już bardzo stary, 
2. http://imgur.com/a/a1yIq
3. Zacznijmy od góry
Obudowa: ATX Terra, uszkodzony przycisk restartu
Zasilacz: Perełka tego komputera, XFX TS 430W
DVD-ROM: LG na IDE, mam go od kilku(nastu) lat
FDD: w komplecie z obudową, nie działał od początku, ale nie korzystałem i chyba nie będę
HDD: Seagate Barracuda 250GB, z czego jest przydzielone 180GB, reszta ma bad sectory
Mobo: Gigabyte M720-US3 rev 1.0, uszkodzona karta dźwiękowa
CPU: AMD Athlon LE-1640, jeden rdzeń taktowany zegarem 2,6GHz, na procesorze jest pasta MX2
Cooler CPU: BOX z phenoma ii x4, dostałem od kolegi(podczas czyszczenia przez przypadek pomalowałem na niebiesko u sąsiada)
RAM: 2GB, 2x512 Geil i 1x1GB Adata
GPU: Gigabyte GT 9600 512MB z chłodzeniem pasywnym, z założonym wentylatorem z mojego starego chłodzenia

Karta dźwiękowa: SB Live! 5.1 sb0100, dostałem ją po tym jak zintegrowana się zepsuła, a to były czasy jak grałem z kolegą w Tibię i rozmawialiśmy przez GG

Użytkownik atiwok edytował ten post 09 grudzień 2016 - 03:06

#50 bartek6823

bartek6823

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 03:04

Witam

Chciałbym tą karte graficzną ponieważ mam już nieco starszą a chciałbym pograć w nowsze gry, ja mam obudowe z pleksi i moja karta przy takim sprzęcie wygląda nieco może nie dziwnie ale rzuca sie w oczy.

Zdięcie mojego PC: http://imgur.com/Jz645Kx

Specyfikacja mojego PC:

Obudowa - SilentiumPC Gladius M35W Pure Black

Zasilacz - SilentiumPC Vero L1 500W 80plus

Płyta główna - Asrock B85 Anniversary

Procesor - Intel Core i3-4170

Karta Graficzna - MSI GTX 650 ti Power Edition

Pamięć RAM - HyperX DDR3 1x8GB 1600MHz CL10

Napęd - LG ... ( nie pamiętam modelu ) :(

Dysk - Samsung ST1000DM003 1TB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych