Jump to content

  •         

Photo

Karta dzwiękowa mikrofon


3 replies to this topic

#1 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 58 posts

Posted 06 December 2016 - 02:37 PM

Witam.Jestem posiadaczem mikrofonu trust mico i zastanawiam się czy zmiana dzwiękówki z tej dołączonej mocno zmieni jakość mikrofonu.mam już temat na forum dotyczący ewentualnej wymiany go na jakiś z usb ale myślę że mogę zakupić po prostu dzwiękówkę +statyw do niego regulowany radiowy bo łapie mi drgania z komputera i też jakość nie powinna być najgorsza. Słuchawki raczej podpinane nie będą gdyż będę je miał na usb lecz chodzi mi o jakość bez udszumiania.Streamuję trochę i niestety mocno słychać komputer szczególnie pompę od chłodzenia wodnego.


Tamten temat został zamknięty więc dopiszę to co pisałem tam.Zastanawiam się nad ewentualnym zestawem auna 900b ze statywem i pop filtrem jednak są też mikrofony jak ld systems czy też blue snowball i nie jestem do końca przekonany który będzie najlepszym wyborem.

http://www.electroni...owy_i208931.htm



#2 Sodomka

Sodomka

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 17 posts

Posted 17 December 2016 - 04:44 AM

ile możesz przeznaczyć na całą zabawę?

od siebie polecam CAD GXL3000 plus Scarlett Solo

 

Spoiler
to próbka tego combosa jak i cała reszta utworów z tego kanału


FG42 (17 December 2016 - 09:33 AM):
Wstawiłem filmik w spoiler.

Edited by FG42, 17 December 2016 - 09:32 AM.


#3 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 posts

Posted 19 December 2016 - 03:24 PM

Szczerze mówiąc to myślałem coś w granicach 400 zł na cały zestawik.Teraz niestety trochę mi się powiększyły wydatki i nie jestem pewien czy takie pieniądzę będę miał aczkolwiek w tych granicach myślę że dam radę.



#4 Evolution

Evolution

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 58 posts

Posted 25 December 2016 - 08:01 PM

Temat w sumie do zamknięcia.Zostaję przy spodcasterze i dokupuję tylko statyw i pop filter do niego.Zobaczymy jak się będzie sprawować.





Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL